Основана Георгием Гонгадзе в 2000 году

За массажем Тимошенко наблюдают трое надзирателей

КОММЕНТАРИИ
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ   
IP: 46.203.104.---
легінь11 _ 30.01.2012 22:08
збочені знущання, які відомо кому приносять море задоволення!
IP: 134.249.189.---
Larisa07 _ 30.01.2012 15:31
30.01.12 Українська правда. За масажем Тимошенко спостерігають троє наглядачів.
Ю.Тимошенко сильна, у неї велика підтримка. Влада використовує всі можливі способи аби зламати її, але їм це не підсилу.
IP: 178.94.170.---
jksvgsflf1990 _ 30.01.2012 12:24
Збоченці!
IP: 95.133.133.---
pranuk1213 _ 30.01.2012 12:01
Юля Володимирівна сильна жінка і владі не вдасться зламати її морально!!! хоча вважаю що вони вже в цьому переконалися.
IP: 41.190.16.---
KKKKKKKKK _ 29.01.2012 23:51
Домінування Ріната Ахметова: металургія
Олігархи "розпиляють" Україну за три роки
IP: 109.122.5.---
Lviv49 _ 29.01.2012 23:47
.:
Тимошенко врачу:
— Доктор, а я смогу ходить?
— Сможете! Но только Под себя!
— А я смогу плавать?
— Сможете! Если будете много ходить!
Януковича питають: ---А де ви вчились на проФФесора? ---У єННакієво...
IP: 95.133.79.---
deMotivator _ 29.01.2012 20:00
"За масажем Тимошенко спостерігають троє наглядачів" - ...дрочат !?
IP: 82.193.99.---
vassaN _ 29.01.2012 18:28
itk54:
наталья борон:
вообще отношение к преступникам которые дважды наказали страну на миллиарды в Украине куда лучше чем в США, где паша лазаренко за меньшие преступления чем тимошенко сидит в куда худших условиях
------------------------------------------------------------------------------------------------
Вы прямо судья Киреев в сумме с Вовком под руководством ПР!. Всё время хочется спросить: А судьи КТО????? А Вас НЕ Ахметов с Фирташем наказал? Почему они страну так выгребают.....
IP: 78.159.55.---
Spravedlivostiradi _ 29.01.2012 17:31
Хочеться відповісти віршомазу izapari: якщо людина настільки обділена й примітивна по своїй природі, то хоч напоказ це не виносить. А то ж що виходить: хотіло поглузувати з Тимошенко, а висміяло самогосебе,бідолашне...
IP: 93.72.110.---
FOBUS _ 29.01.2012 16:47

«ЮЛЬКИ»

Хай на пам'ять забере Цю косу собі ПАРЄ»
: Хоче «юльку» задушить.

Все претензии к А.П. Чехову!
=============================
Так это Чехов ИМЕЛ твою мать ???? Что то не верится скорее Янукович.
Ты достойное дитя своих родителей
IP: 193.109.128.---
VM1946 _ 29.01.2012 16:35
Lviv49:
Штурм Бастилии -это миф, французкий фетиш, символ. Учитесь браття, читайте...
IP: 193.109.128.---
VM1946 _ 29.01.2012 16:33
Маразм крепчает!! С одной стороны спостеригвчи, с другой- почему осужденной захожие массажисты делают массаж. Больнаь - нв тюремную больничку, здорова - работать.
IP: 93.72.110.---
FOBUS _ 29.01.2012 16:33
izapari:
Укр. поет Антон Чехов
«ЮЛЬКИ»

Хай на пам'ять забере Цю косу собі ПАРЄ»
: Хоче «юльку» задушить.

Зарипіла тут труна – І встає з труни Вона:
«Що ти робиш, падло, тут? Де коса – емблема БЮТ?
Ти, гидота,
izapari:
====================
Я не знаю кто ЭБ.... твою маму но родила полного ПИДО.... izapari:
IP: 109.122.8.---
Lviv49 _ 29.01.2012 16:07
caibaq:
різниця - Є !:
Тримайтеся, Юліє Володимирівно!
Ну так ще7 років потрібно Юльці протриматись
У 18 сторіччі народ Франції не став чекати роками,а взяв штурмом Бастилію та звільнив своїх лідерів...Якщо наш народ "дозріє",то незабаром змете цю ненависну владу та звільнить Луценко та Тимошенко...
IP: 202.185.32.---
teres _ 29.01.2012 15:39
Volynyaka:
Шановний!

Є в уркаїні Є такий піда***растичний суд зветься : канстітуційонний.
Так той суд сказав, як відрізав: хочете - записуйте НАС на аудіо, відео..
Все це - по-ХЄР, не є доказом
Прізнаніє - царіца доказатєльств (нєзабвєнний вишінскій)
IP: 178.95.215.---
Svidomyt27 _ 29.01.2012 14:57
caibaq:
Svidomyt27:
побийся головою об стінку, вам ботиками та вашій бахіні ніхто вже не вірить. скоро Тимошенко Сашко припинить фінансування з Чехії і залишился ти без роботи, тролик
Кацаписько зашифроване, а "залишился", це по якому!!! Щось кацапським свородом завіяло!!! Щоб тобі було зрозуміло, дебілу синьожопому, я Тимошенко не підтримую! Але, так як її судили і запроторили в кутузку, то це тільки кінчені урки могли зробити!!! Для нормальних людей, наші зони, це трагедія! Для вас же, Юлькіні умови ув'язнення, порівняно з скотськими умовами життя, які ви на териконах самі собі створили, це курорт! Ось і бісетеся від цього!!! Ви спочатку, вилізьте з рова, вмийтеся, а пізніше, послухайте, що люди з Європи вам кажуть! А то, вас слухати страшно! Якась дрімучість безпросвітна!!!
IP: 95.133.33.---
Volynyaka _ 29.01.2012 14:42
Поки Юлю масажують в Ковелі на Волині вибухнув скандал. Сайт Ковельська правда опублікував витяг із судового заперечення підприємця В.Каваса, якого ковельський мер від "Батьківщини" Олег Кіндер потягнув до суду за те, що Кавас на прес-конференції назвав його "взяточніком". Тепер Кавас офіційно стверджує в суді, що особисто давав Кіндеру 5 тис. дол. за сприяння при голосуванні обласної ради у вирішенні земельних питань.До матеріалів справи В. Кавасом були подані, а судом долучені ориг. звукозаписи великої тривалості. Ось фрагменти до поданих розшифровок. Подані нижче два фрагменти файлів відтворюють розмову, яка відбувалася в кабінеті міського голови 21 лютого 2011 року близько 14.35
http://uploadingit.com/file/klybnyageho0tuy7/5000.mp3
http://uploadingit.com/file/wltsriwos3geayum/5000_1.mp3
Даний фрагмент звукозапису відтворює розмову, що відбувалася в кабінеті секретаря міської ради 11 травня 2011 року близько 10.30
http://uploadingit.com/file/a8iwhce6jnmtpzqs/5000_2.mp3
IP: 93.127.36.---
Fedor K _ 29.01.2012 14:38
caibaq:
Наглядачі для тюрем - це взагалі то аксіома, а от масажисти особисті, віп-камери - ще й для українських в'язниць - ось це вже насміхання над народом
Уважаемый МОРАЛЬНЫЙ УРОД caibaq, условия, в которых находится Тимошенко- не "віп-камера", а "условия, близкие к человеческим". А "насміхання над народом"- это именно то, что остальные заключенные живут в свиных стойлах! У вас, донбасопитеков, мозги на бекрень
IP: 93.127.36.---
Fedor K _ 29.01.2012 14:30
А места "трех наблюдателей за массажем" реализовуются через интернет или расходятся по своим?
IP: 95.132.135.---
різниця - Є ! _ 29.01.2012 14:24
Тримайтеся, Юліє Володимирівно!
Я не є Вашим прихильником, але ця бандитська влада явно перегинає палицю
IP: 202.185.32.---
teres _ 29.01.2012 13:58
масаж) відбувається в камері, де знаходяться троє наглядачів...

Правильніше казати - ПІДглядачів.

Мало того, що ВОНИ всі під**раси, так ВОНИ це вайєристи!
Ну і компашку ви вибрали!
IP: 178.95.215.---
Svidomyt27 _ 29.01.2012 13:51
caibaq:
Наглядачі для тюрем - це взагалі то аксіома, а от масажисти особисті, віп-камери - ще й для українських в'язниць - ось це вже насміхання над народом
Баклан синьожопий, то ти себе народом вважаєш?!! Скажу тобі по секрету! Тебе, в цьому питанні, жорстоко наібали!!!
IP: 212.88.118.---
FOBUS _ 29.01.2012 11:17
Поражает то, что эту власть ВОРОВ еще кто_то поддерживает.Ведь это очевидно, что ПР со своим дважды судимым уголовником Януковичем разворовывают Украину в открытую и с особым цинизмом.Регионалы прекрасно понимают, что им у власти долго не быть и потому через ОФФШЕРЫ ((((( http://offshore-express.com.ua/ ))))) все свое украденное "бабло" вывозят с Украины и будьте уверены, что ихние самолеты стоят в полной готовности в случае народного гнева вылететь к своим украденным богацтву

А что же ожидает Украину после Януковичя ??? сегодня это даже трудно себе представить.... России мы не нужны ( ну разве что КРЫМ ) А европе понять народ который выбрал для себя как власть из самого криминального региона страны бывшего уголовника разбогатевшего в этой уголовной среде президента....это, что то не выданное
За что удили Кушнарева ....
Почему на самом деле сидит Луцено и Тимошенко .... ДА ВСЕ ОЧЕНЬ ПРОСТО ОНИ БЫ ЭТОЙ ВЛАСТИ ВОРОВ НЕ ПОЗВОЛИЛИ БЫ КРАСТЬ И ПОДНЯЛИ БЫ НАРОД ПРОТИВ Яну
IP: 193.110.115.---
Сильченко Валерий _ 29.01.2012 11:12
долбаные ананисты рыгианальные
IP: 94.244.38.---
Kukuruzoff _ 29.01.2012 11:09
Остряки, вуайеры, импотенты, молодые регионалы, патриёты, жидоморы - как вас много, уроды
IP: 37.55.210.---
olya0378 _ 29.01.2012 10:48
messiya33:
olya0378:
olya0378:
Запевняю, що мені як жінці приємна чоловіча увага до мого оголеного тіла, наприклад на пляжі. Для того ми там спокусливо роздягаємося. Спочатку відчуваєш напруження, а потім приємно розслаьляєшся і отримуєш задоволення.
Не все же, как ты, прости .
о, які ввічливі юлемани.
ібо нєфі_г було здавати національні інтереси і заганяти у важкі умови національного товаровиробника, а затим - і усіх українських громадян.
воровку - вигнати на мороз, і нехай вулиці підмітає. так від гіподинамії вилікується.
IP: 77.47.199.---
Anatolii Stefanyuk _ 29.01.2012 10:22
Android клієнт "Дзеркало Тижня" https://market.android.com/details?id=ua.mariko.dt
IP: 87.230.190.---
monia_brodskiy _ 29.01.2012 08:45
ну шо то в етом планє

http://bit.ly/wQCyAZ

а дальшє включітє ваабражєніє.
ілі гуголь.
IP: 87.230.190.---
monia_brodskiy _ 29.01.2012 08:30
на многочіслєнниє запроси трудящіхся атвєчаю.
качєство сьомкі на уровнє Паріж Нілтон відєо, пасєму викладивать в сєть нєцєлєсаабразно.
нє хачу абіжать естетічєскіє чувства Ціліних паклонніков.
скажу тока шо Ціля очєнь скромная і чувствєнная жєнщіна.
Шурік можєт єй гардітся.
Страницы:      Предыдущая      Следующая