IP: 78.30.234.---
_doctor_o _ 05.03.2010 00:07
petrukOFF _ 04.03.2010 20:57_ Смешно, но это горькая правда. По крайней мере не выдумано, как у упыря- Задорнова. Спасибо.
IP: 93.180.231.---
Imre _ 04.03.2010 22:56
Пусть бы он лучше рассчитался с многотысячным коллективом рядовых газовиков, которые при миллиардных доходах кампании сидят на бобах.
С молчаливого согласия газового монстра владельцы ( Фирташи и оные ) предприятий в областях Украины перекачивают капитал в офшорные зоны ( на Кипр и т. п.) . Власти молчат потому , что и голубые , и белые, и оранжевые, вчера, сегодня и завтра будут "облизывать пальчики". Специфика товара такая, что никто не докопается до АФЕРЫ века.
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:38
SH_Holms:
з"їв і переварює, головне що процес туго але пішов...
|||||..........................................................................................................2%completed
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 04.03.2010 21:26
travyanyy:
Лом помошника потянул на дно. "БЕДА" утонула.....:)))
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:22
НЕКСТ, пжалуста!)))))
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:21
Старший помощник Лом:
перепрошую звичайно, але коли людина неаргументовано на всю країну заявляє, що прем"єр міністр Тимошенко (не ідеальний звичайно прем"єр) це злодійка і така сяка тварюка, а ті хто її підтримує - юлеботи, причому робить це неаргументовано, і підозрюю не маючи економічної освіти і відповідно розуміється на макроекономіці як Януковоч на ґеоґрафії... то ВИ мені вибачте... отримайте здачу і вмійте тримати достойно удар!
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:13
Старший помощник Лом:
Все дуже просто, щоби тебе почули, - треба вчитись спілкуватись....
ВИбачте, погане ВИховання!
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:11
Старший помощник Лом:
Ти знаєш в якій сраці НАК був після патріота і націоналіста Івченка? як жидівське село 1942-го після НАЦИСТА! Тут правда Янику респект і уважуха, за те що призначив після цього дурака на голову правління НАКу справжнього Професіонала Шелудченка, але і копняка в сраку янику за те, що міністром Бойка... який де-факто керував НАКом а Шелудченко мав відповідати потім... зрештою Шелудченко сам і пішов звідти нажаль, але НАК таки підняв трохи, за що йому й уклін низький. Оце тобі патріот Ющенко і його команда, яка НАКом "опікувалась" і не вилазила з НАКу - Мартиненко з Третьяковим (СКОТИ, як кажуть в нас на Зах. Україні краще б їх мама в кропиву висцяла)
IP: 89.209.10.---
Старший помощник Лом _ 04.03.2010 21:09
travyanyy _ 04.03.2010 21:02
Старший помощник Лом: бла бла бла ... юлеботів...
я схожий на юлебота? я тобі аргументовано дурневі пояснюю , а ти мені - юлебот... БОТИ це ті хто як мавпи кричать Юлька сука чи Яник підер, самі не знаючи чому, бо так для себе вирішили...///
Якщо ти, але все-таки краще буде - ви, мене вважаєте за дурня, то нічого мені пояснювати не треба. Щиро дякую. Ви вже втретє мене тулите до юща, хоча він мені ще більш огидний пасив ніж ці двоє переможно-вжопних, кожен по-своєму для України, ативних.
Все дуже просто, щоби тебе почули, - треба вчитись спілкуватись....
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:03
Старший помощник Лом:
був би ти ще розумним, ціни б не було нашому спілкуванню!
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 21:02
Старший помощник Лом: бла бла бла ... юлеботів...
я схожий на юлебота? я тобі аргументовано дурневі пояснюю , а ти мені - юлебот... БОТИ це ті хто як мавпи кричать Юлька сука чи Яник підер, самі не знаючи чому, бо так для себе вирішили...
IP: 89.209.10.---
Старший помощник Лом _ 04.03.2010 21:02
Найкраще - коли люди читають і вас і нас та думають.
Заради цього, я з вами юлеботиками та яничарами і спілкуюсь.
Щоби коли були перевибори, то тюлька зайшла до парламенту десь із 17%, а яник ну хоча б не більше ніж 25%. Рахую, що тоді я втратив марно часу на читання ваших матюків та отого викручування, що ви тут демонструєте.
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 20:59
Старший помощник Лом:
Давай я тобі ще про Нафтогаз очі відкрию, що таке облгази, трансгаз, що таке НАК і що таке ДП "Нафтогазмережі" - яке Юлька створила, а зараз Фірташ з Бойком точно задавлять ;)
цікавить чи ти і тут все знаєш від Ющенка?
IP: 93.73.102.---
petrukOFF _ 04.03.2010 20:57
Старший помощник Лом
Знаешь ты напоминаешь мне моего дядю! Он всегда против всех! Был против Кравчука,потом против Кучмы,потом был против Ющенка,на последних выборах был ПРОТИВ ВСЕХ. И всегда когда власть что то начудит он поливает это власть говном и говорит ВОТ СМОТРИТЕ ЧТО ВЫ ВЫБРАЛИ. Ну а когда проблемы касаются его лично он с пеной у рта кричит ВЛАСТЬ ДЕРЬМО и начинает нас всех обвинять в том что это мы виноваты что таких выбрали,а он видете ли из за нас страдает. То есть он всегда не при делах если что то плохо у других,а когда плохо у него то виноваты все вокруг. Ну и конечно же он не несет никакую ответственность не за какую власть. ОН ЖЕ ПРОТИВ ВСЕХ.
IP: 89.209.10.---
Старший помощник Лом _ 04.03.2010 20:56
travyanyy _ 04.03.2010 20:50
SH_Holms:
Старший помощник Лом:
Ще раз кажу - радійте дуріки кого ви своєю юлькою до влади привели.
......................................
А коронованого завгара в кресло привел твой друг Ющер.
і таких 5% як він зомбі-противсіхів
Ще раз кажу - не чіпляй мене до вашого калоліціянта ющари - то собаче весілля їх обох. Хоча розбирися з ким спілкуєшся. А для цього дочітуй до останнбої крапки коменти, а не додумуй... Видумувати та додумувати а потім оббріхувати - то фірмовий стиль юлеботів.
IP: 93.73.102.---
petrukOFF _ 04.03.2010 20:56
Старший помощник Лом
Как уже надоели люди которые ждут ДЕРЖАВНЫХ ЗАОХОЧЕНЬ. Вы что сами не знаете сколько нужно посеять,чтоб потом получить нормальную прибыль ? Это вам не советский союз когда все нужно делать по указаниям и ровно то что говорят.
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 20:56
Старший помощник Лом:
якої державної політики? народ один раз попалився і посіяв стільки що потім не знав куди той цукор діти, наступного року вже не сіяв. Юля прем"єр 2 роки всього, АУ, РОЗДУПЛЯЙСЯ!!!
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 20:54
Старший помощник Лом:
іна на бензин та диз паливо - не більш ніж 15%.
це в США може на 15%, а в нас з 4,5 до 8 грн.(95-ий) Порахуєш відсоток сам чи порахувати тобі?
IP: 89.209.10.---
Старший помощник Лом _ 04.03.2010 20:53
travyanyy _ 04.03.2010 20:49
Не прискай ядом хлопе... Я був на деяких заводах на тернопільщині, вінничині, сумщині які хоч зараз запускай - вони працювати готові. А от чому не було державної політики щодо заохочення повсівів цукрового буряка - то інше питання. Якщо чогось не знаєш - то краще не свисти.
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 20:50
SH_Holms:
Старший помощник Лом:
Ще раз кажу - радійте дуріки кого ви своєю юлькою до влади привели.
......................................
А коронованого завгара в кресло привел твой друг Ющер.
і таких 5% як він зомбі-противсіхів
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 20:49
Старший помощник Лом:
Долара по 10 нама. Не бреши.
був майже по 12, а зараз по 8, але ти це бабці з села поясни і власникам супермаркетів, а не мені, я продуктами не торгую.
Ціни на основні продукти харчування - цукор, картоплю, моркву, капусту, столовий буряк і др. піднялись більш ніж у 2-а рази, а долар - на 60%. Ціна на бензин та диз паливо - не більш ніж 15%.
Цукор піднявся бо після політики яника і баранівського порізали на метал цукрові заводи, які не змогли продати цукор самостійно. Після чого перестали сіяти цукровий буряк і тепер маєш наслідки. А чому перед виборами цукор коштував по 12 грн, а зараз 10? виблювали українці назад цукру 20% і його більше стало???!!! не цікавився парадоксом цим?
стосовно 60% долара: це підняло бензин і все що пов"язане з імпортом, воно в свою чергу лавиною потягнуло все і в кінцевому випадку то вже далеко не 60% стало... + нестабільний долар дає підставу для перестраховки імпортерам того ж бензину, ліків імпортних і ін.
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 04.03.2010 20:48
Старший помощник Лом:
Ще раз кажу - радійте дуріки кого ви своєю юлькою до влади привели.
......................................
А коронованого завгара в кресло привел твой друг Ющер.
IP: 93.73.102.---
petrukOFF _ 04.03.2010 20:47
Старший помощник Лом
Знаешь ты напоминаешь мне моего дядю! Он всегда против всех! Был против Кравчука,потом против Кучмы,потом был против Ющенка,на последних выборах был ПРОТИВ ВСЕХ. И всегда когда власть что то начудит он поливает это власть говном и говорит ВОТ СМОТРИТЕ ЧТО ВЫ ВЫБРАЛИ. Ну а когда проблемы касаются его лично он с пеной у рта кричит ВЛАСТЬ ДЕРЬМО и начинает нас всех обвинять в том что это мы виноваты что таких выбрали,а он видете ли из за нас страдает. То есть он всегда не при делах если что то плохо у других,а когда плохо у него то виноваты все вокруг. Ну и конечно же он не несет никакую ответственность не за какую власть. ОН ЖЕ ПРОТИВ ВСЕХ.
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 04.03.2010 20:47
Старший помощник Лом:
С твоих налогов разницу никто не покрывает. Эту разницу покрывают с цен на газ предприятим, продают украинский, но по высшей цене, чем он тут стоит.
Ну а свои подозрения держи при себе. Лить воду из пустого в порожнее, по крайней мере не этично.
IP: 89.209.10.---
Старший помощник Лом _ 04.03.2010 20:46
SH_Holms _ 04.03.2010 20:38
Після початку розробок у США сланцевих газів зростання цін на газ та нафту перестало бути лінійно залежним. Це треба знати, перш ніж писати деякі речі...
Юлька цю тенденцію прогавила - це факт. І тепер списувати завищені ціни для України буде важко. Тому яник таки привезе менщу ціну по газу.
Ще раз кажу - радійте дуріки кого ви своєю юлькою до влади привели.
IP: 89.209.10.---
Старший помощник Лом _ 04.03.2010 20:42
SH_Holms _ 04.03.2010 20:36
Старший помощник Лом:
Ты за газ платишь как потребитель 480рн. за тыс. кубов., а это около 60 долларов.
Я плачу так. Але я ще плачу податки. А з цих податків платиться різниця не на ремонт доріг чи на нормальну армію або розвиток промисловості, а перебільшина ціна за газ, з якої, я маю підозру, вана підписуючи дубиною, який потім зліг, себе не обділила.
Бютаки, а що вам - хоч якісь п'ятаки з цього перепадають, що ви так тужитесь?
Тим більш, що юлька приїде з европ смирна та замріяна... Там деякі речі вже набрили реальним політикам... Та й Обамі після розміщення ракет у Польщі треба трохи тиші в ефірі...
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 04.03.2010 20:38
Старший помощник Лом:
Всезнайка, а почем продают барель нефти, из которой делают бензин.
И по-чем был барель нефти в 2004году?
IP: 95.135.50.---
travyanyy _ 04.03.2010 20:38
Старший помощник Лом::
Юлька напевно сука через те, що не впоралась з цим підерастичним кодлом: Ющенком, Януковичом, Стельмахом, Морозом, Литвином і іншими кучмонавтами. Азаров каже "упава ствана на 15 пвацантав!". А я кажу добре що лише на 15, бо бабі Юльці тягнути самій Україну по якій вдарила страшенна криза світова, країну в якій парламент заблокований Шаріковими і шаріками з написами "НЄТ НАТО" і який не приймає антикризових законів, а якщо і приймає то пасічник їх ветує, країну з кризою в банківському секторі і в якій вона не має впливу на НБУ, країну в якій президент є її першим ворогом, бо бачите вона сука така пенсіонерам по 1 тис. грн. дала і посягнула на президентство... мені продовжувати зомбі, чи нарешті попрацюєш шуфлею і вигребеш все гімно з мозгів, якого тобі вагон наклали яник з ющером?
Страницы:
← Предыдущая
Следующая →