Повернутись до публікації

До уваги фінансової розвідки США: гроші від режиму Януковича – в американську політику

Середа, 5 лютого 2014, 09:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---wind13510.03.2014 10:20
texnar_s:
Ця публікація показує кому насправді була потрібна євроінтеграція, і хто від неї мав зиск! Так що панове євроінтегратори не будьте наївними і викиньте свої синьо-зоряні прапори на смітник!
Вы или болван, или провокатор. Эта публикация абсолютно не говорит о евроинтеграции.Эта публикация о схемах финансирования зарубежных фирм партией регионов и ее представителями для лоббирования своих интересов в США.Ни более , ни менее.
IP: 176.8.168.---texnar_s27.02.2014 01:13
Ця публікація показує кому насправді була потрібна євроінтеграція, і хто від неї мав зиск! Так що панове євроінтегратори не будьте наївними і викиньте свої синьо-зоряні прапори на смітник!
IP: 178.94.127.---Ярослав Гафич09.02.2014 10:52
MaksUA:
Якщо це була неправда то «ФОНД СЕРГЕЯ КЛЮЕВА» не звернув би увагу на цю статтю, а отже заперечення є непряме підтвердження що він є спонсором. На злодійові і шапка горить!!!
IP: 144.76.166.---Віктор Марчук06.02.2014 23:00
.........
IP: 37.55.143.---MaksUA06.02.2014 22:26
ЗАЯВЛЕНИЕ ПРЕСС-СЛУЖБЫ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОГО ФОНДА «ФОНД СЕРГЕЯ КЛЮЕВА»
Пресс-служба Благотворительного фонда Сергея Клюева сообщает, что благотворительный фонд «Фонд Сергея Клюева» не является спонсором, не финансировал и не финансирует зарубежные организации, в том числе – организацию «Европейский центр современной Украины» . Следовательно, информация относительно «Фонда Сергея Клюева» в данной статье опубликованной – не соответствует действительности. Пресс-служба благотворительного фонда «Фонд Сергея Клюева» обращается с просьбой проверять достоверность публикуемой информации и соблюдать журналистскую этику.
IP: 178.93.206.---Александр Горбач06.02.2014 19:14
Alex Hann:
Gennadiy Berezhkov:
Гляньте будь-ласка, наслідки захвату МИНЮСТУ, наші персональні дані
вже передані до Російських баз данних, видаляйте все про себе поки не пізно
Для переходу скопіюєте ссилку і видальте зірочку
moourl.*com/r8pg8
Народ України плює на путіна разом з зеком!!!
Ти диви, розпювався. ти ни народ, а урод! Живи чесно і нічого буде пріховувати!
IP: 77.52.99.---Alexey Kravchuk06.02.2014 12:45
Так УП действительно не смогла получить комментарий от Клюева или просто не захотела его добавлять в статью по каким то причинам?
IP: 46.185.7.---Yury Mechnikov06.02.2014 11:37
Дивно, Сергій стверджує, що пресс-служба Клюєва не відповіла на запит УП. Але ще вчора на сайті благодійного фонду Клюєва молодшого з'явилось спростування. Фонд заявив, що не фінансував у минулому і не фінансує зараз буд-які іноземні організації.
IP: 95.133.193.---Надежда Бойко06.02.2014 11:28
Так обплелися бандити по світу за крадені гроші, як павутиною - планують жити вічно. Паразити готові на руїнах держави триматися- людського у них немає нічого. Єдина надія на Господа- а Господь -це совість і справедливість людей тому люди переможуть, тільки якою ціною.? А їх це не хвилює...
IP: 91.124.120.---Pravnyk05.02.2014 23:21
Експорт хуцпи від влади за кордон України.
Про сутність терміну "хуцпа" та практику застосування хуцпи в сучасній Україні цікаво написано в статті Наталки Позняк-Хоменко " Не гра в хуцпу "в рубриці "Колонки" Вівторок, 04 лютого 2014, 13:05
Приклад хуцли:
Хлопець, винний у вбивстві своїх батьків, просить у судді поблажливості на тій підставі, що він сирота.
Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС
Who is Mr Манько. Втеча від Інтерполу в крісло глави Держслужби
Виші розпускають студентів через проблеми зі сплатою за опалення
Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича
Усі публікації