Повернутись до публікації

Журналісти, комбати, активісти в парламенті — добре чи погано?

Вівторок, 30 вересня 2014, 14:08
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.219.242.---Оксана Просоленко11.10.2014 22:50
списки каждой партии - это ужас. зная некторых, охота отпадает голосовать. такое впечатление, что пытались пролезть все и любой ценой, и под шумок. а рыги - это вобще засада.
IP: 144.76.166.---panda bo03.10.2014 13:37
Лохотрон - и кто нибудь будет работать?
IP: 91.124.58.---Елена Павлова01.10.2014 22:01
Для баланс сил хотела бы увидеть в парламенте левых. Так как никого кроме коммуняк на этом фронте пока не наблюдаю, то думаю, что многие, кто придерживаются социалистических взглядов сделают ставку на них. Все таки к ним больше доверия, чем к старой гвардии регионалов-бютовцев.
IP: 91.124.17.---Polina Osipenko01.10.2014 16:25
Пока за новыми лицами в партийных списках прячутся одиозные бизнесмены и доверенные лица олигархов. Не факт, что те, кто успешно занимался журналистикой или военной деятельностью смогут писать законы, но вот те же коммунисты не устраивали пиар со списком, у них все понятно, съезд - члены партии - список и никаких тебе олигархов.
IP: 93.74.135.---Андрей Петрович01.10.2014 12:10
так два тижні тому на УП вже була стаття з такою ж назвою, висновками і схожим змістом - "Чи може журналіст або комбат бути депутатом?" Анна Маляр _ Середа, 17 вересня 2014, 15:01
Якось оригінальніше треба повторюватись чи розивати думку...
IP: 46.119.5.---Александр Яровой30.09.2014 22:55
Война!
Комбаты, Фронтовики!

Вас
сейчас используют и будут продолжать использовать в своих личных меркантильных
интересах продажные политики. Вы с честью делаете свое дело, за вами правда,
вам почет и слава! Обращаюсь к вам - не повторяйте ошибки истории,
объединяйтесь под единое командование, в политике будьте вместе пусть даже и
кратковременно, до конца войны вы должны быть едины как никогда. Все мелкие
неурядицы сродни истории с Максом Доберманом должны затихнуть в самом начале,
все мы люди можем ошибаться, главное все силы прикладывать к победе!

Победа
будет за нами, Слава Героям!!!
IP: 95.134.17.---Костя Шевченко30.09.2014 20:54
заказуха, звичайно
IP: 77.52.111.---Alexandra Cherkasova30.09.2014 20:52
Добре-добре.
На "професіоналів" ми вже надивилися, навіть праффесор один був.
А "любителі" стояли на Майдані (і вистояли), а зараз забезпечують армію, воюють, борються з корупцією.
Хоча насправді - так, це утопія, але - вибір має бути максимально увсідомлений.
Читати списки партій, шукати інформацію про кожного, слухати пряму мову.
Як мінімум, це вже не будуть "тушки": їх обличчя відомі, і за необхідності не буде проблемою притягнути їх до відповіді.
І це не ті люди, що звикли відсиджуватись за високими парканами.
Та зрештою, якщо стає вибір між тим, хто довів свою корисність реальними справами і тим, хто лише носить звання політика - для мене він очевидний.
А мистецтву управління - вчаться, і це ніколи не пізно.
IP: 109.122.38.---Соломія Кропива30.09.2014 19:47
ОБЕРЕЖНО БРЕХНЯ!
Нахабно фальшуючи результати опитувань в яких Блок ПП ніби-то підтримує велика кількість людей, вори-олігархи та їхні карманні соціолухи намагаються загнати бидло-виборців в загончик підтримки вора Потроха, навязати їм безальтернативність вибору.
Таку ж технологію фальшування було застосовано на виборах президента коли нам брехали, що 75% виборців підтримують вора. І це спрацювало, бидло,а їх виявилось аж 54% обрали президентом того хто їх обікрав. Хоча реальний рейтинг Порошенка в березні був на рівні статистичної похибки.
Ось і зараз КМІС та Демініціатива спільно брешуть, що в Україні аж 39,5% ідіотів, які будуть голосувати за Блок ворья ПП. Це при тому, що ще на початку вересня той же КМІС давав БПП 16,1%.
Виходить, що після того як навіть сліпий побачив, що Потрох як президент просто НІЯКИЙ, його рейтинг різко "зріс " на 245%. З якого б то дива? І головне: Скільки взяли соціолухи за те щоб знову обдурити людей?
Не ведись!
IP: 144.76.166.---Val-A30.09.2014 14:46
Дуже б хотілося , щоб в парламенті сиділи професіонали. Професіонали в тому сенсі, що це мають бути люди мудрі, справедливі, з економічними та правовими знаннями(але не з купленими дипломами), і що найголовніше вони мають бути патріотами України. Але в Україні це за межами реальності.
Справи Седлецької, Германа і "рюкзаків". Як "ручні" судді зі стажем стали в пригоді нинішній владі
"Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися
Голова Комітету українок Канади Христина Цурковська: Хочеться молоді кращого майбутнього, аніж було у покоління моїх батьків
Перший драфт бюджету: яким уряд бачить 2019 рік для України
Усі публікації