"Київміськбуд" хоче більше землі

2 перегляди
Економічна Правда
Четвер, 1 червня 2006, 11:33

"Київміськбуд" хоче, щоб Київрада частіше виділяла йому землю для будівництва. Також у компанії вважають, що з холдингу мають бути зняті додаткові витрати на впорядкування території і прокладення комунікацій.

За словами колишнього президента холдингу Володимира Поляченка, "Київміськбуду" доводиться понад 40% земельних ділянок під будівництво купувати на вторинному ринку, що, відбивається на вартості житла і прибутку компанії, повідомляє УНІАН.

Про це Поляченко заявив 31 травня після зборів акціонерів компанії, на якому було обрано нового президента "Київміськбуду " Петра Шилюка.

"Нажаль, мені не вдалося переконати Київраду минулого скликання виділяти землю безпосередньо холдингу, проте я бачу, що нове керівництво міста має намір проводити нову політику в цьому плані ", - сказав колишній керівник " Київміськбуду".

Він також підкреслив, що місто могло б звільнити "Київміськбуд" від навантаження у вигляді додаткових витрат на прокладання інженерних комунікацій і впорядкування території в ході будівництва соціального житла.

"Тільки таким чином можна знизити собівартість житла для киян", - переконаний Поляченко.

"Київміськбуд" неодноразово звинувачували в тому, що ця компанія зловживає своїм монопольним положенням на ринку житлового будівництва, будує неякісне житло та ігнорує права міноритарних акціонерів.powered by lun.ua
Кримські зрадники. Як склалось життя лідерів окупації півострова
Чого боїться коронавірус? Розповідають у МОЗ
Олена Зеркаль: Маємо нарешті зрозуміти, що почалася інша ера відносин з Росією
Автор нового офісу Зеленського Іван Юнаков: Чому ціна квадратного метра має падати через якогось чорта?
Усі публікації