Возвратиться к публикации

Памяти Анны Яблонской

Вторник, 25 января 2011, 16:14
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 195.138.81.---Kotia27.01.2011 12:44
Преодоление терроризма возможно только с помощью распространения знаний и культуры, с помощью эскалации доброты и человеколюбия, уважения к чужим убеждениям и свободам, терпимости к чужим недостаткам, а главное – через избавление от собственного страха перед иными и неизвестными.@

My tolerantno stavylys' do jikhikh "synio-bilykh" perekonan', a vony do nashykh - ni!!! I VONY PEREMOHLY (janukovich) SHOS' WY, diad'qu, PYZDYTE??!!
IP: 213.169.71.---swf_ua27.01.2011 10:43
Все дуже дискусійно. Н-д, "ведь смертниками становятся те, кому нечего терять". Смертниками стають ті, у кого все забрали і кому життя вже не в радість. А втрачати їм є що. Адже життя є чи не найвищою цінністю для всіх цивілізованих людей. Вище лише честь, гідність та власне достоїнство. Саме ображене почуття власної гідності і робить людей смертниками. Звісно, вони вбивали б генералів і вищих державних очільників, а не зовсім безневинних людей. Але ж до тих, що "згори" неможливо дотягнутися... Тероризм - це зло. Але ж є якийсь причинно-наслідковий зв'язок. Тероризм - це наслідок. А причина лежить у державній політиці урядів країн, де здійснюються терористичні акти. У випадку РФ - це безжальна шовіністична окупаційна політика щодо Кавказу, Татарстану та ін. регіонів. Хто сіє вітер, той пожинає бурю...
IP: 93.72.33.---Vasylysk27.01.2011 09:01
rumata2000:[/B

Так-так, давно відомо. Бєй жідов - спасай расєю!

Але відомо вже й таке - "сєйчас найдйьом умного жіда, он нам всьо сдєлаєт, а ми на нєго всьо і свалім".

Ото так ця новая історічєская общность людєй, імєнуємая москід, і работаєт на догоду Москви...

Хуцпа, або безсоромна брехня.
IP: 93.72.33.---Vasylysk27.01.2011 08:45
Ой лукавий цей панок...
А хто замочив у власному сортирі 250 тисяч чеченів? І чи писав автор про них?
Боже, дай мир і спокій цим москидам! Хай живуть радісно і щасливо на своїй величезній окраїні! Але ж хай і нікого не чіпають навіть подумки!
IP: 194.44.240.---investigator26.01.2011 22:10
Основне мотто терористів будь-яких національностей -- "МИ СИЛЬНІШІ ВІД ВАС, ОСКІЛЬКИ ХОЧЕМО УМЕРТИ СИЛЬНІШЕ, НІЖ ВИ ЖИТИ". Тому я погоджуюсь з автором статті, що перемогти їх можна лише зробивши так, щоб ВМИРАТИ ЇМ БУЛО НЕВИГІДНО. А вже кожна держава вирішує цю проблему "в міру своєї зіпсутості": Іспанія - інкорпоруючи поміркованих членів ЕТА в політ. життя країни, Ізраїль - "бульдозерно", виселяючи родичів терористів з помешкань та рівняючи їх хати з землею. Росія ще до недавна - масовими зачистками та фільтраційними таборами у Чечні. Але я при усій своїй буйній уяві не можу уявити полісмена в Хітроу чи аеропорту ім. Бен-Гуріона, який за суму з багатьма нулями дозволяє пронести на борт літака недозволений предмет. В 2004 р. мєнт в Домодєдово за, кажись, 200 баксів дозволив шахидці пройти на борт Ту-154 поза зоною контролю. А тепер (і це вже за словами рос. офіційних осіб) секюріті аеропорту поголовно займалось мздоімством з "особ не славянской внешности".
То хто ж їм лікар??
IP: 46.202.255.---Влад26.01.2011 21:20
Давайте, подумаємо: Так, жаль, що гинуть невинні люди, дуже жаль. Але в чому причина тероризму? Чи не в такому ж тероризмі зі сторони Росії щодо населення Чечні. Я не знаю всіх нюансів. А ле мені здається, що якщо б Росія не використовувала військову силу в Чечні, то менше мирних людей загинуло б і в самій Росії.
IP: 93.75.213.---Ivan Makar26.01.2011 20:50
Пане Юрію, Ви ще забули, що тиран Путін масово знищує чеченців, та не сказали як їм (чеченцям) від цього знищення вберегтися.
Ох і не люблю я таких солодкуватих гуманістів, які підсвідомо хочуть сподобатися сильнішому.
Варто, зрештою, вибрати, на чиїй Ви стороні: окупанта, чи окупованого, а також прочитати статті, хоча б, наприклад, вбитої Політковської, про ті звірства, які чинить російська солдатня в Чечні.
До речі, чинять те саме, що й чинили в Західній Україні перед та після війни.
IP: 77.121.161.---Валентин Бендюг26.01.2011 18:18
MUROMEC:
Поставленным надо мною начальникам, как немецким, так и своим казачьим во всём буду послушен и всё буду делать по совести. От команды и полка, к которому принадлежу, ни в поле, ни в обозе, ни в гарнизоне, какая опасность мне не угрожала бы, пока жив отлучаться не буду и хотя и раненный следовать за ним буду и везде и во всём себя буду так вести и поступать, как то честному, верному, послушному, храброму и расторопному казаку надлежит. В чём да поможет мне Господь Бог Всемогущий. В заключение сей клятвы целую Слова и Крест Спасителя Моего. Аминь".

Це клятва, яку давали Гітлеру російські козаки. Чеченців, як і татар, Сталінвислали, а козаки досі там порядки встановлюють.
IP: 77.121.161.---Валентин Бендюг26.01.2011 18:14
MUROMEC:
"Обещаюсь и клянусь Всемогущим Богом, перед Святым Евангелием в том, что буду Вождю Новой Европы и Германского народа Адольфу Гитлеру верно служить и буду бороться с большевизмом, не щадя своей жизни до последней капли крови. Все законы и приказания от поставленных Вождём Германского народа Адольфа Гитлера начальников отданные, по всей силе и воле исполнять буду. В поле и крепостях, в окопах, на воде, на воздухе, на суше, в сражениях, стычках, разъездах, полётах, осадах и штурмах буду оказывать врагу храброе сопротивление и всё буду делать, верно служа вместе с Германским воинством защите Новой Европы и родного моего войска от большевистского рабства и достижения полной победы над большевизмом и его союзниками. Если узнаю о чём-нибудь, вредящим общему делу борьбы за свободу Европы и наших родных казачьих краёв не только заблаговременно о том объявлю, но всеми способами постараюсь отвратить и уничтожить зло. Всякую вверенную мне тайну крепко буду хранить. Поставленным н
IP: 178.95.155.---Unique026.01.2011 12:15
Вам дуже хочеться причину і наслідки поміняти.
Хоча причину терактів у Росії знають всі.
Не треба ображатися на людей, які за свою державу, за свій народ - життя віддають.
Зніміть шапки перед смертниками.
Далеко не всі погоджуються вертольотики для ідіотика купувати покірно...
Обостренный гурмэ. Киевские рестораны в деле Розенблата
Убийство командира спецназа ГУР. Подробности
Это война: Украину сотрясла крупнейшая в истории кибератака
Все детали и сценарии скандала с пророссийским президентом ПАСЕ
Все публикации