Українського м'яса в РФ стане ще більше

12 переглядів
Економічна Правда
Середа, 6 грудня 2006, 14:46

Федеральна служба з ветеринарного та фітосанітарного нагляду дозволила експортувати в Росію яловичину у напівтушах і четвертинах ряду українських підприємств.

Про це повідомили у прес-службі Россільгоспнагляду, передає Ліга.

Зокрема, за результатами спільної з українськими ветеринарними інспекторами перевірки була дозволена видача дозволів з 5 грудня 2006 року на експорт продукції ВАТ "Кременчукм'ясо" (Полтавська область), ВАТ "М'ясокомбінат "Ятрань" (Кіровоградська область), ТОВ "Вінницям'ясо" (Вінницька область), ВАТ "Івано-Франківський м'ясокомбінат" (Івано-Франківська область) і ЗАТ "Агропродукт" (Тернопільська область).

Як повідомлялося раніше, 27 листопада поточного року Россільгоспнагляд дав дозвіл Барському й Шепетівському м'ясопереробним підприємствам експортувати свою продукцію в Російську Федерацію.

Нагадаємо, Росія заборонила ввіз на свою територію продукції українського тваринництва з 20 січня 2006 року. Офіційна причина - недотримання Україною ветеринарно-санітарних норм. Обсяг поставок м'ясо-молочної продукції з України в Росію торік склав 600 млн. дол.powered by lun.ua
Реклама:
Підземелля Хрещатика і Потвора з Майдану. Що сховано під фонтанами Києва
Епоха "глибоких" підробок: що таке deepfake та як від нього захиститись
Архітекторка та дослідниця історії архітектури Євгенія Губкіна: Нам дійсно є чим пишатись, але не варто боятися шрамів
"Лукашенко підписав свій смертний вирок". Хто і чому виходить на протести в Білорусі
Усі публікації