Черновецький вирішив "лікувати" киян, регулярно їх обстежуючи

Четвер, 2 серпня 2007, 14:29

З ініціативи мера Києва Леоніда Черновецького в столиці створена спеціальна робоча комісія, яка покликана значно підсилити профілактику і попередження найбільш розповсюджених захворювань.

Так, під керівництвом заступника голови Київської міськдержадміністрації Ірени Кільчицької відбулося перше засідання цієї комісії, повідомляє Ліга з посиланням на прес-службу КМДА.

За доручення заступника мера головні лікарі столиці протягом тижня повинні надати пропозиції зі впровадження профілактичних заходів. У результаті має бути розроблена "чітка і діюча" програма.

Зокрема, будуть визначені основні групи ризику серцево-судинних, онкологічних, неврологічних та інших небезпечних захворювань, а також розроблена концепція їхньої профілактики і попередження.

При цьому лікарі зазначають, що більшість мешканців могли б узагалі уникнути складних захворювань, якби проходили чергову диспансеризацію.

З метою боротьби з захворюваністю в столиці влада разом із медиками подбають також про підвищення статусу і посилення матеріально-технічної бази поліклінік.

Враховуючи, що чимало хвороб, лікуванням яких займаються вже в лікарнях, можна виявити на ранній стадії ще в районних поліклініках, вирішено в цих лікувальних закладах відновити регулярні обстеження і діагностику за різноманітними напрямками, створити і постійно оновлювати відповідну базу пацієнтів.

За словами Кільчицької, міська влада подбає також про популяризацію і формування здорового способу життя, особливо серед дітей та підлітків.

Зокрема, з вересня на ТРК "Київ" планується почати цикл відповідних тематичних передач, а в пресі - частіше давати компетентні консультації й поради медиків.

Для малозабезпечених мешканців, можливо, будуть випускати спеціальні інформаційно-довідкові буклети.powered by lun.ua
Головне на Українській правді