IP: 95.132.127.---
snaiper-kot _ 13.03.2010 16:49
Чи зміниться щось після того,як призначили міністром ОСВІТИ і НАУКИ людину котра говорить, що не існує такої держави як Україна,немає такої мови,як українська!?Ким була б така істота в Германії,Італії...Росії???невже міністром?Як оцінити знання Прем`єра,не здатного читати!(зі шпори) українською,прожившого життя ТУТ?щодня чувшого мову.Навіть горила вивчила б деякі фрази.ПІСЛЯ ЦЬОГО хтось каже:НЕМАЄ ЗНЕВАГИ ДО УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ і її мови???Як відноситись до таких суб`єктів?
IP: 77.52.61.---
Дон Пампа _ 11.03.2010 22:44
IP: 193.5.216.---Quda _ 11.03.2010 15:42
Let 'em work! Все будет хопошо! А вы думаете, что у нас на Западе политики лучше? Просто гражданское общество более развито и менталитет другой: когда все хотят стать олигархами, значит, средный клас не желаемый..._________________________________________________
Думаю, что другие. Трудно представить себе президента с двумя судимостями. Да и уровень жизни другой. Логический вывод-наверное и политики другие.
IP: 77.52.21.---
Дон Пампа _ 11.03.2010 21:19
IP: 91.207.210.---SH_Holms _ 11.03.2010 18:06
olrum:
Гимн голубого быдлолохтората
Шагают бараны в ряд,
Бьют барабаны,--
Кожу для них дают
Сами бараны.
Мясник зовет. За ним бараны сдуру
Топочут слепо, за звеном звено,
И те, с кого давно на бойне сняли шкуру,
Идут в строю с живыми заодно._____________________________________________________
Слушай, это Б.Брехт. У Высоцкого есть песня на эти слова. Что редкость.
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 11.03.2010 18:06
olrum:
Гимн голубого быдлолохтората
Шагают бараны в ряд,
Бьют барабаны,--
Кожу для них дают
Сами бараны.
Мясник зовет. За ним бараны сдуру
Топочут слепо, за звеном звено,
И те, с кого давно на бойне сняли шкуру,
Идут в строю с живыми заодно.
IP: 91.200.45.---
olrum _ 11.03.2010 17:32
http://prokuratura.org.ua/?p=3251
Нами правили 5 лет Бандиты!
Наконец разум и правда торжествует!
А все зло от бандитского наследия последних 5 лет придется еще долго смывать.Главное полностью освободится от БЮТовских гнойных нарывов на теле Украины !
IP: 38.105.235.---
ivanoff_new york _ 11.03.2010 17:24
ninocaga:
не жалко вас, убогих. вы поэтому такие нищие, потому что убогие.
IP: 194.44.111.---
starstern _ 11.03.2010 16:58
От від сьогодні перш ніж щось коментувати подумайте !!!
Державна мова хоч і українська, а робоча - є російська..
А язик потрібно тримати точно за зубами бо прийде вже не весна, а осінь..
Хто сумнівається чекайте вже при владі правильні люди
Я не сумніваюся - Україні кранти, для ПеРдунів життя від сьогодні вже краще
Донецьк відчує першим кого вибрав, так їм і треба -- самі все про ..рали !!!
IP: 92.40.152.---
Bekas _ 11.03.2010 16:53
ВОРОВАЛ! ВОРУЮ!!!! И БУДУ ЕЩЕ БОЛЬШЕ ВОРОВАТЬ!!!
М. АЗАРОВ
IP: 194.187.151.---
ninocaga _ 11.03.2010 16:49
zwbr _ 11.03.2010 16:41
Да нет уж! Не Ющенко, ВОРОВКЕ тюльке - это она методично уничтожала Ющенко, брехала бесконечно! Ющенко - УКРАИНЕЦ, а отвечать будет она, хотя для нее лишиться власти - это самое худшее, что может быть! Какая разница - что при ней было жидовско-москальское кодло, что сейчас!
IP: 81.90.224.---
уно _ 11.03.2010 16:25
Dyrak хохоl ! Наверное ты и есть дурак , раз думаешь что тебе будет хорошо , а всем плохо ! Хохол ты или русский , но живешь в Украине и кушать тебе хочется как и всем на Украине , и деребанить будут страну тебе хер что останется , и умрешь ты у нас в Украине ! Так что наш ты дорогой , наш, и пока живешь ты , как ни крути , а ты с Украины ! Ну а если тебе так все мы противны вали нахер , хоть тушкой , хоть чучелом , но вали !!!
IP: 95.111.227.---
Волинець _ 11.03.2010 16:09
А особливо сподобались справжні "профффесіонали" Геолог Азаров - прем'єр, Цушко-голова колгоспу-міліціонер- економіст, Шуфрич - "Містер надзвичайна ситуація", Юдофашист Табачник - міністр освіти ну і на вершині всьгго цього завгар урка президент! Ющенколюби та "противсіхи", як вам розклад? Де ж ваш "справжній український прем'єр", якого ще два місяці тому обіцяв показати ваш хоружівський месійка? Воно ще не заспокоїлось, треба ж і далі розвалювати - тепер не уряд, а опозицію. Дайош свою опозицію у кожному селу!
IP: 77.222.142.---
Громадянин-українець _ 11.03.2010 16:03
Як може керувати людина, яка не здатна осилити вивчення державної мови (і це за 15 років у вищих ешелонах влади!!!). Сором!!!
А пам"ятаєте, як в СРСР нас задурювали словами ро надзвичайну близкість і подібність української та російської мов - тоді, просто, це було вигідно - стимулювали до переходу на російську - РУСИФІКУВАЛИ!!!
IP: 95.111.227.---
Волинець _ 11.03.2010 16:01
sasss _ 11.03.2010 14:20 Ага, такий же адекватний як і ви. "Вскритіє покажет", шановний! Цікаво буде почитати ваші коменти десь так у вересні-жовтні.
IP: 95.132.80.---
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 15:58
Kuro:
выводы "от фонаря" меня давно не впечатляют. Мой вывод, сделанный из 5-ти лет власти ЮВТ - беспредельщица, воровка.
IP: 95.133.166.---
Dyrak_xoxol _ 11.03.2010 15:52
Раньше было "западло", если ты родился негром, а теперь самое большое "западло", если ты ДОЛБАНЫЙ ХОХОЛ, который поддерживает ТИМОХУ и ЮЩА!!! Мрази оранжевые брысь отсюда!
IP: 95.133.166.---
Dyrak_xoxol _ 11.03.2010 15:49
Вы все, УРОДЫ ОРАНЖЕВЫЕ, рожденные от Ющенко и Тимошенко, валите нахрен с Окраины в Карпатские горы!!! Что бы своим вонючим смрадом не портить жизнь Малороссам!!!
Да здравствует дружба России и Малороссии
IP: 193.5.216.---
Quda _ 11.03.2010 15:42
Let 'em work! Все будет хопошо! А вы думаете, что у нас на Западе политики лучше? Просто гражданское общество более развито и менталитет другой: когда все хотят стать олигархами, значит, средный клас не желаемый...
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 11.03.2010 15:34
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 15:23
Не в обіду, але як можна бути таким зазомбованим? Повторяючи гасло ПР що це було "по-молодості".
Не знаю як ви, але в 17 років я знав що роблю і відповідав за це. І до-речі 2 злочин він зробив не в 17, а у 26(точно не скажу, самі ж знаєте що гугль з цього приводу "підчистили"). Згодом і третій раз Янукович "оступився" близько 30, правда справу замяли, позивач забрав свій позов. Так що Янукович рецедивіст.
IP: 95.132.80.---
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 15:23
Kuro:
я к тому, что преступления, совершенные в 17 лет и совершенные уже в возрасте за 30 - сильно отличаются осознанием. А вот ЮВТ все свои дела именно в весьма зрелом возрасте воротила. А в 17 лет многие ошибались...молодо-зелено, как говорится.
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 11.03.2010 15:18
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 14:53
А ви не думали що в гуглі вони не самі зявлюються? 99% не відповідає дійсності, або не мають ніякої цінності.
Попробуйте вбити в гуглі злочини в ПР, потім будете заявляти що брехня. О, доречі попробуйте знати біографію Лозінського до 2007 року коли він став членом БЮТ, вдруг пощастить... Правда я в цьому сумніваюсь, бо її навмисно вилучили чому? Тому що комусь(ПР її розповсюдження не вигідно...
IP: 217.77.223.---
Дмитрий_Николаев _ 11.03.2010 15:10
потому, что аналист!
IP: 217.77.223.---
Дмитрий_Николаев _ 11.03.2010 15:08
denndi:
Ну хоть работать начнут.Пора бы уже.
_______________
воровать? это точно!!!
IP: 91.200.157.---
Коруппіонер _ 11.03.2010 15:07
ВСЁ НАЧАЛОСЬ !!!! Поздравляю всех с "европейской командой профессионалов" !!! ну а что делать, придётся выживать и при этой власти...
IP: 80.153.191.---
denndi _ 11.03.2010 14:58
Ну хоть работать начнут.Пора бы уже.
IP: 95.132.80.---
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 14:53
Kuro:
это официальные данные, если сможете набрать в гугле "взятка Тимошенко" - вам откроются великие знания, которыми, как оказалось, вы не владеете(((
IP: 178.92.16.---
Кира К. _ 11.03.2010 14:50
Kuro _ 11.03.2010 14:43
Какой-то неадекват.... Причем тут фашисты к Юлиным взяткам????
нечего сказать по делу?
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 11.03.2010 14:48
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 14:30
Це видумка Регіоналів. Так само як і 20 гривень біля памятника Шевченка, про що написали в газеті "Сегодня"(власність Ахметов). Це просто смішно!
IP: 217.77.223.---
Дмитрий_Николаев _ 11.03.2010 14:47
ППц идиоты вместо того, чтобы тут комены писать - бегите забирайте бабло которое здесь для ПРидУРКОВ отрабатывали!!!!
а то завтра не заплатят!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 11.03.2010 14:43
Кира К. _ 11.03.2010 14:31
А що тут такого? А вбивати ворогів держави теж пагано? Тобто наші діди робили пагану справу що захищали нас від фашиської Німеччини, вбиваючи їх солдатів?
IP: 217.77.223.---
Дмитрий_Николаев _ 11.03.2010 14:41
У-ха-ха Януарии!!!!
Тигипко - осел: 2 дня назад говорил, что ни при каких условиях не будет сотрудничать с нелигитимным правительством!!!!!! Интересно сколько этому эрзац комсомольцу отвалили?
Цухатый который не смог управлять колхозом - будет управлять экономикой - ппц полный!!!!
и т.д.
ЛЮДИ опомнитесь, кто в правительстве?
Сплошные проффффесиАНАЛЫ
IP: 195.16.76.---
vitaliy.1974 _ 11.03.2010 14:39
Кира К.:
Стосовно п.Тигіпка : схиляю перед ним капелюха як перед бізнесменом. Дійсно, людина діла. Та бентежить одне: перед виборами у першому колі ( змагань :)) він жодним словом не обмовився про "непопулярні методи" як перші кроки свого президенства. Після другого туру він рішуче заявляє, що без "непопулярних методів" країні не обійтися. Якось негарно воно виходить: сьогодні - одне, завтра - інше.
Але як би не було, новий уряд є. Нехай працює, побачимо, що з того вийде. Contra spem spero ...
IP: 77.52.18.---
demar _ 11.03.2010 14:39
За Тигипко же голосовали в надежде на новые веяния. А он к аналам пристегнулся... Что-то не совсем понятно.
IP: 194.44.213.---
TANC _ 11.03.2010 14:33
Валютний ринок вже відреагував !!!!!
IP: 178.92.16.---
Кира К. _ 11.03.2010 14:32
sasss:
Согласна на все сто. Тигипко-очень правильный выбор.
IP: 178.92.136.---
sasss _ 11.03.2010 14:31
А Тигипко"?!?! Почему все умолкавиают что в правитеьстве такой сильный экономис и политик. Можо сказать, что он очень сильное дополнение к команде Азарова.!
IP: 93.73.142.---
черномор _ 11.03.2010 14:31
Цушко быстро вишибит экономический кризис из Украины. Ногами, как дверь Генпрокуратуры..
IP: 178.92.16.---
Кира К. _ 11.03.2010 14:31
Kuro:
круто,значит если взятки давать российским чиновникам, то это уже не считается??? хахаха!
IP: 95.132.80.---
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 14:30
Kuro:
Речь идет о взятке Лазаренко, если вы еще не поняли. И достала она эти деньги очевидно, что нечестным трудом.
IP: 178.92.136.---
sasss _ 11.03.2010 14:30
А Тигипко"?!?! Почему все умолкавиают что в правитеьстве такой сильный экономис и политик. Можо сказать, что он очень сильное дополнение к команде Азарова.!
IP: 77.120.163.---
djafa _ 11.03.2010 14:26
Народ получил то чего хотел - маразматика премъера и преза-урку - теперь держите карман пошире - что бы они сподручнее вас обворовывали.
IP: 62.244.5.---
catkoua _ 11.03.2010 14:25
зато нарешті в мене абревіатура новоутворення склалась правильно
Стабільність і Реформи - Антикризовий Кабмін Азарова
або просто С.Р.А.К.А.
IP: 193.23.225.---
Kuro _ 11.03.2010 14:25
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 14:18
Яка різниця в скільки? І до того ж він двічі(третій не доведений - позивач забрав заяву) порушував закон, тобто рецедевіст.
А про взятки краще не заікайтесь якщо навіть не розбераєтесь у справі. Кому вона їх дала? Російським чиновникам, а не нашим. Так що я не бачу тут нічого страшного. І до-речі скільки стратегічних підприємств за безцінь було "продано"(своїм) Януковичем під час його примєрства? Для вас це нормально?
IP: 82.144.214.---
фывап _ 11.03.2010 14:23
Нарешті знов набере силу ревюситуація и наш померанчевій Київ знов викине цю шоблу з кабмину!
мусило все дійти до маразму
IP: 178.92.136.---
sasss _ 11.03.2010 14:20
наканец-то пришел адекватный экономист, а не политик на пост премьера. Перемены будут к лучшему!!!
IP: 93.178.244.---
Olvija _ 11.03.2010 14:18
Якесь дежавю. Янукович, Табачник, Азаров. Ми що, завжди будемо з ними?
IP: 95.132.80.---
парапечальныхфактов _ 11.03.2010 14:18
Kuro:
Про кражи в 17 лет я бы рот не раскрывал бы, а вот про взятки ЮВТ размером в 68 млн. зеленых, за которые она была осуждена уже в приличном возрасте - я б поговорил бы, ибо это не так давно было.
Страницы:
← Предыдущая
Следующая →