Возвратиться к публикации

Журналисты требуют от новой власти роспуска Верховной Рады

Четверг, 27 февраля 2014, 05:19
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.134.31.---СКостів28.02.2014 19:52
Шановний, likurg-2012, Конституція – не дурниці. В ній чітко прописано, в яких випадках і ким Верховна Рада (складена хай би й з чортів – не треба таких обирати!) може бути розпущена. А пертися проти Конституції, бо "аж коле-хочеться", щоб Колісниченка та йому подібних у ВР не було, – невігластво! Кому ми такі дикуни в Європі потрібні!
Ждіть літа, коли, може, новообраний президент, опираючись на висновок Європейської комісії про невідповідність повноважень цієї ВР за Конституцією-2004 (це – єдина легітимна причина) прожене її і дасть команду до виборів нової.
І облиште емоції. Досить революції. Берімося міркувати цивілізовано – нормами права.
IP: 212.26.135.---likurg-201228.02.2014 15:50
Звернення - це добре. Але чому ці ж самі журналісти не виступили на Майдані, і не сказали, що Яценюк і компанія не погодили з Майданом нових тушок в Уряді - Авакових, Денісових, Гройсманів, тощо, яких люди освистали. Ніхто з так званих кандидатів, крім Богомольскої (яка сказала, що піде заради Майдану У ЦЮ ВОВЧУ ЗГРАЮ УРЯДУ) не був обговорений Майданом. Люди хотіли короткий виступ кожного-про себе, свій досвід, і перші 10 кроків на посту Міністра. Освистали і Яценюка-Кулю-в-лоб і питали де-ти-був-під-час-штурму?. Але після довгих пустих промов типу "Не зрадимо Майдан", замість обговорення кандидатів, натомість уряд озвучили скопом і бігом включили грати Гімн, щоб заглушити шум і свист обурених людей. Це була суцільна ганьба ! Але Найем та інші про це чомусь мовчать ? В чому причина? Може Аваков випустив Януковича з України з тих самих причин? Скидається на договірняк за погоджену плату баблом вкраденим втікачами з бюджету України.
IP: 212.26.135.---likurg-201228.02.2014 15:28
СКостів:
Не говоріть дурниць. Якшо Вас послухати, то Януковича теж не можна було виганяти бо він "законно обраний" (бо ніхто не знає чи не говорить про розмір фальсифікацій при підрахунку голосів за нього на виборах). За Вашою логікою слід залишити Колесниченко, Олійника, Єфремова, Бондаренко, Царьова, Чечетова, Рибака та ще зо два десятки захисників народу, які озвучували звернення до Януковича більш жорстко придушити Майдан ! А то він м'який був занадто ! Крім вміння читати букви, ще має бути совість і мораль !
IP: 144.76.166.---sidor28.02.2014 14:33
О,мыши повылазили.И де были ранее?Активно покусывали режим деснами да ляскали языками по булкам?Гляди,осмелели.Че та не слышно визга в сторону оккупантов с Раши.Слабо?
IP: 94.45.129.---Roman Kostenko28.02.2014 14:30
Шановні журналісти. Займіться своєю безпосередньою роботою. У зв'язку із загостренням ситуації в Криму, вашої уваги не вистачає саме там. А говорити про перевибори ВРУ до стабілізації соціально-політичної є несвоєчасним і небезпечним.
IP: 95.133.67.---СКостів28.02.2014 13:52
Шановні журналісти! Ваша правота лише часткова:

Верховна Рада за Конституцією-2004, до якої вона нас повернула, отримала не ті повноваження, для які її обирав народ, і тому МАЄ БУТИ РОЗПУЩЕНА.

Однак, якщо заглянути в Конституцію, то там цілком чітко прописані умови дострокового припинення повноважень (недієздатність упродовж 30 днів, чисельна неповно важність – менше двох третин конституційного складу, нестворення коаліції більшості, несформування уряду), яких нині немає.

Однак найприкріша причина (друга частина правди) полягає в тому, що розпустити Верховну Раду, навіть і при її бажанні та всіх інших підставах, МАЄ ПРАВО І МОЖЕ ЛИШЕ ПРЕЗИДЕНТ БЕЗ ПРИСТАВКИ "ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ".

А ТОМУ ПРИЙДЕТЬСЯ ЧЕКАТИ ДО ОБРАННЯ ПРЕЗИДЕНТА – ЯК МІНІМУМ ДО ЛІТА, А ТО Й ОСЕНІ.
IP: 95.134.61.---Ник Седов28.02.2014 07:58
Во время Украинского путча основная масса журналюг заняла одну сторону,занималась стравливанием протестующих и Беркута. Выставляла Беркут только в одном свете,как врагов. Отрабатывали Госдеповское бабло.
Теперь они требуют перевыборов. Кто они такие?? Может доярки и дворники тоже что-то требуют. Во обнаглели.
IP: 144.76.166.---Milky_Man228.02.2014 05:16
Обязательно нужна люстрация. Слишком много гебешных стукачей, комсомольских и компартийных функционеров затесалось во власть. Они ничего кроме КПСС построить не могут из любой партии. Поэтому что БЮТ, что ПР на КПСС похожи как родные братья.
И, может, сократиь уже количество депутатов? До 200? Всё равно они туда не ходят сейчас. :)
IP: 109.122.16.---Андр Ко27.02.2014 22:31
Miko:
Тільки дебіли можуть вимагати розпуску єдиної легітимної гілки влади в Україні!
Не гарячкуй, друже. Саме тому і вимагають вибори на осінь, коли Украіна матиме легітимний уряд ілегітимного президента.
IP: 93.73.21.---Alex Bondar27.02.2014 21:52
смешит подпись под петицией виталия сыча ..который поставил януковичу 4+ ..а теперь этот холуй ищет новых хозяев
Евгений Кравцов: Не могу сказать, что "Укрзалізниця" существует беспривязно к Дубневичам
Один день с машинистом киевского метро
Война вокруг могил: что мешает Киеву в диалоге с Варшавой
"Пафос немного подбешивает". Герой Майдана Гурик глазами родных и друзей
Все публикации