Возвратиться к публикации

ТВі, который выключили в 11 городах, советует, как его вернуть

Понедельник, 23 июля 2012, 10:23
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.69.166.---Konstantin781323.07.2012 18:43
Так, это дождались когда, наехали на всеукраинский оппозиционерный канал, а региональные давно уже закрыли, вон в Харькове Гепа с Допой, аж 3 канала одним махом.
А дальше будут только их провластные каналы ретранслировать, типа: "У нас вже покращення..., а у Вас?...". Это, типа как придворные поэты при царях, султанах, оды вешать нам (им) на уши.
IP: 94.179.31.---Vladimir Vlasov23.07.2012 18:15
Виходить,що влада провокує в державі корупцію і правовий тероризм. Як це можна ,без нормальних пояснень вимикати канал? Це якийсь бандитизм,чи що?Хто такі ці провайдери,і скільки вони коштують?Може їм не заплатили ? Чи вони хочуть більше?,А може їх ще не били в підворотнях?Почитаєш статтю,аж диву даєшся,то арештували в підозрі,що марсіанин,то відключили,бо неподобається,то не на руской мове говорить,а в нас же Київська Русь... Чудеса можуть пагано закінчитись... Не дай Боже!!!
IP: 94.248.28.---Ycha23.07.2012 15:42
Окупанти хіба можуть по іншому... Даунецькі кроманльйонці ...
IP: 91.225.174.---Геннадій Назарець23.07.2012 15:00
А я взагалі крім Diskovery, National Geografik ніяких каналів не дивлюсь бо там немає що дивитись. Одна тільки реклама чого варта.
IP: 178.95.101.---neutron23.07.2012 14:23
ФОРМЕННИЙ НАСТУП НА ЗМІ. ЧОГО ЩЕ МОЖНА ЧЕКАТИ ?
IP: 178.95.9.---Demokrat23.07.2012 14:15
У 1917 році не було телебачення , радіо , мобільного зв*язку , а були
підпільні газети. Як понеслись , так вся олігархічна мафія одразу за кордон потікала. А тепер всі переживають за буржуазний телеканал ТВІ.
Такі засоби масової інформації скидують агресію і люди заспокаюються.
Мені їх теж жалко , цікаві люди , але потрібно робити правільно по науковому.
IP: 195.24.234.---Mister_UA23.07.2012 13:47
"Бабло на ВИБОРИ-ШМИБОРИ- дай рубасік!"- 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать бізнесмену Ринату Ахметову- ЧИНГІСХАНУ, Чаклун Янукович, який покращує життя, Русскій МірЪ, вагітна боса Тимошенко, Істина, яку побачив патріарх на своїй яхті, тотальне проституювання в шикарних готелях політичних вампірів, апокаліптичний штрих-код на цицьках Руслани Писанки, зомбований Ющенко, «дєвачкі па визаву» на Євро 2012, Wieviel kostet eine Flasche Wein? Поток сознанія або смерть від засобів масової інформації, криваві тампони парламентських дискусій- все це на заборонених в Україні картинах на kolyada.com
IP: 93.175.230.---ser1234523.07.2012 13:40
TVI очень легко включить, для этого все берут ножи и выходят в парадное в район второго этажа и уничтожают трианаловское оборудование
IP: 46.203.247.---Артём Гонтаренко23.07.2012 13:34
Смотрел и смотрю TVi со спутника либо онлайн через инет, а кабельное тв полный отстой (например выключили интервью Яценюка перед новым годом по пятому каналу, включили временно какую-то хрень). Единственный канал который объективно показывает новости, и интересные передачи.
IP: 109.86.89.---Зиберман23.07.2012 13:29
TV-zlo:
Зиберман:
TV-zlo:
TVI - единственный канал, который не вызывает рвоту.(сори за подробности) Смотрю через net.
только ведущий программы "Альберт Энштейн" как рвотный порошок.
смотрите львовский канал по ТРИоЛАНУ..там Михальчишин и Фарион вчера выступали..или у вас на них тоже рвотный эффект?
Спс за совет. Название канала какое?
.
Канал называется Z ] K.
и никто его не собирается закрывать..потому что налоги заплачены.
хотя по сравнению с TV ї. он куда более радикальный.
Борис Херсонский: Мы не палачи, палачи не мы. Никто не хочет взять на себя ответственность
Лешек Бальцерович: Это последний год, когда еще есть время на реформы
Один день с Юрием Луценко. Как работает и с кем встречается генпрокурор
За руку – крепче. Как живет клуб, соединяющий два мира
Все публикации