Повернутись до публікації

Сутність революції і завдання Нової Країни

П'ятниця, 25 квітня 2014, 09:11
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.225.122.---DND23.05.2014 22:26
Коли маленький українець отримує 3000 гривень а його начальники носять годинники за 200 000 грівень виникає питання яка гніда назначає таких очільників!
IP: 77.47.130.---Petro Kozak19.05.2014 15:02
События февраля 2014г называют «революцией» и ошибаются. Революция подразумевает смену социально-общественного строя, смену типа собственности в государстве, смену политического устройства. Ничего этого не было, миллиардера- олигарха Януковича, сменит миллиардер-олигарх Порошенко. Стоило из-за этого отдавать свою жизнь, терять Крым и нести большие экономические убытки. С помощью цен ограбят всех на 50%, в два раза беднее жить будете, в июле почувствуете.
На майдане люди погибли за сохранность денег: Коломойского, Таруты, Порошенка и за должности для Яценюка, Тимошенко, Турчинова, Парубия, Авакова ???? И за то чтобы дворцы в Конче-Заспе остались в целости! А для остальных цены выросли на 30-50%!
И погибнет ещё достаточно людей…. Это не «революция», просто смена олигархов у власти!
IP: 46.119.122.---Серж Ант19.05.2014 12:02
Передайте всем - заканчивается время - нехватает немного голосов за петицию про признание россии страной-спонсором тероризма тут инструкция --- alfalan_org/novosti/peticija-protiv-rossiiskogo-terora - перепостите в соцсети
IP: 185.12.8.---ZHenia Kolivoshko06.05.2014 20:48
Пане Валерію, було би добре, якби Ви робили посилання на джерела.
IP: 144.76.166.---Леонид Гончар05.05.2014 23:33
taukita1:
Щиро дякую, пане Валерію! Дуже змістовне та свєчасне дослідження. З нетерпінням чекаємо продовження і нехай Вам Бог допомогає. На додаток - зробіть добре діло, ознайомте з Вашим дослідженням пані Юлію Тимошенко. Ніхто ніколи не застрахован від помилок але я переконаний у її щирому прагненні зробити максимум для втілення у життя того, що є у Ваших доробках. Це буде на користь всьому українському народу і можливо пришвидшить наш прорив у світле майбутнє. Заздалегіть дякую за розуміння. Слава Україні!
Абсолютно согласен
Слава Украине!!!!
IP: 46.231.227.---olele25.04.2014 15:35
Як упав же з барикади
Він на чорний сніг:
"Слава! Слава..!" - покотилось
І лягло до ніг.
Як приклав же руку він
К серцю ік свому -
Рад би ще раз він побачить
Отаку зиму!..
Гей, ганяли організмів
Та по всіх шляхах.
Впав на Крим імперський орел,
Двоголовий птах.
Вдарив київський Майдан - захитався світ.
Як імперія здихала, слала всім привіт.
IP: 144.76.166.---taukita125.04.2014 12:33
Щиро дякую, пане Валерію! Дуже змістовне та свєчасне дослідження. З нетерпінням чекаємо продовження і нехай Вам Бог допомогає. На додаток - зробіть добре діло, ознайомте з Вашим дослідженням пані Юлію Тимошенко. Ніхто ніколи не застрахован від помилок але я переконаний у її щирому прагненні зробити максимум для втілення у життя того, що є у Ваших доробках. Це буде на користь всьому українському народу і можливо пришвидшить наш прорив у світле майбутнє. Заздалегіть дякую за розуміння. Слава Україні!
IP: 144.76.166.---MOPEMAH25.04.2014 11:23
а кто же их бил?

этих женщин на фото?
IP: 144.76.166.---MOPEMAH25.04.2014 11:02
Kovaljov:
Бу-га-га, гы-гы-гы.
Правильно читай методичку, дебил!

Все дебилы имеют IP или только ты ущербный?
Тыблядок - пиши DE_AK, это ближе к истине. А у того теперь всё воровать будеш?
Своих шмайсеров кацапия не родит.
+++

Га???
IP: 85.90.206.---Kovaljov25.04.2014 10:46
Бу-га-га, гы-гы-гы.
Правильно читай методичку, дебил!

Все дебилы имеют IP или только ты ущербный?
Тыблядок - пиши DE_AK, это ближе к истине. А у того теперь всё воровать будеш?
Своих шмайсеров кацапия не родит.
Без Міхо. Що відбувається в партії Саакашвілі після його депортації
Друга Холодна
Прима-балерина Катерина Кухар: Зовнішній вигляд артиста - 50% успіху
Сенцов проти
Усі публікації