Американські демократи "поставлять хрест" на вступі Росії до СОТ?

Вівторок, 7 листопада 2006, 14:05

Перспективи вступу Росії до СОТ, які залежать також від позиції американських законодавців, можуть погіршитися після проміжних виборів до Конгресу США 7 листопада, вважає президент російського фонду "Політика" Вячєслав Ніконов.

"Швидше за все, республіканці втратять нижню палату Конгресу, палату представників, але мають шанси зберегти незначну перевагу в Сенаті", - вважає Ніконов, передає "Інтерфакс-Україна".

За його оцінкою, ймовірна зміна розкладу сил у бік ослаблення позицій республіканців навряд чи вплине на політику президента Джорджа Буша, однак негативно позначиться на перспективах Росії вступити до СОТ.

"У нас і зараз шанси невеликі. Але навіть якщо Росія зможе домовитися з американською виконавчою владою, а в Конгресі верх візьмуть демократи, ці домовленості не будуть ратифіковані", - підкреслює російський експерт.

Голова Ради із зовнішньої і обороної політики Сєргєй Караганов також висловив думку, що на майбутніх виборах будуть домінувати демократи. При цьому він вважає, що політика США стосовно Росії не зміниться.

powered by lun.ua
Головне на Українській правді