Возвратиться к публикации

Под Горловкой задержали корректировщицу ударов по Дебальцево и Ууглегорську

Среда, 4 февраля 2015, 14:53
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.115.253.---Ярополк Русецький04.02.2015 22:20
Anton Vagay:
Антоша, а ключ от квартиры где деньги лежат не хо-хо?
IP: 178.94.30.---Ігор Рудович04.02.2015 20:03
Не "коректувальницю", а "коригувальницю".
IP: 178.211.104.---Vladimir Kravchenko04.02.2015 19:39
Повинні бути закриті в зоні АТО усі канали доступної передачі інформації рашистськими коригувальниками, розвідниками, доносчиками, зрадниками. Також, повинні бути заблоковані сайти, які розповсюджують не правдиву, ворожу та антиукраїнську інформацію, та інформацію про дислокацію військових підрозділів та техніки в зоні АТО.
Концерном РРТ, повинні бути заблоковані на території України російські, сепаратисські та просепаратисські телевізійні канали, та радіочастоти.
Військовим, в зоні АТО, категорично заборонити користування без крайньої необхідності телефонами, сидіти в мережах типу Фейсбук і інших.
IP: 93.77.230.---Ярослава Недашковська04.02.2015 19:15
Якби був військовий стан, можна би розстріляти...вона уже і не жінка і не людина...

Погано, що таких обмінюють, вони знову повертаються до "старого"
IP: 92.113.248.---уляна томенко04.02.2015 18:54
А чому ,по українському звичаю ,не посадили її на палю?
IP: 46.200.200.---Владимир Шевчук04.02.2015 18:44
А почему не убита, при попытке оказать вооруженное сопротивление??? Следующий кандидат в корректировщики авось призадумался... Или для вас вопли путьки,лаврика и солвья с секилевым важнее жизней ребят, защищающих Украину???
IP: 188.115.128.---korreader04.02.2015 18:15
"Ууглегорську" - когда вычитывать будем?
IP: 95.158.38.---kos_tya04.02.2015 18:00
Алла Украинка:
Пристрелить её молча надо.А родичам сказать что отпустили и куда она ушла никто не знает
За лінію фронта
IP: 37.52.110.---Алла Украинка04.02.2015 17:19
Пристрелить её молча надо.А родичам сказать что отпустили и куда она ушла никто не знает
IP: 37.52.187.---Mihail Luchenko04.02.2015 16:16
Самое главное не отключать газ и по полше им жратвы. Сами Татары просят перекройте газ, воду и не поставляйте продукты.
Что ожидает украинскую школу в 2018 году
Взятка на миллион. Почему арестовали одесского "короля контрабанды" Альперина
Повелитель "электричек": как одиозный советник продал Киеву лицензию на городскую электричку
Ультраправая Австрия: чем чревато назначение главы МИД по квоте радикалов
Все публикации