Повернутись до публікації

Голодомор – це не тільки 7 мільйонів життів, а й 66 тонн золота, 1439 тонн срібла, діаманти, антикваріат. Тощо.

П'ятниця, 5 січня 2007, 13:35
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.251.83.---Максим Бойко04.11.2013 16:11
так, страшно те, що ті,хто все скуповував, обмінював на борошно і хліб зараз знаходяться серед нас.
IP: 92.113.221.---tanatana21.04.2011 16:24
Якщо Україною керуватиме декілька років теперішня влада,то голодомор не за горами
IP: .---Осмомисл11.01.2007 11:35
факти про обирання золота і срібла тільки показують чому комуняки проти визнання голодомору: адже видно, що НІЯКОЇ різниці між ними та нацистами немає! Ніякої!

А щодо притягнення при новому "Нюрнбергському процесі" й когось з "помаранчевих" - то я проти будь-якої сегригації : КАТАМ -ПЕКЛО!
IP: 195.138.81.---Kotia11.01.2007 10:17
І після цього якась маскальська мразьсміє вякати про другу офіційну мову????
Всю маскальську мразь за ху*тір Михайлівсьський!!!!
IP: 10.---лв10.01.2007 16:45
Сучасний комуніст - це чи ідіот, якому місце в лікарні, чи заттятий ворог людяности.
IP: .---ЗповагоюдоУП10.01.2007 14:19
Найстрашніше для мене, що всі ті, хто скуповув оте золото за хліб. серед нас і спиться їм спокійно. Комуняк - геть з суспільства...
IP: 10.0.0.---БорисММ09.01.2007 21:20
В РОСІЇ ВБИЛИ КЕРІВНИКА ТУЛЬСЬКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БАТЬКІВСЬКА СТРІХА» ВОЛОДИМИРА СЕНИШИНА /Події, що розгортаються навколо життя української діаспори в Росії примушують кожну людину, що асоціює себе з українським народом, задуматися. Недавнє вбивство керівника тульської української організації «Батьківська стріха» Володимира Сенишина – людину відому і поважану серед російських українців. Окрім пана Володимира «ліквідації» піддалися ще цілий ряд діячів українського руху Росії.
IP: 192.168.5.---ГаврилоРусин09.01.2007 18:22
Осмимослові: цілком згоден, але коли почнете свій "нюрньерзький процес", то прийдеться притягти і чимало помаранчевих - як от бравого комсомольського функціонера п. Васюника, синулю поета-сексота Лубківського і навіть теперішнього "речника" пана Дещицю. Якщо бавитись, то вже бавитись, бо інакше усе балаканина порожня.
IP: 213.227.197.---Barhat09.01.2007 10:45
Петя симоненко распускай свою партячейку!
IP: .---Осмомисл09.01.2007 09:22
Якщо фашистам влаштували Нюрнбергський процес, потрібно комуністам влаштувати Полтавський (Харківський, Запорізький. Дніпропетровський, на вибір) процес.