Возвратиться к публикации

Журналистов избили до крови, милиция не вмешивалась

Суббота, 18 мая 2013, 15:50
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 89.252.29.---Кукс04.06.2013 14:35
Насмешил до слез вчера один коммент на Фейсбуке: ( дословно ) " Надо провести следственный эксперимент - Румын зарядит двоечку Сницарчук и Содарю - потом сравнить!)))
IP: 88.135.114.---жека крым27.05.2013 19:29
покажите кровь и синяки журналистов
IP: 94.153.87.---Klebitz22.05.2013 11:44
Яйценюк не бажає розповісти, як його охорона побила молодиків в Сумах?
IP: 93.74.26.---Мотовило22.05.2013 10:17
Нащо ото лізти з камерою до того бидла? Знімай собі, як воні кидаються одне на одне, десь з безпечного місця. Ні, треба піти йому у пику об'єктивом потицяти, щоб тобі розбили того фотоапарата і можно було кричати "В Укриїні немає свободи слова!"
IP: 94.76.98.---Кравчук Валерий22.05.2013 05:28
observer:
Одно быдло защищает другое быдло. Посмотрев на такую "картину" понимаешь что демократические методы уже не помогут.
После прихода Януковича и его ПР-тайгеноссе демократические методы не действуют. Они по-хорошему НЕ УЙДУТ.
IP: 178.136.238.---Mykhaylo Levada20.05.2013 21:24
ramusus:
Навіщо так принижувати гітлерюгендців! У порівнянні з червоною космою - наївні діти! Ось історія про Герберта Норкуса. "Вранці 24 січня 1932 п'ятнадцятирічний Герберт з товаришами роздавав перехожим листівки. На них напала група таких же підлітків з комуністичної організації. Члени гітлерюгенду кинулися тікати, але переслідувачі наздогнали Норкуса і кілька разів ударили ножем. Юнак помер від втрати крові. Вбивці зникли. " Побудуйте табличку з двох колонок. У першій колонці - країни "фашисти" у другій "антифашисти" і уважно порівняйте злочини проти людства не забуваючи, що більшість комуно-жидівських історій - вигадки і пропаганда. Пригадайте про колоніальні злочини Франції і Англії, пригадайте Херосиму, Нагасакі.... Порівняйте!
IP: 141.0.8.---volia_ua20.05.2013 13:33
Трусливые гниды...напасть толпой на нескольких человек!!! это стииль руководства нынешней власти перенесенный с парламента на улицу..но: как говорят ..бумеранг возвращаеться к запустившему его))))
IP: 195.182.194.---observer20.05.2013 12:46
Одно быдло защищает другое быдло. Посмотрев на такую "картину" понимаешь что демократические методы уже не помогут.
IP: 95.132.4.---78820.05.2013 11:43
Цих істот з голеними порожніми черепами навіть фашистами не назвеш... Так собі, скажені пси регіоналів...
IP: 80.91.185.---ramusus20.05.2013 11:19
Эти "молодые регионы" точь в точь "Гитлер югент". С этими подонками-гопниками нужно кончать, как и с этими т.н. "антифашистами" в лице партии регионов. которые оплачивает этих гопников.
Свободу Мише. Как проходил "Марш за импичмент" без Саакашвили
Просто о бюджете-2018: кто выиграл, кто проиграл, а кому не важно
Хорошо ли там, где нас нет. 5 историй украинских эмигрантов
Суд для Саакашвили
Все публикации