IP: 95.132.149.---
Makar_S _ 07.02.2010 23:17
вард _ 07.02.2010 23:07
Это же просто ужас. Один – просто продал страну бандиту, а второй – пытается сейчас просто захватить власть в стране
=
Забули ПРіБЮтонуті придурки слова кремлядської курви:
"Всі 4 політичні сили – Партія регіонів, Блок Литвина, БЮТ, більша частина НУ-НС погодилися, що заради людей, заради країни треба об’єднатися"
З усієї фракції БЮТ проти виступли лише 9 (дев’ять) вся решта БздЮТанутої шобли проголосувала "ЗА" зміни у Конституції з врученням Януковичу Президенства (мінімум на 10 років) і скасування виборів!
Ось ця зрада і привела Хама до влади!
IP: 192.251.226.---
гудзик _ 07.02.2010 23:13
Тому й відбуваються ці порушення, за допомогою яких Янукович розраховує отримати собі владу. Але дуже сумніваюся, що Юлія Володимирівна це йому у такий спосіб дозволить зробити. Вона повинна стати президентом.
IP: 62.141.53.---
гудзик _ 07.02.2010 23:12
А політика – то не їхнє. Тому і те, що зараз відбувається з регіоналами говорить тільки про те, що вони вже так влізли в ту брудноту, що зупинитися просто не можуть. Для них шлях назад вже закрито, бо Тимошенко їх просто посадить.
IP: 93.217.253.---
гудзик _ 07.02.2010 23:12
Я завжди казав, що у регіоналів не всі вдома. А політика – це як раз те, що в них найгірше виходить, бо вони від неї далеко. Вони вміють тільки дурити людей та продавати інтереси країни.
IP: 94.26.19.---
гудзик _ 07.02.2010 23:11
Янукович ніколи не переможе, бо навіть вже зараз видно ті численні порушення, ті зловживання, які відбуваються на дільницях з боку партії регіонів. Герман – та вже зовсім поїхала, вже про коаліцію балакає.
IP: 92.139.70.---
вард _ 07.02.2010 23:08
Стариков вообще в столице упрекают тем, что они на шару гречку Черновецкого ели, а теперь вот должны значит за Януковича голосовать. Все одна банда. Нельзя их к власти допускать вообще.
IP: 66.90.75.---
вард _ 07.02.2010 23:08
Эти все голые девки на избирательных участках, контрольные талоны, которые регионалы уже накидывают в урны. Вот и весь рейтинг Януковича. он себе весь рейтинг построил на подкупе и фальсификации.
IP: 66.90.75.---
вард _ 07.02.2010 23:07
Нужно сделать все, чтобы ни Янукович, ни Ющенко больше не пришли к власти. Это же просто ужас. Один – просто продал страну бандиту, а второй – пытается сейчас просто захватить власть в стране.
IP: 178.92.171.---
ikorka _ 07.02.2010 22:50
Да.. перед тем как становиться руководителем быдла надо очень подумать.. А у нас народ ведет себя как быдло. За кусок хлеба продаёт будущее своих детей. Молодцы... Что тут скажешь. Недалекие. В плане оценки перспективы.
IP: 178.92.171.---
ikorka _ 07.02.2010 22:50
Да.. перед тем как становиться руководителем быдла надо очень подумать.. А у нас народ ведет себя как быдло. За кусок хлеба продаёт будущее своих детей. Молодцы... Что тут скажешь. Недалекие. В плане оценки перспективы.
IP: 93.185.183.---
hoholik _ 07.02.2010 22:42
Горностай _ 07.02.2010 22:34
hoholik _
Спасибо, наш великий брат! Теперь у нас все будет офигенно! Мы станем малороссийским округом РФ и нам и вам всем сразу же полегчает! Забудем наш необязательный язык, забаррикадируемся от Запада и будем радоваться принадлежности к великой путинской империи!
Хочу дружбы без посредничества этого тупорылого дебила!!!
Жду след. выборов!.........
Ще не вмерла Украина и Кремль не дождется!!!!!
____________________________
Ну не надо передергивать. Понятное дело проигрывать не приятно, но лицо при этом терять не надо. Тем более, что сами говорите, к следующим выборам лучше подготовитесь и все у Вас получиться. Да только сдается мне, что к следующим выборам Вы поменяете свое мнение...
IP: 217.146.246.---
u-chernogo-morya _ 07.02.2010 22:38
тигрюля это конец...
IP: 93.185.183.---
hoholik _ 07.02.2010 22:35
дюгин _ 07.02.2010 22:28
Lviv 2009? Это внебрачный сын Януковича,которого после изнасилованияего мать родила на помойке, да там и оставила. Научили в детдоме играть на компютере вот и результат...ШАРИКОВ
-------------------------------------------------------------------
И с этими людьми Тимошенко хотела победить.
IP: 178.93.128.---
bajchyk _ 07.02.2010 22:34
Если бы Прыщ не сделал свое гадкое дело - Юля победила бы однозначно. Суку надо судить народным судом.
IP: 77.52.228.---
Горностай _ 07.02.2010 22:34
hoholik _
Спасибо, наш великий брат! Теперь у нас все будет офигенно! Мы станем малороссийским округом РФ и нам и вам всем сразу же полегчает! Забудем наш необязательный язык, забаррикадируемся от Запада и будем радоваться принадлежности к великой путинской империи!
Хочу дружбы без посредничества этого тупорылого дебила!!!
Жду след. выборов!.........
Ще не вмерла Украина и Кремль не дождется!!!!!
IP: 93.73.224.---
дюгин _ 07.02.2010 22:28
Lviv 2009? Это внебрачный сын Януковича,которого после изнасилованияего мать родила на помойке, да там и оставила. Научили в детдоме играть на компютере вот и результат...ШАРИКОВ
IP: 77.122.47.---
deResto _ 07.02.2010 22:28
іронія2:
Результати екзитполів - це такий собі прогноз зв статисничною похибкою, що зашкалює. Я не сумніваюся у перемозі Тимошенко.
IP: 77.122.47.---
deResto _ 07.02.2010 22:25
Результати голосування будуть відомі як мінімум через добу, так що робити висновки зарано. Гадаю, Янукович зарано святкує перемогу.
IP: 178.93.128.---
bajchyk _ 07.02.2010 22:24
hoholik _ 07.02.2010 22:13
Санкт-Петербург поздравляет Украину с победой Януковича!!!
Украина+Россия=Дружба на века!
Янукович - это не вся Украина, лишь криминально-дибильная ее часть. А есть хорошая русская пословица: "скажи мне кто твой друг...". Так что если вам симпатична имеено эта часть, то лучше бы их вы к себе насовсем забрати.
IP: 95.135.252.---
іронія2 _ 07.02.2010 22:22
Нам залишається сподіватись що результати вибрів будуть відмінні від результатів екзитполів.
IP: 93.185.183.---
hoholik _ 07.02.2010 22:13
Санкт-Петербург поздравляет Украину с победой Януковича!!!
Украина+Россия=Дружба на века!
IP: 77.122.203.---
hamlon _ 07.02.2010 22:04
Ще не вечір і Тимошенко стане президентом однозначно.
IP: 77.122.203.---
hamlon _ 07.02.2010 22:02
trident-us _ 07.02.2010 21:59
Україну, чиясь зла рука, поділа на схід-захід......це Ющенка рука.
IP: 77.122.203.---
hamlon _ 07.02.2010 22:01
LVIV_2009 _ 07.02.2010 21:55
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!!януковим петухам
IP: 194.44.166.---
sagans21 _ 07.02.2010 22:01
LVIV 2009 - ти дійсно кретин, чи просто недоумок? Я дивуюся твоїй тупості, хіба ти не живеш на Україні, хіба тобі по хер що завтра з нею буде? Дурню, завжди думай про наслідки! Твоя тупа радість дивує мене і не лише!
IP: 72.92.124.---
trident-us _ 07.02.2010 21:59
Україну, чиясь зла рука, поділа на схід-захід і тих ,кому наплювати на цей схід і захід { ющенко-янукович-тимошенко-іт.д.},І чим більше ми обпльовуємо один-одного,тим вільніше їм управляти нами.
IP: 93.178.241.---
LVIV_2009 _ 07.02.2010 21:55
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!! КОСАТЕ ЗЛО ПРОГРАЛO!!!!!!!!!!!!!!! ТІМАШОНКИ НЕ ДОПОМОГЛИ НАВТЬ МАСШТАБНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!!!!!!! УКРАЇНИ БЕЗ ТІМАШОНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ураааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
IP: 93.178.241.---
LVIV_2009 _ 07.02.2010 21:55
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!! КОСАТЕ ЗЛО ПРОГРАЛO!!!!!!!!!!!!!!! ТІМАШОНКИ НЕ ДОПОМОГЛИ НАВТЬ МАСШТАБНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!!!!!!! УКРАЇНИ БЕЗ ТІМАШОНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ураааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
IP: 93.178.241.---
LVIV_2009 _ 07.02.2010 21:55
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!! КОСАТЕ ЗЛО ПРОГРАЛO!!!!!!!!!!!!!!! ТІМАШОНКИ НЕ ДОПОМОГЛИ НАВТЬ МАСШТАБНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!!!!!!! УКРАЇНИ БЕЗ ТІМАШОНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ураааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
IP: 95.133.68.---
oraculumus _ 07.02.2010 21:54
реально из сел в черниговской области - учителей, библиотекарей и тп, свозили перед 2м туром в чернигов для профилактической беседы в поддержку януковича. иначе угрожали увольнениями.
IP: 178.93.217.---
Nortren _ 07.02.2010 21:54
TO sagans21
оцей ось ідіот LVIV_2009 живе в київській області.. невже він вважає, що навкруг його такі самі безграмотні ідіоти як він сам..
IP: 193.151.57.---
kririk _ 07.02.2010 21:53
LVIV_2009:
ну і чому ви радієте? Я розумію, що Тимошенко не виправдала надій, але ж і Янукович абсолютно не кращий варіант. Він знищить українську мову, знищить духовність. Ви цього бажаєте? Якщо так, то радійте LVIV # Успіхів у житті.
IP: 178.93.128.---
bajchyk _ 07.02.2010 21:53
Экзит-пол проводился до 18 часов. До 20 часов еще голосовали, причем больше на западе. Поэтому, за последние 2 часа разрыв сократится. Из 25 % отказавшихся большая часть - за Юлю. Это еще один +. Но достаточно ли этого?
С другой стороны - при подсчете голосов у команды Янука есть возможность сделать серьезные фальсификации. Главное, чтобы сейчас хорошо сработали члены ДВК и наблюдатели. На юго-востоке многие из них куплены или запуганы (я сам с юга).
Надежда не потеряна. На все воля Божья.
IP: 95.135.72.---
Unique _ 07.02.2010 21:53
Що вартує, те і переживе.
Але щоб МВФ знайшов спільну мову із "генофондом-геноцидом", - сумніваюся.
Не думаю, щоб новий Президент України Янукович відрізняв реінкарнацію від ревальвації.
Ну такі й пенсії вам будуть.
Після реінкарнації ...
IP: 109.87.17.---
SERG64 _ 07.02.2010 21:53
LVIV_2009:
Уберите этого М У Д А К А.
IP: 82.193.97.---
S5A7B3 _ 07.02.2010 21:51
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!! КОСАТЕ ЗЛО ПРОГРАЛO!!!!!!!!!!!!!!! ТІМАШОНКИ НЕ ДОПОМОГЛИ НАВТЬ МАСШТАБНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!!!!!!! УКРАЇНИ БЕЗ ТІМАШОНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ураааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
Быдло ты конченое, сам теперь до конца года ж сдохнешь. Ты с этого радуешься? ))
IP: 93.178.241.---
LVIV_2009 _ 07.02.2010 21:48
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!! КОСАТЕ ЗЛО ПРОГРАЛO!!!!!!!!!!!!!!! ТІМАШОНКИ НЕ ДОПОМОГЛИ НАВТЬ МАСШТАБНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!!!!!!! УКРАЇНИ БЕЗ ТІМАШОНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ураааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
IP: 93.178.241.---
LVIV_2009 _ 07.02.2010 21:48
Урааааааааа!!!!!!!!!!!!! КОСАТЕ ЗЛО ПРОГРАЛO!!!!!!!!!!!!!!! ТІМАШОНКИ НЕ ДОПОМОГЛИ НАВТЬ МАСШТАБНІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ!!!!!!!!!!! УКРАЇНИ БЕЗ ТІМАШОНКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ураааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!
Страницы:
← Предыдущая
Следующая →