IP: 194.50.116.---
Dozent1945 _ 05.08.2010 17:03
katay0071985:
Це при Вакарчукові корупції не було?
Ха-ха-ха! Та це період НАЙВИЩОГО розквіту корупції!!!!
IP: 194.50.116.---
Dozent1945 _ 05.08.2010 17:01
Barbarun:
Про світові стандарти: хіба їх досягнеш, формально ввівши 12-й клас і не змінивши підходу до змісту освіти (бачили в Ви програми для 12-го класу: суцільна еклектика, або повторення за попередні роки навчання - економіка України не готова до реальної профільної освіти у школі). Чи Ви "стандартами" вважаєте оБОЛОНСЬКИЙ процес? (замість навчання основам наук -скачування чи замовлення рефератів). Я - за фундаменталізацію освіти на власних (так, радянських) традиціях + формування навиків до самоосвіти. Але самоосвіта буде тоді, коли студент відчуватиме в цьому потребу для реалізації в професійній діяльності. Зараз же 90% випускників вступають до вузів, щоб на 85% стати продавцями чи реалізаторами. Батьки штовхать дітей до вузу, щоб ті зачепилися "у городі". Звідси й прагнення до отримання реальних знань немає.
IP: 95.133.77.---
svetlana31 _ 05.08.2010 11:50
Пока все отдыхают, Табачник при помощи Клюева передал себе постановлением Кабмина типографии которые раньше были в Госкомтелерадио и начинает воровать бюджетные и не бюджетные деньги на печатании учебников. Определена такса 35% отката Табачнику. Думал, что хоть у Клюева есть совесть. Интересно Янукович в курсе махинаций Табачника!
IP: 95.134.88.---
katay0071985 _ 05.08.2010 10:46
все от министра зависит вот при Тимошенко такого беспредела не было, да и вакарчук не позволял, сейчас же коррупция на пике своего развития
IP: 95.134.88.---
katay0071985 _ 05.08.2010 10:45
то и образование такое "купи-продай", с такими министрами и властью происходит дегрдация населения, а туту прежде всего речь о детях и будущем поколении, страшно представить что с них будет
IP: 95.134.88.---
katay0071985 _ 05.08.2010 10:44
я так смотрю на ремонт в правительстве и министерствах вся страна скидывается, не так ли?? Табачник погубит наше образование, потому и становится очевидным увольнение многих ректоров, а я бы тоже отказалась платить!!
IP: 95.134.88.---
katay0071985 _ 05.08.2010 10:42
во какое у нас образование, Табачник занимается вяточничеством, вернее все министерство!!! и главное все об этом знают, и никто с этим ничего не делает!!
IP: 212.82.212.---
Краснолапчатый _ 05.08.2010 10:28
Dozent1945: Ребенок нового русского пишет сочинение: Жила была одна семья, и была она очень бедная. И водитель у них был очень бедный. И горничная у них была очень бедная...
Примерно такая история с бедным министерством образования.
IP: 95.133.67.---
Barbarun _ 05.08.2010 10:09
Dozent1945:
-------------------------
ага, зробив... тільки почали підходити до світових стандартів навчання, а він взяв і повернув все назад до СРСР... стосовно ліцензування і акредитації - мовчу, бачив кілька вузів яким за гроші дають ліцензії... це пародія.... стосовно зняття ректорів - всі і так зрозуміли, що знімають тих, хто відмовляється платити і лизати одне місце ПР.... А стосовно зданій - могли б попросити в президента, той точно знає як відчужувати гектарами.... )))))
IP: 194.50.116.---
Dozent1945 _ 05.08.2010 09:44
Пока что Табачник сделал больше положительного для образования, отменив ряд дебильных наказiв Вакарчука, разблокировав процесс лицензирования и аккредитации, а главное - 12-й класс отменил (как пятое колесо к возу).
А что самых одиозных зажравшихся еще с советских времен ректоров снимает - тоже правильно! Они превратили вузы в дойные коровы и вотчины своего клана.
А вот со сроками вступительной кампании вышел прокол (Азарову кто-то из кумов нажаловался, он в стиле секретаря обкома устроил разнос Табачнику, а тот стал по стойке смирно, хотя за день до того у него было другое мнение - оставить прежний день окончания вступительной кампании). Окончание вступительной кампании 25 августа - это же нонсенс! И для родителей абитуриентов стресс, и для приемных комиссий, и для заведующих кафедрами - нельзя нормально спланировать учебный процесс, выдать преподавателям нагрузку на год.
А что здание министерства стоит развалюхой в стиле 1950-х - тоже факт... И вымогательство, наверняка, было!
IP: 193.19.152.---
com-tor _ 05.08.2010 09:22
Їзда без правил, без гальм добром не закінчується...
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 04.08.2010 23:15
Табачник і Ко нічого не бояться! Бо кришуються особисто Боровом - безжалісним борцем з корупцією!
IP: 94.74.83.---
Бусинка28 _ 04.08.2010 23:08
нормальная ситуация в духе темных 90-х, чего можно ожидать от тех кто начинал полит карьеру со срывания шапок, вот как результат ,вагонами и миллионами воровать видно проще
IP: 82.193.97.---
tatka20101 _ 04.08.2010 21:26
`
Пізніше Мокін розповів, що його викликали у міністерство, де на зустрічі з членами комісії з проведення службового розслідування його звинуватили в нецільовій витраті 11 мільйонів гривень.
Також, за словами ректора, його звинуватили у тому, що його дружина "купила в салоні іномарку й подарувала сину"
Вот с этого и нужно было начинать:)))
`
IP: 194.44.166.---
Sterne _ 04.08.2010 20:43
Ніколи теперішню влада не прейматиметься проблемами простих людей. Стаду знову навішають лапші - і стадо 31.10 проголосує як треба. Вперед - до однопартійної системи! Віра в Бога немислима, якщо народні гроші з такою легкістю до рук липнуть. Стратегія тут до банальності проста - ти не з нами? - то вибачай, брате......
IP: 178.94.65.---
ast1991 _ 04.08.2010 20:35
Превратили страну за пол года в дурдом !!!!!!!!!!!
Куда не глянь везде бардак и поборы не мыслимые !!
Когда же нажрутся эти Табачники , Януковичи , Азаровы , Хорошковские ??!!!
И вспомнят о простых людей которые обнищали ниже не куда !!!!!!!!!!!!!
Неужели ни у кого из них нет совести , веры в Бога ;;;;;;;?????
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:15
Табачнику рости і рости до рішень такого масштабу... він не встані піти проти грошей, йому легше іти проти людей!
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:13
Табачник як всі люди Януковича будь кого готовий звинуватити аби залишитись при владі , проте смію нагадати що все має мати якусь межу
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:12
Сестра 2010 _ 04.08.2010 15:37
Повністю згоден треба менше язиком талапати бо це дає непотрібні результати. Тільки працюючи можна чогось досягнути, а не вибиванням грошей займатись
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:10
Росія намагається дистабілізувати політичну ситуацію в Україні.. а от Янукович разм з таким як Табачник успішно її дистабідлізує протягом усього свого перебування на посадах
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:08
Табачник не може щоб когось не полити в нього до речі кілька проблем як полити колег і як подружитись із москалями. Це звісно його право але на своїй посаді мав би більше працювати !
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:07
Ситуація доведена новою владою регіоналів до абсурду, зараз важко буде щось змінити проте час розставить все на свої місця!
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:05
З сьогоднішними підняттям цін на газ, податковим кодексом гривню реально може врятувати розумна політика яка спрямована на підйом економіки, а не набивання власних кишень регіоналів за рахунок студентів в кінцевому результаті
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:03
Barbarun _ 04.08.2010 18:10
Політика Тимошенко спрямована на відновлення нашого старого потенціалу то розвиток потужних підприємств, а в нинішньої влади все навпаки!
IP: 94.231.67.---
mavlo _ 04.08.2010 20:01
Дашуня _ 04.08.2010 15:41
Працівники МОНу могли би скинутися на вікна. А що? Студентів ж примушують кімнати в гуртожитках за власний кошт ремонтувати.
Справа зовсім не у вікнах, справа у сталій радянській бюрократії яку зараз втілила нова влада на чолі з Януковичем
Страницы:
← Предыдущая
Следующая →