Повернутись до публікації

Російська хвороба

Субота, 24 травня 2014, 16:10
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.238.---Alex Nazim25.05.2014 22:39
Игорь Андреев:
Вот интересно, на кого бы вы сейчас спихнули весь беспредел, что у вас творится, если бы вдруг Путин внезапно исчез? Чем крах зкономики оправдали бы? И ведь вряд ли у вас скоро всё выровняется! Ох, как же нужен Путин с Россией вашим новым вожакам, иначе вы их в первую очередь порвёте!
Если бы ЛилиПутин исчез у нас бы и беспредела такого не было бы. Но что вам ватникам лапотным объяснять - идите лучше челуйте своего Злобного Карлика
IP: 188.231.171.---svetlojar25.05.2014 22:13
Alina Scherba:
Anna Grey:
Анна, я бываю в Запорожье регулярно у своих родственников( когда еду домой в Крым). Запорожье- не делает политику в Украине ! Шайка, что совершила переворот. И толпы скандирующих " москвляку на гиляку", " кто не скачет тот москаль" Как вы это объясните?Это любезное приветствие, по вашему?
а я вот тоже с нижнего новгорода смотрите ник, живу в Киеве с 76 года. А скажите мне пжлста, где толпами в Украине скандируют " москвляку на гиляку", ? Шутливое кто не скачет тот москаль" не считается. И какое вы имеете право называть мое правительство шайкой? Займитесь уборкой у себя дома
IP: 93.127.101.---Alex Tsikavyi25.05.2014 21:11
Впору задать вопрос, а что предлагает автор в данной ситуации?
IP: 91.206.4.---Ольга Кузнецова25.05.2014 19:17
Игорь Андреев:
Украинцы другие, не надо об этом забывать!!! Не зря же еще во времена царской России и во времена СССР украинцев расселяли по всей вашей территории, где наиболее тяжело... Голодомором морили, коллективизацией, репрессиями... Украинцы трудолюбивые и живучие!! Потому не переживайте, не пропадем! А то что Янукович вывез 100 млрд $, так вы должны радоваться! Пусть Вова поделится!! Он же классный парень!!))))
IP: 144.76.166.---Alex4325.05.2014 18:48
Alina Scherba:
Как хорошо, что москалі-москиди мають гострих керівників
IP: 91.206.4.---Ольга Кузнецова25.05.2014 18:42
Самое главное, что есть в Украине, это ИММУНИТЕТ на РАБСТВО!!! А потому, такие как Путин, Жириновский и пр. у нас не приживутся!! Их ждет Майдан!! Мы умеем ценить свободу, защищаться, любить свою землю, свою культуру!! И никогда не лезем на ЧУЖИЕ территории!!
IP: 85.90.206.---Anna Grey25.05.2014 18:21
to Alina Scherba:
Алина, а ты часом головой не ударилась в детстве об стол?
где на Украине ты видела русофобию - приезжай к нам в Запорожье, я тебя со своей мамой познакомлю - она родом из Нижнего Новгорода. Вот ты с ней русофобию и обсудишь
IP: 31.42.50.---Ya Ya Ya25.05.2014 16:44
Alina Scherba:
Ваш тоже.
IP: 144.76.166.---Igor V. Komarov25.05.2014 15:40
Є в УП статті, які "зачіпають" та змушують думати. От, наприклад, всі статті Дубинянського - мало хто залишається до них байдужим після того, як прочитає. В чому ж секрет?
Все дуже просто: за провокаційними та дуже розумними речами, яскравими аналогіями, що торкаються майже кожного, криються майстерно завуальовані недомовки, що автор нібито забув прокоментувати. Ось у цій статті, наприклад, аналогія з сифілісом дуже яскрава (зауважте, з сифілісом, а не з грипом, наприклад, - все правильно). Але одна деталь видає неточність: у випадку з сифілісом (грипом) той, що є джерелом інфекції, і той, що є жертвою, хворіють на одну й ту ж саму хворобу, симптоми і лікування подібні. А з "хворобою Путіна" не так - носії хвороби радіють вбитим ураїнцям зовсім по-іншому, ніж "інфіковані" українці, які є жертвою агресії - мертвим сепаратистам. Це різні хвороби. Цікаво, як би це прокоментував автор
IP: 144.76.166.---Республіка25.05.2014 15:10
«И ваша пропаганда, обвинить во всех своих бедах Россию - никчемна! Потому что существует Божественная справедливость!» - у ХХІ сторіччі НАРЕШТІ!!! розпочалася практична реалізація «Божественной справедливости»: Росія ЗМУШЕНА!!! Україною відкрити свою історичну сутність, а саме, – «русский фашизм». Потуги IP_ 144._76._166. видати надумане за істину та безпідставна «бравада» тим, що не властиве «русскому миру», переконують власне самих росіян у тому, що сьогодні їхні зусилля спрямовані виключно на створення ФАЛЬШИВОГО!!! «міфу» про «реальне» існування нації «українців-фашистів». Українці, своєю витримкою і розумом, ВЖЕ!!! спричинили «крик відчаю» росіян від усвідомлення ними «агонії» їх власної духовності під тиском «АНТИХРИСТА!!! из Московского Кремля». Демократичної нації росіян, як такої, сьогодні – ВЖЕ НЕ ІСНУЄ!!!.
Це тільки початок. Насильства будуть жорстокішими – Гандзюк та інші активісти про напади на себе
Хроніки виборчого трешу: шоу-бізнес на службі в політиків
Дефолт на порозі? Що показав аналіз виконання держбюджету
Директор Sony: Щоб смартфони не перегрівалися, їх треба робити товстішими
Усі публікації