Повернутись до публікації

Віктор Ющенко провів незабутній день з урядом Юлії Тимошенко

Четвер, 27 грудня 2007, 01:41
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 62.221.55.---SIM30.12.2007 23:44
Еще вариант - проводить официальные заседания правительства с Президентом, но серьёзные вопросы в повестку для не ставить. А заседания, на которых будут решаться вопросы, назвать как-нибудь иначе, например, чаепитиями. Если придёт и на "чаепитие" - пить чай, пока не уйдёт.
IP: 62.221.55.---SIM30.12.2007 00:55
П-ц. Я уже предлагал внести в Закон о КМ поправку: През на заседаниях КМ обязан молчать, пока не спросят. Иначе для борьбы с Юлей не надо ни Балоги, ни Богатырёвой, вообще никого - Гаранту достаточно просто приходить на все заседания КМ, желательно с компанией.

___Семенен
"Люди, це наш Президент ...., тож критикуймо його з метою покращити,"

Даруйте, Ви зрозуміли, що сказали? Чи вперше ЙОГО бачите? Чи, бува, невиправний оптиміст?
IP: 80.91.186.---Reader_27.12.2007 22:24
З новим Роком. Як кажуть, наступила ніч і у країні дурнів почалася робота.
IP: 80.91.186.---Reader_27.12.2007 22:22
Подивився диктант в РНБО, зрозумів чому Богатирьова:
1. скрочено радбез, або рб ініціали співпадають;
2. це операція "блакитний апельсин" по остаточній дискредитації президента, проведена черепашками-нінзя, бо якщо б те посміховисько дивися б хтось за межами України, то луснув би зі сміху. Єдиний орган в Україні де саме президент повинен конспектувати сказане це РНБО.
Висновок: ні такий президент, ні таке РНБО країні нафіг не потрібні.
IP: 77.121.7.---Лемко27.12.2007 19:01
Акцепт, консенсус, перманентність... Короче, поносенсус...

Гарний урок української від пана П.

Послухайте ще й прес-конференцію.....З новим роком !
IP: 80.91.186.---Reader_27.12.2007 18:44
Пьеса для механического клавесина. А безопасность и оборона действительно от Богатырёвой не пострадают, поскольку так же как и Дед Мороз являются вымышленными.
Апупеоз, РНБО же консультационный, а не исполнительный орган, следовательно туда должны бежать в критических, самых сложных ситуациях, что им может посоветовать Богатырёва, кроме: "Пойдите вас на..."
IP: 80.254.7.---Roman-RO27.12.2007 18:02
Если автор не приврал, то заседание КМ - нечто среднее между митингом и тем, что в народе называют "базар-вокзал". В таком случае у нас министром может быть каждый второй и у него получиться не хуже, чем у нынешних и бывших.
IP: 212.115.224.---krist27.12.2007 17:43
Не верю, что все так запущенно. В противном случае это "подстава" со стороны секретариата Президента. Готовится и текст и концепция.
IP: 192.168.0.---Семенен27.12.2007 17:18
Один раз дали подивитися, як проходить засідання уряду - і вже стільки накипу і шумовиння! Люди, це наш Президент і наш парламент, тож критикуймо його з метою покращити, а не просто обплювати, тому що в них хата краща! Старайтеся, і у вас теж так буде!
IP: 77.122.217.---inner27.12.2007 16:08
образцово-показательная журналистская работа
Партія (для) влади: БПП від виборів до виборів
Що рік прийдешній нам готує: технологічні тренди 2018
Право на поразку
Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС
Усі публікації