Повернутись до публікації

Сараєво-Ґляйвіц-Львів?

Понеділок, 16 травня 2011, 15:11
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.107.111.---VO Svoboda Xamu18.05.2011 13:27
19 травня о 10-00 біля стін Верховної Ради ми маємо вимагати від влади виконати всі свої передвиборчі обіцянки або іти геть!
http://www.youtube.com/watch?v=abJGe6KuuBg
IP: 82.207.99.---Xors18.05.2011 12:56
Ну "бики на червоне" це вже занадто! Коли б припустимо на очах автора хтось вшановував пам'ять вбивці його діда, прадіді, матері, сина, доньки, я би подивився як він пропонує екскурсію містом! В Галичан пам'ять просто більш свіжа про мільйони замордованих імперією! А в нас на сході пам'ять цю вибивали століттями, що ми звикли вже плазувати перед господарями. Згодні забути всі кривди заради їх милості. Це нагадує Стокгольмський синдром - психічний розлад коли заручники симпатизують загарбникам або починають ототожнювати себе з ними! От тільки назвати його треба було б -Український синдром, бо виник він значно раніше в нас!
IP: 94.178.184.---сашко з ковеля18.05.2011 10:44
цікаво,хто на черзі в НЕУКРАЇНЦІ після галичан : я,волинянин, чи поліщуки,гуцули,буковинці?тобто вже не РОЗДІЛЯЙ І ВОЛОДАРЮЙ,а РОЗДІЛЯЙ І ЗНИЩУЙ.пам"ятаймо про це ,шановні співгромадяни.
IP: 78.111.216.---Boin6018.05.2011 08:19
ОБЖДичка _ 17.05.2011 19:35
Boin60 _ 17.05.2011 ------Ми

Вот типичный образец геббельсовской галичанской лжи, когда "Я, Boin60" заменяется на "Мы".

--------------
Перед тим, щоб щось стверджувати, потрібно дати хоча би самому собі прості відповіді на прості питання...

Ми - українці. В нас є наша рідна земля, історія, культура, мова, наші традиції, звичаї. Для нас Ми - українці. В нас є наша рідна земля, історія, культура, мова, наші традиції, звичаї. Для нас святими є
Бог, Воля, Україна.
А хто ви - якого роду-племені? Звідки ваші предки? Яка для вас рідна мова, історія,,культура? Що для вас святе? ДЕ ВАША РІДНА ЗЕМЛЯ???
Якщо ви тут живете - що доброго ви зробили на цій землі крім того, що постійно гадите?!...
СКІЛЬКИ ВАМ ТРЕБА НЕВИННОЇ КРОВІ ПРОЛИТИ ЩОБ ВИ ЗАСПОКОЇЛИСЬ???!!!

ЩЕ НІ ОДИН З ВАС НЕ ДАВ І НЕ ДАСТЬ ПРОСТОЇ ВІДПОВІДІ НА ЦІ ПРОСТІ ПИТАННЯ - БО З ТАКИМ ВІДНОШЕННЯ ДО ЦІЕЇ ЗЕМЛІ І ЇЇ НАРОДУ ВИ ЗАВЖДИ БУДЕТЕ ТУТ ЧУЖІ І ЦЯ ЗЕМЛЯ
НІКОЛИ НЕ БУДЕ ВАМ РІДНОЮ!!!
IP: 193.107.111.---VO Svoboda Xamu17.05.2011 23:48
19 травня ми маємо вимагати від влади виконати всі свої передвиборчі обіцянки або іти геть!
http://www.youtube.com/watch?v=abJGe6KuuBg
IP: 77.52.124.---turris altissima17.05.2011 19:31
Но если провокация то, провокация предполагает наличие двух сторон, провокаторов и провоцируемых, причем по ходу развития провокации, ролевые функции сторон могут меняться местами.
30 провокаторов марковцев vs более тысячи в масках, с дымовыми шашками толэрантных тягныэззов...

И кто тут кто?

А главное кому выгодно?
Есть впечатление, что тягнылайнцы хорошо, даже отлично, отработали заказ..
IP: 78.111.216.---Boin6017.05.2011 17:45
kr1810bm86 _ 17.05.2011 14:44
Правда про Львівське 9 травня
http://www.poryad.com/?p=10665
------------------------------
Дякую!
Цікава інформація...
IP: 193.238.99.---kr1810bm8617.05.2011 14:44
Правда про Львівське 9 травня
http://www.poryad.com/?p=10665
IP: 188.230.17.---Міша Бережанський17.05.2011 14:30
LVmih:
галичан вообще украинцами можно называть чисто условно, у них другая вера, другой менталитет, другая история, другие герои, другие ценности. даже украинский язык у них другой.
Скажи скільки тобі платять? чому ти такий продажний? невже 30 срібняків тобі змінить життя?6189
IP: 194.44.43.---VO Svoboda Xamu17.05.2011 13:04
Студенти, підприємці, пенсіонери, вчителі, лікарі, продавці, інженери та особливо безробітні люди!

ВИХОДЬТЕ 19 ТРАВНЯ 0 10-00 ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ НА МЕГАПРОТЕСТ ПРОТИ БРЕХЛИВОЇ АНТИНАРОДНОЇ ВЛАДИ, ЯКА НЕ ВИКОНАЛА ЖОДНОЇ ОБІЦЯНКИ!

Особливе прохання до киян підтримати ці протести.
Революція на граніті 1991 року розпочалась із кількох десятків голодуючих студентнів, але за 19 днів уже був стотисячний Майдан, який виборов незалежність.
Головне не боятись та не лінуватись і тепер!
Візьмемо владу в свої руки!
Разом переможемо!
Герой іншого часу
"Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті": уривок із книжки
Війна і корупція
Нова атака Угорщини: Віктор Орбан ініціював перегляд відносин НАТО з Україною
Усі публікації