IP: 77.52.60.---
Дон Пампа _ 26.02.2010 22:07
2-Кобыжча _ 26.02.2010 13:05
2 Грицько Нечоса _
Полный респект.
Если ЮВТ не придушить проверкой разбазаривания бюджета, она через неделю взорвет страну заявлениями что при ней все платилось а теперь крах________________________________________________________
Придуши Коломойского, Пинчука, Ахметова, Суркиса, Нусенкиса. Для равновесия. И всё будет справедливо. И даже более чем справедливо.
IP: 77.91.161.---
volodymyrkoval _ 26.02.2010 14:34
правда про ТАЙНУЮ политику здесь с-onspiracy.com
IP: 91.200.45.---
olrum _ 26.02.2010 13:26
Что то господа евроинтегрологи не видят в упор в обращении мнение о героизации Бандеры.Ну как обычно,бревна в собственном глазу не видим.Получается не только крымчане ,но и Европарламент окончательно совесть и память не потерял.
IP: 92.112.142.---
Кобыжча _ 26.02.2010 13:05
IP: 109.162.11.---Грицько Нечоса _
Полный респект.
Если ЮВТ не придушить проверкой разбазаривания бюджета, она через неделю взорвет страну заявлениями что при ней все платилось а теперь крах. Надо всем показать как и откуда вытягивались деньги и за что проводилась предвыборная компания. Надо что бы она к прокурору ходила как на работую И ни в коем случае не сажать. Только финансовый пресс. Надо что бы вернула все до копейки. Как менты из предпринимателей деньги забирают. Оста вить только то что написала в декларации. А по ГТС - только в совместное УПРАВЛЕНИЕ. Никакой сдачи интересов с в этом нет. Толку с того что она останется навеки НАША , только через пару лет газа в ней не будет.
IP: 193.239.143.---
Woland_ _ 26.02.2010 12:47
Загальнонаціональний флеш-моб.
Підтримайте будь-ласка наболіле питання:
Пане президент, коли припинеться знущання над вкладниками, адже Банк "Надра" підриває довіру до банківської системи України в цілому?
http://president2010.pravda.com.ua/others/4b829e2b9221c/
IP: 109.162.11.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 12:28
Иль _ 26.02.2010 10:56
У вас надто грунтовнні зауваження, навіть не знаю, що й заперечувати.
IP: 109.162.11.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 12:26
Дон Пампа _ 26.02.2010 10:59
Уважаемый, для проверки доходов Ахметова и прочих было 5 лет и если "ваши" ничего не делали, то это, согласитесь, не моя вина. А независимый аудит расходования бюджетных средств "в ручном режиме" просто необходим, или прийдется "всех собак" себе на шею повесить.
IP: 109.162.11.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 12:20
Иль _ 26.02.2010 11:05
Судячи з коментаря ви що найменш академік. Тоді ваше громадянське сумління повинно спонукати вас надати допомогу урядові, бо наступний платіж за газ майже вчетверо перевищує залишки на рахунках держкозначейства.
IP: 109.162.11.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 12:15
Kuro _ 26.02.2010 11:06
Якщо ви маєте остаточне рішення по газу, будь ласка, дайте посилання но достовірне джерело.
По ГТС Януковіч залежить й від Росії й від ЄС, тому "киданути" ЄС не в його інтересах, це буде відразу хрест на всій політичній кар'єрі (як учора ЄС поставив креста на політичному майбутньому Ющенка)
А по бюджету, так туди Азаров ще не заглядав, не поспішайте. Думаю, перші, хто туди загляне, будуть міжнародні авдитори.
IP: 80.73.0.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 12:00
I am Ukraine _ 26.02.2010 11:47
Шановна пані, я навіть подумки не дозволив собі звернутися до Вас на "ти", навіть навмисне зараз передивився свої коментарі, але якщо ваша телепатія все ж таки підказала вам, що я це зробив, благаю у Вас вибачення.
Завжди Ваш Грицю.
IP: 82.144.202.---
I am Ukraine _ 26.02.2010 11:47
Грицько чи шось таке, я з Вами на "ти" не переходила, певно Вам треба культури і свідомості повчитися, звідки агресія
IP: 178.95.94.---
anatoliy121 _ 26.02.2010 11:37
Грицько Нечоса:Инаугурация президента страны это не личное дело Януковича, Тимошенко или какого-нибудь Томенко, это государственное мероприятие с участием представителей десятков стран. Саботировав это мероприятию БЮТ поставил себя вне Украины, показал свое презрение к главам иностранных государств
С этим нельзя не согласиться. К тому же заседание Парламента. Это было очень грустно. Все слова о заботе о народе - пустой звук. Власть и только ... Вот вам факты доказательства фальши.
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 26.02.2010 11:06
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 10:38
Ну по-перше газ був вилучений законно. По-друге він подав на це в суд. Тобто суд би дав обєктивну оцінку в цьому питання. А що зробив Янукович, просто признав вину країни пообіцявши(сподіваюсь буде як завжди з його обіцянками) відати суму на яку позивався Фірташ.
Консорціум це здача інтересів. Просто він ще комусь(підставній особі) віддаєБ ще 21% акцій ГТС і Росія має контрольний пакет акцій. І ми тоді взагалі нічого не будемо мати за транзит.
Про бюджет. Після того як дути заглянув Азаров я теж впевнений що там нічого після нього не залишилося. Доречі пенсії платяться вже май же рік з того моменту як ПР закатала істерику про "не виплату пенсій вже в наступному місяці"...
IP: 195.216.213.---
Иль _ 26.02.2010 11:05
Грицю, та ти дурний, бо створення консорціуму, це здача ГТС. Мабуть пердуни вишукують найбільш тупих і дають їм заготовки. Не плети дурниці, ГТС в нормальному стані, це пердуни і Газпром розпускає ці слухи і тільки для того, щоб заволодіти ГТС України. Наша біда в таких грицьках, як ти, продажних до послідньої нитки.
IP: 94.178.155.---
Дон Пампа _ 26.02.2010 10:59
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 09:56
Сейчас Януковичу в ближайшее время нужно решить вопрос с Тимошенко и ее антигосударственной позицией. Думаю, лучший способ - пригласить внешних аудиторов и американских следователей по делу Лазоренко. Если ее не отправить за решетку она может взорвать страну. А на что она способна в борьбе за власть мы все уже видели, никакие моральные или патриотические соображения ей недоступны.______________________________________
Интересная позиция! А не хотите пригласить аудиторов для Ахметова, Коломойского, Фирташа, Нусенкиса и прочих "орлов" ПР??? Растащили всю страну за 3 копейки. А сейчас все возле ВФЯ.
Зачем бы? Что им там делать? Не догадываетесь? Остатки расхватать. Ахметову-ВанкоПрикерченскуюи терминал в Севастополе, Коломойскому-Одесский припортовый, Пинчуку-Днепроспецскталь и т.д.
А аудиторов для ЮВТ приглашать? Командир обязан думать, а не шашкой махать. Ник себе взял с претензией. Так думай башкой.
IP: 195.216.213.---
Иль _ 26.02.2010 10:56
Грицько Нечоса:
Грицьку! ти такий демагог, що жуть. Мабуть ти син тої фойди, ганки хервам. Прочисти вуха, та промий очі, може тоді щось дійде до твоїх мізків, якщо батьки там щось вложили. Уже перестало бути модним все валити на цю жінку, поведінка якої в 1000 разів достойніша Юща і Янука.
А що кабмін зняв Юру з міністра, чи кабмін вніс зміни до закону. чи може кабмін голосував на дому. Ти ідіот пердонний і тупий, як і всі синюки.
IP: 89.201.87.---
999_хмар _ 26.02.2010 10:56
I am Ukraine _ 26.02.2010 10:43
А кого, тебе поставити?
Треба лишатись совкових звичок. А то вбили радянські комуняки що якщо людина була уголовно наказуєма, то він ніколи не справиться. Якщо пишиш нік на іностранній мові то хоть ознайомся і з культурой відношення між людьми там, а не вішай ярлики, якщо тобі даже хтось не нравиться.
IP: 80.73.0.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 10:48
svetlojar _ 26.02.2010 10:18
..
Расскажите подробнее на что она такое способна в борьбе за власть, что является таким страшным?
------
Во-первых, ее "работа" с Ющенко достаточно показательна. Я не говорю, что Ющенко хороший, но премьер с президентом ОБЯЗАНЫ находить общий язык, равно как и премьер с оппозицией. "Непремиримость" гибильны для государства.
Во-вторых, последние выборы. Именно на кабмине лежала задача обеспечить законность выборов и эта законность была признана во всем мире, но только не самим кабмином. Сами нарушив все, что можно они попытались рейдерским способом захватить власть. Это преступление.
И, наконец, в-третьих. Инаугурация президента страны это не личное дело Януковича, Тимошенко или какого-нибудь Томенко, это государственное мероприятие с участием представителей десятков стран. Саботировав это мероприятию БЮТ поставил себя вне Украины, показал свое презрение к главам иностранных государств и, считаю, вычеркнул себя из политики.
IP: 82.144.202.---
I am Ukraine _ 26.02.2010 10:43
Сором і ганьба бачити президентом "пусте місце", насильника та уголовника. Януковича ГЕТЬ! Януковича ГЕТЬ! Януковича ГЕТЬ! Януковича ГЕТЬ! Януковича ГЕТЬ! Януковича ГЕТЬ! Януковича ГЕТЬ!
IP: 80.73.0.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 10:38
Kuro _ 26.02.2010 10:14
Про здачу ГТС Росії мова не йде, мова йде про створення газотранспортного консорціуму. Якщо на це не пійти, то питання з ГТС відімруть самі по собі за зникненням самої ГТС. Сподіваюсь, ви у курсі що залишила Тимошенко у казні? А на ГТС потрібні десятки мільярдів долярів. Що до Фірташа, то я вважаю, що все повинно діятися за законом. Якщо газ в нього було вилучено законно - то він повинен залишитися за державою, а якщо ні - то треба заплатити, а не красти. А законність хай вирішить міжнародний суд. Ви не заперечуєте?
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 26.02.2010 10:33
на етапі переходу до безвізового режиму, шенгенські візи для українців слід зробити безкоштовними, вважають члени Європейського парламенту.
А скільки Янукович КОРИСНОГО зробив для просування країни до європейської спільноти! Не те, що ворог євроатлантичної інтеграції Ющенко!
IP: 80.91.163.---
svetlojar _ 26.02.2010 10:18
Грицько Нечоса:
Если ее не отправить за решетку она может взорвать страну. А на что она способна в борьбе за власть мы все уже видели, никакие моральные или патриотические соображения ей недоступны.
Расскажите подробнее на что она такое способна в борьбе за власть, что является таким страшным?
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 26.02.2010 10:14
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 09:56
Янукович остання людина якщо справа стосується держави. Чи здача ГТС Росії це теж продержавна політика? Може роздача сотень мільйонів Фірташу Януковичем це продердержавницька позиція?
Вашого Януковича першим треба судити за антидержавну позицію. І ПР остання сила яка має право когось судити, в ній(ПР) одні злочинці.
IP: 109.162.26.---
xbermer _ 26.02.2010 10:07
Так пане Грицю, тут Ви праві, але треба це зробити, дуже акуратно, щоб не викликати народного спротиву. А якщо не вирішить із пані Тимошенко то недасть ВОНА працювати, нікому. Почнем із Лазаренка, потім Кучма, потім Мороз, потім Ющенко, а далі Ви самі розумієте хто. І це саме важливе питання, яке потрібно вирішити Януковичу, якщо він збирається, щось робити для держави.
IP: 80.73.0.---
Грицько Нечоса _ 26.02.2010 09:56
Сейчас Януковичу в ближайшее время нужно решить вопрос с Тимошенко и ее антигосударственной позицией. Думаю, лучший способ - пригласить внешних аудиторов и американских следователей по делу Лазоренко. Если ее не отправить за решетку она может взорвать страну. А на что она способна в борьбе за власть мы все уже видели, никакие моральные или патриотические соображения ей недоступны.