Возвратиться к публикации

РФ затягивает ратификацию Соглашения Украины с ЕС - СМИ

Суббота, 5 июля 2014, 10:30
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.180.215.---Be Yu05.07.2014 21:41
Проблеми та неприємності - це нормально. Нещастя (тобто те, що не можна вернути назад) - трагедія. Отож, коли не все йде гладко - це чудово, значить, тебе не заманюють у пастку. Але треба бути напоготові. Це не тільки про дану проблему та даний момент, а загалом про життя.

Стратегія ефективна: так живу і перемагаю.. Переможемо і ми! Упевнений однозначно! Більше волі та думки! Бережімо і своїх людей! Хай повільніше, але надійніше! Слава Україні!
IP: 91.241.99.---Янусь 205.07.2014 15:33
А саме правильно було би послати нахрен Росію і Європу. Жаль в нашій країні у "корита" вибачте керівництва не ті що можуть за собою повести.
IP: 144.76.166.---Fud Fud05.07.2014 13:46
Руддык Витталий:
+1
IP: 46.119.47.---Руддык Витталий05.07.2014 12:31
Вы задрали, мудаки, какой нахер шантаж, что вы обделываетесь при каждом чьем то пуке??Опять рашка виновата? в том что у наших пацанов броников касок нету тоже раша виновата???Ебанавты херовы - не умеете управлять страной - нехер было лезть во власть, суки. все что вы умеете это деребанить страну, брать откаты и распилы. вы бл..ь точно закончите майданом 3.
IP: 217.66.102.---Vasyl Fedorko05.07.2014 12:18
Панове журналісти з Укр.Правди! З плином часу ви стаєте неінтересними,"жовтієте" і, навіть, в вас стала проявлятися антиукраїнскість. Гірко усвідомлювати, що сайт заснував Гонгадзе. "РФ затягує ратифікацію Угоди України з ЄС" - це Ваш заголовок статті. Звідки Ви таке викопали? Ви не можете не гнутися перед ІВАНОМ? Не можете жити без рабського приниження? Обов'язково перед тим як щось зробити Ви мусите подумати: А що скаже Маасква? Та читайте трохи, не тільки пишіть бла-бла. Та ж МЗС і комісар ЄС ясно сказали, що Москва ознайомиться з документом про Асоціацію, задасть питання, отримає відповіді. І все. Без права внесення пропозицій і змін в документ. Що тут неясного? Чого мудрите? Краще би дослідили питання чи не страшно виносити цей Документ на ратифікацію в цю, що є Раду? Бо її склад страшний і не відповідає сьогоденню. А схилятися перед Маасквой - це гидота. Вибачте, якщо не сподобалось.
IP: 95.135.196.---юра кос05.07.2014 12:00
Обовязково потрібно ратефікувати угоду, і нічого чикати. Хіба хлопці пролили свою кров намарно. Ми повинні йти до кращого і відбудовувати країну.
IP: 62.205.148.---Igor Long05.07.2014 11:55
Semen Senchenko:
Не знаю как СМИ, а американские спутники не брешут... :)
IP: 62.205.148.---Igor Long05.07.2014 11:54
Semen Senchenko:
Ирреалист дурдомовский, ты тут еще про Нарнию напиши... землю неизведанную.. :)
IP: 62.205.148.---Igor Long05.07.2014 11:44
Вот не понимаю. Об этом было куча инфы в различных СМИ перед подписанием. Все как с неба упали. Раша скулит, что ее завалят дешевыми товарами через Украину. Запад сказал, что разъяснительную работу проведут, как для дебилов непонятливых, НО В ТЕКСТЕ НИЧЕГО МЕНЯТЬ НЕ БУДУТ. Но для ликбеза нужна встреча. А вот с этой встречей раша и тормрзит, потому что х(у)йло мелкое и пакостливое.
IP: 144.76.166.---Semen Senchenko05.07.2014 11:43
ice 7:
Semen Senchenko:

Будет топится трупами рашистов 200, они жирние и вонючие
Любишь вонь? Тебе и твоих зунровских 200х хватит...
Пауки в банке. Что известно о разборках сепаратистов в Луганске
Последний приговор трибунала в Гааге: сербский генерал ответит за геноцид
В роддоме, как дома. В Украине идут навстречу сторонникам домашних родов
Датский синдром: Хмельницкий учит Украину, как использовать солнце
Все публикации