Син Януковича мешкатиме у Ляшка?

153 перегляди
92
Олена Жежера, для УП
Середа, 7 серпня 2013, 11:51

Після того, як у 2002-му році бучанська влада прийняла рішення про переведення лісів у зелені насадження, Бучу почали заселяти відомі українці.

Серед столітніх сосен та ще старіших дубів вже є маєтки шоумена Андрія Данилка, співака Святослава Вакарчука, за деякими свідченнями місцевих тут мешкає його батько, екс-міністр освіти, тенісиста Медвєдєва, народної депутатки Раїси Богатирьової та інших відомих людей.

Нещодавно містом почали ширитися чутки про те, що на бучанську лісову місцину наклав око син президента.

Місцеві кажуть, що давно вже чули, ніби Віктор Вікторович збирається будуватися у Бучі, але думали – то плітки.

Та здогадки місцевих підтвердили й робітники, які заливають двометровий фундамент навколо лісу.

Паркан під лісом для садиби сина Януковича?
Паркан під лісом для садиби сина Януковича?

На запитання, хто тут буде будуватися, будівельник відповів здивовано: "А ви що не знаєте? Син Януковича".

Ділянка землі для маєтку президентського нащадка, за словами робітників, сягає близько 30 га. Навколо цих гектарів вже майже залитий фундамент, незабаром будівельники почнуть зводити паркан.

Хлопці розмовляють українською, на спілкування йдуть неохоче. Зізнаються, роботи їм вистачить надовго, бо паркан зводитимуть дуже високий. "Паркан буде метрів сім, висотою з триповерховий будинок", – говорить один із будівельників.

Журналісти також поцікавилися, чи вони ж і будинок зводитимуть. "Може й так, а може завтра нас десь в ліс вивезуть і застрелять", – шуткують хлопці.

Наразі відбувається завершальна фаза залиття фундаменту з боку вулиці Рози Люксембург – навпроти Центрального бучанського парку.

Мапа місцини
Мапа місцини

 
Спиляні сосни, які заважали прокладанню фундаменту, лежать навпроти, через дорогу, їх потроху вивозять.

 

Кому ж тут виділяли землю і чи отримував наділ син Януковича.

На сайті МОЗ України вказано, що ділянку в Бучі по вулиці Рози Люксембург отримав лідер радикальної партії Олег Ляшко.

 


Земля радикалу Ляшкові чомусь знадобилась не на рідній Чернігівщині, а в лісі поблизу столиці.

До слова, землю в Бучі отримали, окрім самого Ляшка, і члени його родини, і партійці.

 

Лише на цій вулиці радикалам та іншим, ймовірно підставним, дісталося більше 15 земельних ділянок Бучанського лісу.

Міський голова Бучі Анатолій Федорук фактично підтвердив, що Олег Ляшко міг отримати наділ у Бучі: "Олег Валерійович? Не знаю… Можливо, Олег Ляшко або інша фізична особа, прізвища, назви і так дальші, звертаючись до міської ради… міська рада розглянула, надала і так дальші… я не готовий сказати Олег Ляшко чи не Олег Ляшко. На сьогоднішній день.. міська рада розглядає, але прізвище… я ж не прислухаюся, Олег це Ляшко чи не Олег".

Натомість сам Олег Ляшко про це відмовляється говорити. Усі спроби зв’язатися з головним радикалом і отримати коментар щодо ділянок у Бучанському лісі виявилися невдалими.

На телефонні дзвінки та SMS він не відповідає. Спробували через Facebook, але запитання стосовно землі в Бучі були видалені або модератором, або й самим Ляшком в короткий термін.

 

Оформленням частини ділянок займався дехто Олексій Кириченко. Ця схема не нова – в Біличанському лісі, коли треба було ділянки в лісі заводити з сотень людей на одного власника, оформленням документів займалась одна людина – Гурген Степанян.

 

Ця людина фігурувала під номером 6 у передвиборчому списку радикалів Ляшка.

Радикали, які пішли на вибори у 2012 році, виявились дуже дружньою й невипадковою командою. По-партійному дисципліновано вони один за одним отримували ділянки в 2008-2009 роках.

В той період, як стверджує місцевий активіст Віктор Бархоленко, Олег Ляшко займався організацією візиту в Бучу Юлії Тимошенко, за що й отримав у подарунок від мера Анатолія Федорука декілька гектарів землі.

"Після мого чергового звернення до президента та до апарату Верховної Ради, яке стосувалося земельного дерибану в Бучі та нищення Бучанського лісу, невдовзі з’являється рішення Бучанської ради за листом апарату ВР, про надання 3,5 га в районі вулиці Тургенєва, вулиця паралельна вулиці Рози Люксембург, для апарату ВР.

Можливо, це і є частина тієї площі. Окрім цього у Федорука існує ще такий принцип – він дуже любить попіаритись і позапрошувати сюди високих гостей. Ющенка, Тимошенко, Януковича…

Люди, які займаються організацією доставки цих персон в місто Буча, звісно, нічого задарма не роблять. І пан Федорук кожному з них презентує земельні ділянки в лісі. Наскільки мені відомо, свого часу за приїзд Ющенка Федорук презентував ділянку Вірі Ульянченко, за приїзд Януковича земельний наділ у Бучі отримав Присяжнюк.

Ділянки були оформлені, як це традиційно робиться в Бучі, на підставних осіб. Відповідно, за організацію приїзду Юлії Тимошенко земельну винагороду від Бучанського голови отримав пан Ляшко", – стверджує Віктор Бархоленко.

Ділянки у Бучі радикали отримували цілими родинами. Зокрема, родина Юрія Сухіна отримала 5 земельних ділянок. Олега Ляшка – 2, але декілька "щасливців" з рідного села Олега Ляшка теж відхопили по ділянці.

 

До слова, коли ж бютівець Ляшко, на той час член бюджетного комітету ВРУ, отримував ділянку в Бучі разом зі своїми поплічниками, він дуже тепло відгукувався про міського голову Анатолія Федорука, під керівництвом якого міська рада і Ляшка і родичів так щедро обдарувала ділянками з лісом.

"Буча має подякувати тому, що у неї міським головою є Анатолій Федорук. Це людина надзвичайної енергії, пробивна, активна, ділова і дієва. І от саме він прийшов до мене минулого року, і приходив не один раз, і по п’ять разів на день, коли було потрібно. І разом з ним ми "пробили" ці 20 мільйонів у державному бюджеті. І саме завдяки його роботі, моїй роботі, і з’явилося розпорядження Кабінету Міністрів про виділення коштів Бучі", – сказав Ляшко.

Сума з бюджету виділялась чимала – 20 мільйонів. І був окреслений вичерпний перелік речей, які мали бути профінансовані.

Пройшло 4 роки. Частина вулиці Вокзальної і досі не освітлена попри те, що кошти держава виділила. Програма з утеплення припинилася – утеплено лише декілька будинків, але не фасади, а торці. Водопровід і каналізацію не відремонтовано. Садочок і досі не відкрили.

Але свої гектари у знак подяки від міських урядників Олег Ляшко та його родичі й майбутні "радикали" таки отримали.

У Передвиборчій програмі кандидата у народні депутати Олега Ляшка йдеться по таке:

"Після розвалу Радянського Союзу Україна мала найкращий стартовий капітал: землю…Ми … посилимо кримінальну відповідальність за хабарництво та зловживання владою…".

На кадастровій карті ділянка землі, віддана Анатолієм Федоруком та депутатами Бучанської міської ради 2006-2010 років Олегу Ляшку та його поплічникам, об’єднана в одну, розміром більше 14 га. Робочі наголошують – тепер це маєток сина президента.

Навколо великої ділянки в лісі є менші по 10 та 15 соток.

У 2009 році 1 сотка землі у Лісовій Бучі коштувала близько 10000 доларів США. Тобто Анатолій Федорук разом з депутатами віддав майна громади (землю і ліс) щонайменше на 14 мільйонів. І це лише беручи до уваги саме цю ділянку.

Про інші звитяги Федорука та "його команди" журналісти ТВі вже робили сенсаційне розслідування.

Тож далі буде?

У прес-службі Віктора Вікторовича Януковича інформацію від будівельників про те, що в Бучі будується син президента спростовують.

"У Віктора Вікторовича немає земельних ділянок ані в Києві, ані в Київській області. Жодних будівельних робіт в цьому регіоні він не веде. Відповідно до декларації, в нього у місті Києві є квартира й більше нічого," – говорить Лідія Шевченко, радниця Віктора Вікторовича Януковича.

Але в Приірпінні та Бучі продовжує діяти схема, коли ділянки записують на підставних осіб.

P.S. (Після резонансної статті на "Українській правді" Ляшко написав у соціальній мережі Facebook, де раніше зникали питання про землевідвід лісу, такий пост:

"Українська правда" ошелешила своїх читачів "сенсацією": "Син Януковича поїде жити до Ляшка". Начебто той купив у мене десятки гектарів землі у Бучі, де будує собі палац. Я не проти, щоб Янукович молодший, хай навіть із своїм татком, переїхав до Бучі. Але тільки в обмін на Межигір’я, в якому я відкрию реабілітаційний центр для дітей-інвалідів. Благо, там все вже для цього пристосовано і не треба буде вкладатися у ремонт. А якщо серйозно, то колись справді у Бучі в мене було 10 соток, але я продав їх у 2010 році."

Таким чином Ляшко підтвердив, що володів ділянкою з лісом.

На подальші питання дописувачів, зокрема про те, кому Ляшко продав ділянку, єдиний депутат-радикал ВРУ відповів так:

"Хто купляв, тому і продав. Ціни на землю зовсім не було, а гроші треба були".

За скільки продав ділянку Ляшко не поточнює, але переконує читачів своєї сторінки у Facebook, що сам купив ділянку, хоча в санітарно-епідеміологічному висновку МОЗ значиться "Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність".

Це офіційний документ, що говорить про безоплатний землевідвід ділянки Ляшкові після рішення міськради. Тобто Ляшко в соціальній мережі відверто бреше читачам).

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.132.186.---Дмитро_001..
я живу в лісовій частині Бучі. про те що джуніор збирається тут будуватися, чую вперше. хоча, дійсно, кілька років тому ходили чутки що джуніора хочуть поставити замість Федорука мером Бучі. а стосовно ось цього: "Ділянка землі для маєтку президентського нащадка, за словами робітників, сягає близько 30 га." - це не можливо фізично. ось тут я виділив прямокутник який має на увазі журналіст - uaimage . com / image / bfc75277 (прибрати пробіли). максимум, на що може претендувати джуніор - це 18 га, адже територія зліва - це бучанський парк, а праворуч і знизу вже є житлова забудова. якщо автор справді хотів подати достовірну інформацію, потрудився б спитати місцевих, або подивився на мапах гугл, про що пише. а взагалі якщо це правда, то я в шоці )))
IP: 178.215.171.---кронгартен..
какая реклама для ляшка...или отбрешется или на политический покой... экий разворот
IP: 91.212.124.---Stepanyda..
Олеже!!!! Негоже СВОЇМ КОХАНЦЯМ робити такі королівські подарунки, в той час, коли СЕЛО бідує!!!!!
IP: 176.102.32.---A2vocatt..
меня это не удивляет...эти самые - "которые которых", друг к другу обычно тянутся...)))))))
IP: 46.202.196.---Brahman..
Создается такое впечатление, что в последнее время журналистское расследование сводится к подбору соответствующего заголовка статьи (чем замысловатей и невероятней - тем круче) и фотографий, вот лес, вот сосны спиленные, вот фундамент.... Эксперты - виртуальные работники... Документы: по городу ходят слухи.... Мы думали, что это сплетни, но появились работники, которые подтвердили наши слухи.... Блин... Как то грустно читать такие "расследования"... Ребята, вы же умеете это делать, но зачем опускаться до такого примитива... Написали б еще, что с Бучи начали рыть подземный канал для спасения Юли Владимировны
Усі коментарі
Вибори-2019 на блокчейні: як це працює і чому нам це потрібно
Без єдиного рецепта: чому не існує єдиної медичної реформи ЄС
Голос матері
Тест. Чи в кібербезпеці ви?
Усі публікації