Повернутись до публікації

Проблема біженців: щасливий шанс чи невідворотна загроза

П'ятниця, 20 червня 2014, 13:51
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.200.37.---Адріан Опачко21.06.2014 20:21
З 1 боку не можна всіх біженців-чоловіків гнати назад воювати, бо є серед них тамтешні активісти Євромайдану, які не вміють воювати, вони тут принесуть користь, а там лиш загинуть. З 2 боку таких дуже мало, понаїхало в західні міста бидло, яке провокує нас, вихваляючи ДНР, ЛНР, пхутина, ПР, комуністів, пиячать, дебоширять, скоюють крадіжки. Тому терміново необхідний закон, який дозволяє усіх переселенців депортувати назад за повторні порушення громадського порядку, тим більше за кримінальний злочин.
IP: 37.229.161.---Mike_Kharkov21.06.2014 13:19
Kozak Nevada:
Тож нам потрібна власна модель.
Модель є. Американська (США) нація.
Там двісті років варилося.
А є сучасніший приклад - Сингапур, майже один в один підходить до України. Є навіть підручник з розбудови держави якраз з нашого стану починаючи, написаний Лі Куан Ю. Побудови за два покоління ! Там теж були і агресивний сусід, і етнічні вибухи.
А що, власне, потрібно? чесний, розумний та відданий народові (не етносу!) лідер. І все. В нас же досі ресурсів ще багато, а "разруха" виключно в головах, не тільки політиків, а й всього населення. Ось цю "разруху" й треба ліквідувати, і все запрацює та заквітне. "Усього-то" імплантувати народові сучасний мозок, бо еволюційно його набути ми не встигнемо - розірвуть слабеньких.
IP: 213.111.186.---Валерий Филатов21.06.2014 12:19
Сразу видать, что статью писал гуманитарий, а не технарь. Проблемы с жильём в Украине не существует в принципе. На территории, на которой есть бесплатный песок и щебень в карьерах, навалом воды в открытых водоёмах, где не знают куда деть излишки цемента и арматуры и существует спрос на жильё не нужно ВООБЩЕ никакого финансирования. Выложите на сайте правительства с десяток многоэтажных типовых проектов, раздайте бесплатно землю под строительство и через год на голом месте возникнут новые города. Вместо того, чтобы ковыряться в копанке за копейки 20 лет, чтобы позволить себе купить жильё на вторичке по цене космического корабля, любой человек предпочтёт за это же время построить себе 2 десятка квартир вместо одной. Неужели это требует дополнительных пояснений? И какие внешние инвестиции для этого нужны??? Расчёт с собственником арматуры, цемента, опалубки и т.д. в натуральном выражении (в кв. м. построенного жилья). А окна, двери и т.д. каждый поставит себе сам. Было бы желание.
IP: 144.76.166.---Maria Bolotina20.06.2014 22:25
Sorry to interrupt your convection. Don't forget millions who want to emigrate to your prosperous country from United Kingdom! Я лично знаю тысячи людей, которые в Лондоне сидят на чемоданах и мечтают перебраться в цветкщий Киев. К этому вы тоже должны подготовится! Вам предстоит огромная работа. За Лондоном Париж, Берлин и тд.
IP: 176.36.159.---Александр Ющишин20.06.2014 22:23
Мнение о сюжете про славянских беженцев Натальи Гуменюк-ковой: У Гуменюк явно стокгольмский синдром, который она подхватила в плацкарте донецк-киев у провокаторов королевской, пусть своё мнение скажет в глаза матерям , жёнам и детям погибших солдат, в которых стреляли из-за спин тех за кого она так ратует. А все здравомыслящие люди давно свалили оттуда, а кто барахло своё сторожит или "щит живой" это их выбор, но выбирать надо было раньше, а не бегать "рАССЕЯ, рАССЕЯ" с аквафрешами, террористам они пофиг, а у Наших и так гуманизм зашкаливает, какое-бы государство столкнувшись с терроризмом так сопли жевало, х-ло их бы уже давно с землёй сравнял, Израиль? США? Да им грех жаловаться, тем более сами и виноваты. А наташе, нас бы никто не жалел, окажись мы на их месте, а ещё-бы и бросали камни и кричали -"Бей жидобандэр" . От твоих слов и мнения всех тошнило, Позор тебе. На 112 й пора .
IP: 95.111.225.---Be Yu20.06.2014 18:50
А мені чхати, звідки хто, аби навчилися добре розмовляти українською мовою, а ще краще, щоб розмовляли тільки українською!
IP: 95.111.225.---Be Yu20.06.2014 18:49
sensor+2:
Європейська політика мультикультурності зазнала поразки

---

Глупость. Сравнить Киев например с Лондоном, Берлином, Парижем или даже Таллинном по количеству людей разных рас и культур на улицах. Небо и земля. И эти города процветают, как же она "зазнала поразки"? В Лондоне например с этим вообще очень сурово -- там не терпят людей не признающих мультикультурность, это один из столпов города.

Кстати один из главных и основных элементов профилактики и препятствования сепаратизма и зомбирования -- привлечение в страну как можно бОльшего количества людей из разных стран.
Британія - імперська країна, ми - ні.
IP: 144.76.166.---sensor+220.06.2014 18:43
Європейська політика мультикультурності зазнала поразки

---

Глупость. Сравнить Киев например с Лондоном, Берлином, Парижем или даже Таллинном по количеству людей разных рас и культур на улицах. Небо и земля. И эти города процветают, как же она "зазнала поразки"? В Лондоне например с этим вообще очень сурово -- там не терпят людей не признающих мультикультурность, это один из столпов города.

Кстати один из главных и основных элементов профилактики и препятствования сепаратизма и зомбирования -- привлечение в страну как можно бОльшего количества людей из разных стран.
IP: 46.211.134.---Bogumil Sula20.06.2014 18:12
Олена Шененко
Вибачте мене всі кого образити можу. але якого хєрусіка на Схід відправляють чоловіків які залишають дома дружину або вагітну або з дітками (і не факт що він повернеться до них не в цинковому гробу), а цей млять лось взяв дитину на руки і тікає??? Да що ж це за лайно? Хочеш - відправ дитинку з жінкою і батьками, а сам марш захищати свою батьківщину!!! дак нєт же, він дитину на руки і почне вимагати статусу біженця!!!

Оленко,слушне зауваження. Але, мабуть, той парубок проводжає свою родину.
IP: 94.45.133.---Олена Шененко20.06.2014 17:32
Вибачте мене всі кого образити можу. але якого хєрусіка на Схід відправляють чоловіків які залишають дома дружину або вагітну або з дітками (і не факт що він повернеться до них не в цинковому гробу), а цей млять лось взяв дитину на руки і тікає??? Да що ж це за лайно? Хочеш - відправ дитинку з жінкою і батьками, а сам марш захищати свою батьківщину!!! дак нєт же, він дитину на руки і почне вимагати статусу біженця!!!
Смерть "богданів". Як у Львові виробляють електробуси і сучасні трамваї
100 тисяч вірних Угорщині: історія та приховані деталі паспортного скандалу на Закарпатті
Виступ Порошенка і реакція опонентів. Головне
Послання Президента України Порошенка до Верховної Ради України
Усі публікації