Повернутись до публікації

Російська хвороба

Субота, 24 травня 2014, 16:10
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.203.133.---Ivan Sulima25.05.2014 08:34
Дякую авторові. Дуже доречна стаття. Піймав себе на думці, що і сам внутрішньо радів загиблим у Домі Профсоюзів в Одесі. Вважав, що це є покарання зверху за сотні загиблих(п'ятдесят лише при мені витягли) у Будинку Профсоюзів в Києві. Ще не знав, що це справа одних і тих же рук - російських спеців. Це дійсно хвороба. І назва є - СКАЗ. Коли пес хворіє, він може заразити будь яку тварину, вкусивши її. Зовсім без усяких причин агресія. Пес хворіє. Страшенно страждає. Неминуча скора загибель. І від того він кидається на ближнього, підкравшись поблище. Його укус вбивчий. Щоб врятуватись треба йти подалі від цього пса. Вбити цього пса влучним пострілом у голову є громадянським обов'язком, який лєгалізує застосування зброї. Стосовно Раши в нас такої зброї нема, але є в інших. Тож нам треба якомога від неї подалі.
IP: 144.76.166.---dcm25.05.2014 06:37
Після прочитання букв виникло два запитання до автора - 1) чи був присутнім він в Україні останні три місяці і чи читав газети, 2) чи відчуває атор особисту відповідальність за втрачені життя солдат і їх сиріт з причини що його попередні статті проповідували відкритий пацифізм замішаний на прихованій русофіліії.
IP: 93.73.143.---MAV125.05.2014 06:01
Какой к черту иммунитет, нас приехали убивать , при этом эти твари не имеют против Украины ничего личного,просто за это платят!!! И как не порадоваться трупам этих подонков! А что с ними делать?
У Украины нет свободных,как в Сибири, территорий где можно было бы построить Зону для этих уродов, да и содержать их за счет народа хлопотно и затратно!!!
IP: 37.115.200.---Леа25.05.2014 04:59
Игорь Андреев:
ваша похвала сама по себе уже оскорбление....а автор демагог и пустомеля
IP: 93.73.47.---Maria Issakova25.05.2014 02:42
А что, с теми кто вспарывает животы и убивает людей за то, что то они хотят жить в своей стране ,надо надо приходить на диалог, может еще торт к чаю принести? Мы к сожалению столкнулись лицом с такой реальностью, где надо быть жестокими. Жестокими и решительными. Никто не хочет этой войны, но раз она наступила, надо защищаться.
IP: 93.75.8.---Александр Гальченко25.05.2014 02:12
О чем статья? Даввайте вернем назад Легитимного и продолжим "безобидные митинги, бескровная Оранжевая революция, вечный поиск политических компромиссов" - тогда и повода для статьи не будет. А так само-собой разумеется, что даже на войне надо оставаться людьми ...
IP: 91.209.51.---Ilia Kovalit25.05.2014 00:53
Не могу согласиться.
Одесситы, рискуя жизнью под коктейлями молотова, спасали "колорадов"; воины АТО отходят с позиций чтоб обезопасить местное население; батальон Донбасс координирует действия с местными, чтоб обеспечить нормальную власть на местах (что собственно и стоило ребятам жизни). Так что автор весьма недооценивает величие духа украинцев, находящихся в самом пекле.
А почему?
IP: 144.76.166.---Республіка25.05.2014 00:18
IP_ 144._76._166._: «И злобу ваше государство сейчас вызывать не способно. Изумление - да, жалость - да, брезгливость - да, вот злобу пока вряд ли» - росіяни ДИВУЮТЬСЯ!!! собі та ЖАЛКУЮТЬ!!! по втраченим ними якостям, які ВЛАСТИВІ!!! українцям; росіяни, на підсвідомості, відчувають ОГИДУ!!! до власної бездуховності; росіяни, думаючи про Україну, не можуть віддатися таку ПРИЄМНОМУ!!! та РІДНОМУ!!! для них почуттю ЗЛОБИ!!! до усіх «не русских», бо росіяни «шкірою відчувають» свою НЕПОВНОЦІННІСТЬ!!! у порівнянні із українцями. Але мені, ЧОМУСЬ!!!, росіян не жаль.
IP: 77.52.153.---М_Гайдамака25.05.2014 00:17
Якщо хочете мати врожай картопли, то потрибно потровити колорадського жука, бо це саранча, яка просто пожираэ твий врожай. Якщо хочеш жити вильним у вильний Украини, то потрибно позбутись колорадського жука, потрибно захистити свою землю. Бо лизе колорадський жук , який жорстокий вбивця, який вбиваэ, гвалтуэ, нищить все на своэму шляху.
IP: 176.8.56.---Oresta Mostovenko24.05.2014 23:35
Пан Михайло радить українцям і далі бути пацифістами ? Вдарили по щоці зліва, підстав праву щоку ? Може, дадуть по голові чи зуби виб"ють? А якщо згвалтують вашу дружину або доньку ? Що скажете гвалтівникам ? Дякую ? Чи звинуватите своїх жінок в тому , що вони погано "постелилися" ? Ах , ми стали інфікованими !.. Нічого ! Вірус лікується, хоч і довго, але лікується !
Сфера впливу
Відірвана бірка: зрозуміти та відтворити у Львові епоху вікінгів
Як створити бізнес з нуля. Пам'ятка для початківців