Возвратиться к публикации

Гей-парад в Киеве перенесли из-за казаков

Воскресенье, 20 мая 2012, 15:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 89.22.206.---Step_Bandera21.05.2012 12:33
Які нах це "казакі"? Маскальське манкуртське бидло вилізло попіаритись на розгоні підерів, оце вони вміють...
IP: 178.94.112.---Олег з Калуша21.05.2012 11:13
Та таємниця, яку так довго приховував Донбас, тепер відома всій Україні і за неї дякують цілі стадіони: "Чому Лідер живе в Межигір’ї, а його дружина - в Донецьку?"
IP: 178.94.112.---Олег з Калуша21.05.2012 10:53
Парад не відбудеться.
Лідер не прибув з Межигір’я.
IP: 109.106.4.---русин21.05.2012 10:01
Лао:
На цілий рік забезпечені парадами - Гей парад, Ексгібіціоністів , а там Нудістів, потім парад найдревніших професій (путан і тушок), за ними педріли, опісля чистильщики-чикатильщики, і під кінець трасвестити не то баба не то мужик. Хороша перспектива для розвитку суспільної моралі і гідного поступу в майбутнє! На більше влада не здатна.
Будут не только Гей-парады но и парады Скотоложцев где Скотоложцы будут дифелировать со своими "супругами"- собаками овчарками и подобное. Геи и Скотоложцы это извращенцы одого сорта
IP: 194.44.21.---Арслан21.05.2012 08:52
Neolada:
Русские козаки и Московский патриархат, повидимому дитя ерусалимских казаков рвущихся к власти в УКраине, со стороны РФ, которым сниться Великая империя с ранее оккупироваными землями и мечтой о присоединении новых.
IP: 213.238.8.---Лао21.05.2012 08:14
На цілий рік забезпечені парадами - Гей парад, Ексгібіціоністів , а там Нудістів, потім парад найдревніших професій (путан і тушок), за ними педріли, опісля чистильщики-чикатильщики, і під кінець трасвестити не то баба не то мужик. Хороша перспектива для розвитку суспільної моралі і гідного поступу в майбутнє! На більше влада не здатна.
IP: 31.18.16.---Neolada20.05.2012 21:31
Що робили " росейські казакі" ,прикриті якимось православним вибором , з своїми прапорами в Києві ??? Коли це вже накінець закінчиться ,які можуть бути в Україні церкви Московського патріархату ,казакi
яких нападають на українців.Куди ідуть українські гроші ? ,гнати в шию всі Московські Патріархати і їхніх казаків !!!
IP: 46.201.223.---Senja Kirkjubejarklaustur20.05.2012 20:40
Nomen_illis_legio:
Гей парад відбувся...з хоругвами та російськими триколорами =)
Это точно, козаки-гей...
IP: 188.230.36.---Nomen_illis_legio20.05.2012 19:44
Гей парад відбувся...з хоругвами та російськими триколорами =)
IP: 93.73.229.---Victor Arshynov20.05.2012 19:41
Козаки молодцы.гнать содомитов прочь из страны
Что ожидает украинскую школу в 2018 году
Взятка на миллион. Почему арестовали одесского "короля контрабанды" Альперина
Повелитель "электричек": как одиозный советник продал Киеву лицензию на городскую электричку
Ультраправая Австрия: чем чревато назначение главы МИД по квоте радикалов
Все публикации