Повернутись до публікації

Виклики реформ. Коаліція чи професійний уряд?

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 15:56
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.115.99.---Александр Конкин02.11.2014 20:35
Igor Lyashenko:
Нацбанк должен быть независимым. Ни от Президента ни от Премьера
IP: 78.159.63.---Світлана Михалюк01.11.2014 14:15
Згодна з Вами пане Валерію! Одне питання. Хто на це піде? Порошенко і Ко? Так він своїм торгашеством і бездарною кадровою політикою - ложкін, гонтарєва, ярема, гелетей умудрився змарнувати справді історичний шанс, на! Тоді ще хто? Яценюк і Ко. Не вірю! Про "гієн" памятаєте - то це для них комплімент. Ще хто - журналісти Сюмар, Лєщенко, Наєм? Так вони непогані журналісти, але яку фахову підготовку та досвід вони мають у сфері реформ державного управління? Боюсь, що ніякої...Залишається тільки як у Л. Українки CONTRA SPEM який він отримав карт бланш в однотурових президентських виборах.
IP: 77.120.47.---Ted_Hmel01.11.2014 11:28
Ага. Ви все зробити. Сліпий сказав -побачимо. Нічого не зміниться.Ще пару місяців язиком помелять про реформи,а далі...Знову почнуть дерибанити те,що ще залишилось нероздеребанене. І нові депутати приймуть в цьому активну участь!!! Згадаєте мої слова.
IP: 94.153.29.---Petro Beryc31.10.2014 19:33
Уникальные кадры . Как наши "Киборги" уничтожили русский танк, он лопнул как

мыльный пузырь.

для просмотра введите в браузере без пробелов

vk. cc/35jh42
IP: 194.143.137.---Igor Lyashenko31.10.2014 18:57
Проводити реформи без допомоги Президента та парламенту неможливо бо всі реформи впираються в нові призначення та нові закони. От наприклад захоче Яценюк реформувати банківський сектор, керівник НБУ людина Президента, в парламенті нові закони мають голосувати депутати Президента. Це вже два процеси в яких без Президента нічого не зробиш. Далі хоче Яценюк реформувати скажемо енергетику НКРЄ під контролем Президента, він призначає голову НКРЄ і в парламенті закони мають голосувати депутати Президента. Далі хоче Яценюк реформувати зв'язок голову НКРЗ призначає Президент і голосувати за закони мають депутати Президента. Яценюк без Порошенко не зможе провести жодної важливої реформи. Тому або премєр має бути людиною Президента, або Яценюк з Порошенком мають поділити сфери впливу в коаліційній угоді та взяти на себе зобов'язання хто які реформи проводить. Наприклад реформи в банківській сфері та енергетики проводить Президент, а реформи в сфері фінансових послуг і зв'язку проводить прем'єр.
IP: 109.122.42.---Анна Черкасова31.10.2014 18:45
Вальцман, Гройсман і Арсєній - успішні єврейські бізнесмени тепер поведуть Україну до повного... пля процвітання.
IP: 130.185.2.---cd-academy31.10.2014 18:18
Бездарные реформы всегда непопулярны.
Истинные преобразования всегда будут отвечать коренным интересам народа.
В этом плане научно-исторический путь развития поставлен в порядок дня как необходимость всем предшествующим ходом истории.
Профессиональное правительство в теперешнем понимании власти - это правительство непопулярных реформ или, что то же самое, правительство по дальнейшему разрушению общественного организма.
IP: 194.143.137.---Igor Lyashenko31.10.2014 18:10
Треба ввести в дію хоча б Конституцію України, бо вона не діє як і її Гарант.
IP: 93.72.152.---rada200631.10.2014 17:58
Всі говорять про реформи, і шукають таких розумників, які б їх провели. Не знайдете! Та й не потрібно.
Реформу необхідно провести одну-всієї Правової системи країни в цілому. Вибір українського народу - Євроінтеграція . І справа не тільки в матеріальному рівні. Демократія, рівні можливості, інвестиційний клімат, гідність, безпека - все це може бути тільки в одному випадку - в найкоротші терміни впровадити в Україні Правову Систему (включаючи Конституцію), що діє в одній з країн ЄС. План прийняття такої системи і є Хартія для майбутньої більшості Верховної Ради України. Тільки нічого не змінювати. Т.ч. -вибір оптимальної ПС-працюють перекладачі-ВР в коплексі голосує всі тисячі законів цієї Системи. Дуже проста інженерна задача.
IP: 94.244.60.---igor moiseiv 31.10.2014 17:28
Панове Порошенко і Яценюк!
Слухайте, що вам кажуть розумні люди.
Слухайте і виконуйте.
Бо їй-бо дограєтеся...
Як змінились бюджетні витрати держави за останні сім років
Дві третини санкцій: як ПАРЄ змінює свої правила та чому Росія все одно незадоволена
Олексій Ковжун: Більшість політиків вважає, що люди є тупими
Які справи "шиють" Ситнику в ГПУ
Усі публікації