Повернутись до публікації

Як я здавав документи в Чеське консульство в Києві

Четвер, 27 вересня 2007, 16:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.113.63.---Sunny-Girl25.08.2010 16:07
Читаю все це....і трошки страшнувато((((( бо наступного року планую подавати документи на студвізу.. Скажіть,як все ж таки ,подати ,щоб не платити. Невже прийдеться стояти тижнями? Оце халепа...
IP: 93.73.199.---a11060702.07.2010 18:03
Роки йдуть, нічого не міняється. Сьогодні з другого разу здали документи, спостерігали ті ж схеми, ту ж рольову гру:(((((((((((
Жіночка стояла жалілася, що молодик вимагає грошей, але ж він не організував їй перше місце в черзі, за що давати?? - отож, бо на другий день, списки вже берегли і ретельно трималися купи стомлені вчорашнім сонцем люди
IP: 91.124.68.---bohdan_b31.07.2009 19:16
Виявляється, після14:00 не мали нікого приймати, але вранці було телебачення і наробило шуму, тому ті, хто відразу не пішов (20 чол.), змогли пройти і здати документи. Люди декотрі тиждень стояли - і під дощем, і під сонцем...
Спілкування з консульством - це вже інша історія... Амінь.
До слова, найкраще було у Французькому посольстві - не лише самі призначили день співбесіди / здачі документів, але й назвали час (9:00, 10:00...)
Бардак, панове, бардак!!!!!!!!!!!!
IP: 91.124.68.---bohdan_b31.07.2009 19:11
...виходжу, телефоную в консульство, прошу, аби позачергово покликали - секретарка каже, що такі питання вирішує консул (!!!) і вона запитає. Телефоную за 2 години - "консул ні для кого не робить винятків, тому стійте в черзі..."
13:00 Перерва на обід. Питаю, хто зайшов останній. Виявляється, ~15 чоловік ще з попереднього дня не пройшли, "моя" 150 ще не почалася... Обідаю неподалік від консульства - якісь люди побігли туди і стали в чергу...
IP: 91.124.68.---bohdan_b31.07.2009 19:05
...народу - тьма! Питаю, де черга на короткотермінові візи - кажуть, що всі вперемішку і є список. Записуюся. №155 (!!!). Перші, хто виходить, кажуть, що працює лише одне віконечко (!!!). Чекаю. Прошу дозволу пройти по анкету. МіЦІЛІонер аґресивно "толька па анкєту - лічна правєрю!" - і дійсно, не встиг взяти і запитати, чи можна позачергово (службова віза, не відпочивати ж їду) - вже стоїть і "пасе", що роблю (!!!)...
IP: 91.124.68.---bohdan_b31.07.2009 19:03
...народу - тьма! Питаю, де черга на короткотермінові візи - кажуть, що всі вперемішку і є список. Записуюся. №155 (!!!). Перші, хто виходить, кажуть, що працює лише одне віконечко (!!!). Чекаю. Прошу дозволу пройти по анкету. МіЦІЛІонер аґресивно "толька па анкєту - лічна правєрю!" - і дійсно, не встиг взяти і запитати, чи можна позачергово (службова віза, не відпочивати ж їду) - вже стоїть і "пасе", що роблю (!!!)...
IP: 91.124.68.---bohdan_b31.07.2009 18:56
Стаття вах!
Автору - респект!!!!!!!!!
Проблєма не лише із довготерміновими візами... Розповім, як сам "пробивав" візу.
Сам не з Києва, а маю серйозну роботу, тож телефоную і запитую, яким чином подати документи на візу - пояснюють, що необхідно. На запитання, коли приїхати чемно відповідають: "приїжджаєте, стаєте в чергу, і заходите"... Добре, квитків на потяг як завжди нема, їду маршруткою - під консульством буду десь о 10:00. Чехія, гадаю, вже в ЄС, тому багато народу не буде...
IP: 10.100.8.---VELOSIPED28.09.2007 16:38
Я был в тот день вместе с Максом... Все так и было, как он написал. Если бы мне не удалось сдать доки в тот день, я бы собрал парней с битами, и ранним утром, когда их там не очень много, поразбивали бы им бошки.
Думаю, если у кого есть возможность, перед тем, как вы пойдете сдавать документы в чешское посольство, нужно проводить профилактическое разбивание голов барыгам. Они же должны понимать, что не все в этом мире безнаказанно. И я думаю, что это единственный способ с ними бороться.
IP: 192.168.188.---777_1428.09.2007 07:01
СОГЛАСЕН НА 100 % :

Журналюга молодец, 100% журналистика, предупрежден - вооружен. А то зафлудили весь nет словесной маструбацией.

Студенты - учитесь

п.с.
(задолбали, на "УП" 80 % публикаций - словоблудие несостоявшихся тщеславных "говорилок")
IP: 194.44.190.---A_ndrij28.09.2007 00:54
Але за останній рік усе це поламалося. На сайті ВІЛЬНИХ МІСЦЬ НЕМАЄ на місяці вперед. Тим не менше, ті, кому треба (за бабки) попадають у консульство. Я не спец у компах, але гадаю, що підлізли під програму і маніпулюють нею, бо ж чергу не перепишеш (паспорт і код) - поляки стежать суворо і все знімають на камери спостереження. Вони уже сто разів передавали в міліцію дані про криміналітет, який "організовує" чергу. Але міліції не до того. А СБУ пофіг (воно би мало саме тут попрацювати!).
Без Міхо. Що відбувається в партії Саакашвілі після його депортації
Прима-балерина Катерина Кухар: Зовнішній вигляд артиста - 50% успіху
Сенцов проти
Чому ми підписали Меморандум за скасування мораторію на продаж землі
Усі публікації