Возвратиться к публикации

Жена похищенного из Украины палестинца обратилась к ООН

Понедельник, 11 июля 2011, 14:52
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.112.107.---Don201112.07.2011 12:20
це порушення прав людини і за це прийдеться рано чи пізно відповідать, а терорист він чи ні ми не знаємо,і далі нас разом з палестинцями заморюють пенсійною та житлово комунальною реформами ,потім голодомор і кінець -для нації яка не бореться ,палестинці хоч борються
IP: 195.189.16.---Vladimir Shliahov12.07.2011 06:27
Odesssa:
Особо одаренным рекомендуется перечитать несколько раз
последний абзац статьи...
Так то же Израиль, а не Украина обвиняет в терроризме этого человека. Пускай израильтяне через суд требуют его выдачи, на то суды имеются.
Ну а теперь самих СБУшников можно назвать терриристами за похищение человека из поезда, чем они лучше ХАМАСа?
IP: 91.90.15.---Odesssa11.07.2011 23:46
Особо одаренным рекомендуется перечитать несколько раз
последний абзац статьи...
IP: 194.44.169.---Next_homo11.07.2011 22:02
Odesssa _ 11.07.2011 17:48

Бідний ти, бідний. Спочатку вивчи всі чкладові ситуації. а потім відкривай рота. Питання в тому, що той палестинець перебував в Країні на законних підставах, що значить - Україна відповідає (кажучи у загальному) за його життя і безпеку. А тому, після всього, що трапилося з цим палестинцем, повинно було розпочато не менше десятка кримінальних справ, починаючи з набріоліненого.
\Не хватало еще чтобы Украина покрывала террористов...\
А от тут, шановний, як кажуть, факти на стіл (маються на увазі ті, що доводять належність палестинця до терористів). "Факти" від мосад не пропонувати (слову представників того племені не вірю - збрешуть і не скривляться).
IP: 91.90.15.---Odesssa11.07.2011 17:48
Не хватало еще чтобы Украина покрывала террористов...
Девченка захотела эамуж в заграницу? Не вопрос.
Но пусть теперь и гавкает с палестинского берега...
IP: 195.189.16.---Vladimir Shliahov11.07.2011 15:58
apaa:
Спецслужбы США и Израиля делают в стране всё, что хотят - а у наших наши керманычей язык (и всё остальное) в одно место засосало. Такая вот "самостийнисть", которую, как известно, нами внедрили дерьмократы. Особенно упорствовали в этом укр. националистыф с Галичины. А теперь молчат - как дерьма в рот набрали.
Вы очевидно хотели сказать: Спецслужбы РФ и Израиля, не правда ли?
IP: 95.111.236.---pal11.07.2011 15:55
Raul Duke:
ИНТЕРЕСНО СКОЛЬКО ВЛАСТЯМ ОТВАЛИЛИ ЗА ЭТУ "СПЕЦОПЕРАЦИЮ" ИЛИ ПО ДРУЖБЕ ВСЕ?????
ніхто нікому нічого не "отвалівал"-СБУ продається у своїй сфері впливу, а"влада" по домовленностям-краде у своїй сфері, наділеній по-домовленності. ОТже держави немає, є декілька бандформувань, які "керують" країною..
IP: 91.201.244.---apaa11.07.2011 15:43
Спецслужбы США и Израиля делают в стране всё, что хотят - а у наших наши керманычей язык (и всё остальное) в одно место засосало. Такая вот "самостийнисть", которую, как известно, нами внедрили дерьмократы. Особенно упорствовали в этом укр. националистыф с Галичины. А теперь молчат - как дерьма в рот набрали.
IP: 195.149.70.---лоло11.07.2011 15:06
Когда тут вами всеми заниматься?... Юлю и Луценка надо мочить... Все силы брошены туда. Обращайтесь попозжее.
IP: 46.118.4.---Raul Duke11.07.2011 14:57
ИНТЕРЕСНО СКОЛЬКО ВЛАСТЯМ ОТВАЛИЛИ ЗА ЭТУ "СПЕЦОПЕРАЦИЮ" ИЛИ ПО ДРУЖБЕ ВСЕ?????
Есть ли жизнь после "Вконтакте": полный список аналогов запрещенных сервисов
Airbnb вне закона. Хостелы и офисы в квартирах под угрозой запрета
Борьба за второй срок. Как президент Порошенко собирается выигрывать выборы
"ВКомфорте": чем чревата блокировка соцсети для интернет-магазинов
Все публикации