Возвратиться к публикации

Мы, украинцы, как зверь, что не идет из клетки

Четверг, 14 июня 2012, 14:48
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.126.72.---Sergii18.06.2012 22:26
5)Приватні вищі навчальні заклади самостійно обирають мову навчання.
6)Кінотеатри мають можливість від 0% до 50% фільмів демонструвати на місцевій мові.
7)Все державне TБ виключно на українській мові, приватне ТБ самостійно обирає мову.
IP: 93.126.72.---Sergii18.06.2012 22:25
Gala SS масло+вода....однородности, все равно, не достичь.

Ні, я так не вважаю. Вихід є – суспільний компроміс між російсько та україномовними.
1)Державна мова одна – українська. Обов’язкове вивчення української мови у школі. Обов’язкове використання державної мови в армії, міліції, Верховній Раді.
2)Мова для звернень до влади, суду і т.п. – українська та місцева (за умови 15-20% носіїв мови у місцевості). Зрозуміло, що місцевою мовою в Україні де факто є російська мова.
3)Мова навчання у вищих державних навчальних закладів, що переважно фінансуються з державного бюджету – виключно українська.
4) Мова навчання у для вищих державних навчальних закладів, що фінансуються переважно з місцевих бюджетів - згідно рішенню місцевої влади.
IP: 46.203.136.---Gala SS18.06.2012 12:21
Sergii:
Gala SS
Хотели бы Вы сами, чтобы Вас так принуждали говорить на русском?
+++
Да нет, конечно. Я єто к тому, что государство Украина, по своей сути, "два в одном", причем, масло+вода. Бултьіхать и трясти можно сколько угодно, но однородности, все равно, не достичь.
IP: 80.78.37.---Sergii18.06.2012 11:13
Gala SS
Я поставив на закачку всі 7 серій, правда халепа, озвучка на російській мові :-)))))))))))))))

Учите английский! Кстати, для изучения хорошего городского английского смотрите сериал Silk. Сначала на русском, потом на английском с русскими субтитрами, потом просто на английском.
Этот сериал также полезен для изучения ментальности среднего английского класса. Рекомендую..

ПІ**ДЮЛІНА. "Печенька і батіг" - дешево, надійно та сердито.

Хотели бы Вы сами, чтобы Вас так принуждали говорить на русском? И стали бы Вы при этом голосовать за вора и бандита, но который бы обещал Вас оградить от такого насилия?

И еще. То что Вы пишете, разделяют множество людей из Западной Украины. И это очень печально, поскольку такая агрессивно-утопическая позиция уже раз привела Януковича к власти. Очень похоже, что ситуация повторится. Но может это и есть карма Украинского народа, когда нетерпимость и злоба искупается нищетой и политической тиранией.
IP: 46.203.97.---Gala SS18.06.2012 08:23
VDD:
Gala SS:
VDD:
Gala SS:
...Вони просто не чують їх. Отож, порадьте, як зробити, щоб вони почули.
++
ПІЗДЮЛІНА. Вона не тільки ставить на місце мозок, а і прочищає слух (це щоб всі почули), тренує пам*ять (пам*ятаєте В. Суворова, як його товкли струмом, коли він помилявся з відповіддю на тестові питання в ГРУ). "Печенька і батіг" - дешево, надійно та сердито. Кинув пляшку мимо смітника - отримай, будь ласка, ПІЗДЮЛІНКУ в табло. І так до тих пір, допоки не виробиться павлівський рефлекс: не попав - отримав. Ми тут всі займаємося хєрнею і забуваємо одну прикольну річ. В Україні вже був успішний досвід впровадження української мови в життя: наказ по збройних силах України з такого то числа перейти на українську мову. І армія, без базару, ЗА ДЕНЬ перейшла, а кому не подобається, іди нах.... Ну це, без сумніву, не демократично, зате як дієво.
IP: 46.211.121.---VDD17.06.2012 23:53
Gala SS:
VDD:
Gala SS:
... Ви дайте рецепт, як українців зробити кращими.
+++
РЕЦЕПТ: Українці! Змініть своє відношення до своїх дітей. Ваші діти найкращі та найрозумніші діти в світі. Не бийте їх і не гавкайте на них. Бо тільки і чути: "Дурний! Тупий! Куди пішов?! Та шо б тебе халєра взяла". МИ ОСОБИСТО виховуємо у власних дітей почуття НЕПОВНОЦІННОСТІ.
--------------
Ваш рецепт не принесе ефекту, бо він не практичний, а умоглядний. Ви самі пробували його реалізувати? А я пробував. І заявляю: українці глухі до цих закликів. Їм справді треба змінитися. Але заклики, навіть найістинніші їх не змінюють. Вони просто не чують їх. Отож, порадьте, як зробити, щоб вони почули. Але спочатку досягніть результату самі на практиці. Бо є так: "Чи розумієш, Іване? Розумію. Ну то чому так не робиш? Бо я так не вмію." Як бачите, не все так просто в цьому "примітивному" українському світі.
IP: 94.179.72.---Северянин17.06.2012 16:25
Gala SS:
Отож.
IP: 46.203.126.---Gala SS17.06.2012 15:44
Северянин:
Gala SS:
Это обоснование войны за независимость колоний, образовавших потом США. Вот для того чтобы мы никогда не начали над этим задумываться нам будут вкидывать мовную тему, а, например, фильм "Джон Адамс" не покажут ни в украинском, ни в русском дубляже ни при одном из нынешних, прошлых и тех кто мнит себя будущим президентом.
++ Я поставив на закачку всі 7 серій, правда халепа, озвучка на російській мові :-)))))))))))))))
IP: 94.179.72.---Северянин17.06.2012 13:27
Gala SS:
Это обоснование войны за независимость колоний, образовавших потом США. Вот для того чтобы мы никогда не начали над этим задумываться нам будут вкидывать мовную тему, а, например, фильм "Джон Адамс" не покажут ни в украинском, ни в русском дубляже ни при одном из нынешних, прошлых и тех кто мнит себя будущим президентом.
IP: 46.203.15.---Gala SS17.06.2012 08:43
"Когда власть систематически нарушает свои фундаментальные обязательства, у субъекта возникает право разорвать свою связь с государством, и в этом случае государство теряет право определять законность использования субъектом насилия. Ибо этот субъект и другие субъекты, которые как члены общества имеют право и решают к нему присоединиться, более не являются участниками совместного проекта с государством и его представителями. Моральные барьеры не прибегать к насилию для них исчезли. Поэтому мятежники более не ограничены правилом не прибегать к насилию... Для них любая государственная сила становится незаконной. Они вправе рассматривать государственные силовые структуры как силы противника и могут использовать против них любые средства... соблюдая лишь те ограничения, которые обязаны соблюдать государства в войнах друг с другом".
Из лекции профессора юриспруденции Оксфордского университета Тони Оноре.
Офшорный скандал, мигранты и убийство – как правительство Британии проиграло борьбу за членство в ЕС
Петр Порошенко и его закон. С какими законопроектами воюет президент, а какие поддерживает
"Наши" или "чужие". Почему не стоит обобщать Крым
Пенсионеры против среднего класса: кто проголосовал за выход Британии из ЕС
Все публикации