Біл Гейтс витратить усі свої мільярди на благодійність

380 переглядів
Економічна Правда
Вівторок, 5 грудня 2006, 09:56

Усі багатомільярдні статки найбагатшої людини планети Білла Гейтса буде витрачено на благі справи.

Фонд Bill & Melinda Gates Foundation оголосив, що всі накопичені подружжям Гейтсів гроші будуть віддані на благодійність протягом 50 років після їхньої смерті. Статки тільки одного Біла Гейтса журнал Forbes цього року оцінив у більш ніж 53 млрд. дол., пише газета "15 минут".

Незабаром Bill & Melinda Gates Foundation, опікунами якого є подружжя Гейтсів, буде розділено на дві структури: трастовий фонд та фонд спеціальних програм. Трастовий фонд буде керувати всіма ресурсами, у тому числі щорічними внесками від ще одного американського мільярдера - Уорена Баффета. Фонд спецпрограм буде відповідати за основні напрямки діяльності та надання грантів.

Заснована у 2000 році найбільша у світі благодійна організація Білла та Мелінди Гейтсів спонсорує проекти в галузі освіти та охорони здоров'я, виділяє кошти на боротьбу зі СНІДом та іншими захворюваннями в усьому світі.

Білл Гейтс раніше оголосив про плани відійти від оперативного управління в Microsoft Corp. до 2008 року, щоб цілком присвятити себе проектам фонду Bill & Melinda Gates Foundation. З 2001 року на благодійність Гейтс виділив близько 5 млрд. 500 млн. дол.

Про своїх трьох дітей він піклується не настільки завзято. Біл Гейтс у 2004 році заявив, що їм у спадщину дістанеться лише 10 млн. дол.powered by lun.ua
Формула (не)обміну. Як політики торгують життями полонених українців
Титанова схема Фірташа. Чому ЗТМК уже два роки не повертають державі
Союз "росіян" та русофобів: як у Естонії створюють неймовірну коаліцію
Під одним дахом з безхатьком: як пара повертає людей з вулиці до життя
Усі публікації