Возвратиться к публикации

Журналисты показали, где живет Пшонка

Среда, 25 декабря 2013, 18:04
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.230.84.---Петро Боївка23.02.2014 22:50
А Пшонка все-таки жив рядом - за ти будинком, що вказане на фото
IP: 88.154.237.---Андрій Перебийніс28.12.2013 15:20
Яник узурпував абсолютну владу і добре годує прократуру продажні суди мвд сбу це його ноги якщо їх ампутувати зек опиниться один на один з народом і зустрінеться з чаушеску. Свято наближається.
IP: 91.124.77.---Taras Muran26.12.2013 17:34
Зате оцей мародер якщо і двічі незастрелиться то, принаймні, встигне втопитись. Дві кулі потягнуть на дно...це точно.
IP: 109.86.150.---Docent Moriarty26.12.2013 02:23
бедненько, но чистенько.
IP: 46.211.61.---Vitaliy Mykhno26.12.2013 01:11
І територія в нього набагато більша.... по заборі видно що площа чимала.... Озерце прихватизував.... в Україні мусора і бандити живуть як олігархи, або олігархи є бандитами і мусорами))))
IP: 46.172.137.---Тарас Степанов26.12.2013 00:57
Sergey Krymov:
там живе кат, а тут живе прокуратор. поки що живуть
Було б краще, якби вони самоповісились. Ще й гаранта з собою прихопили
IP: 31.129.97.---Sergey Krymov26.12.2013 00:22
там живе кат, а тут живе прокуратор. поки що живуть
IP: 178.137.18.---Oleksandr Myrko26.12.2013 00:10
Поцікавтесь заробітною платою генпрокурора і задумайтесь як за кілька років можна збудувати такі хороми. Влада нагло обкрадає народ.
IP: 95.133.167.---Смагитель Андрей25.12.2013 23:35
Я знаю таке, що прийде час за все розрахуватись) тільки не грошима) хто ёго зна )
IP: 85.198.153.---Vadim Gale Vadim Gale25.12.2013 23:35
Valik Akim:
"Украина для них сафари,
под собою страны не чуя,
наблюдая все эти хари,
одного лишь теперь хочу я:
не мечтаю уже о лете,
не хочу ни в купцы, ни в князи -
я хочу одного на свете:
я хочу чтоб вы сдохли, мрази.
Наступает он, зрим и четок,
край, когда одного лишь надо:
ни зарплат, ни жратвы, ни шмоток,
а того, чтоб вы сдохли, гады!!!
Не ослепли мы, не оглохли,
сколь не бейтесь в пиар - угаре -
мы ответим вам, чтоб вы сдохли!
Чтоб вы все передохли твари!
Не спасут вас ни псы в погонах,
ни войска, ни суды, ни банды,
ваше место в звериных загонах, и не здесь,
а в песках Уганды.
Мы проветрим страну от смрада,
похотливой вони и спермы,
с Божьей помощью выйдем из ада,
я нажму на гашетку первой!..."
автор-Антонина Воронкова.
Це повинно стати девізом боротьби з цією нечісттю і ще вірш "Вбий п...раса."
За руку – крепче. Как живет клуб, соединяющий два мира
Привет из прошлого века: чиновники не хотят отказываться от связи 60-х
Ядерная бомба Пхеньяна. Почему мир не может ответить на угрозы КНДР
Цена капитуляции. Почему Украину неправильно сравнивать с Израилем
Все публикации