Повернутись до публікації

Юрій Луценко: Мені також інколи гидко бути клоуном в шапіто

П'ятниця, 13 березня 2015, 14:05
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 41.206.11.---Susan Jimmy07.09.2015 01:25
Увага,
Застосувати для швидкого і зручного кредиту для погашення векселя, Xmas кредиту, іпотечного кредиту, позики консолідації та почати новий бізнес або рефінансування ваші проекти на дешевий процентною ставкою 3%. Зв'яжіться з нами сьогодні через: Henryclark003@ з суми кредиту, необхідного.
Ми сертифіковані, зареєстровані і законним кредитором.
Ви можете зв'язатися з нами сьогодні, якщо ви зацікавлені в отриманні цього кредиту, зв'яжіться з нами для отримання більш докладної інформації про кредитний процесі, процес, як в умовах кредитування і умов і, як кредит буде переданий Вам. Нам потрібна ваша термінового реагування, якщо ви зацікавлені.
IP: 109.122.40.---Микола Козовий16.03.2015 12:01
Югік, ти не клоун. Ти падло! Гнида,що зрадила все і всіх. Повісити суку, разом з дГужиною.
IP: 178.137.196.---kaperdan16.03.2015 09:55
Головне, Вітя, не піаритися й не брехати, покаятися (тільки чесно!) за минуле, пролюструвати й недопустити корупціонерів з БПП до "Солідарності". А їх в цьому блоці, як бліх на собаці.
IP: 37.52.96.---Ніла Дибяк15.03.2015 19:44
Сергей Папков:
Отже, висновок такий: треба припиняти казнокрадство. Ліквідували б "дірки", через які гроші з бюджету сиплються у кишені олігархів, а потім виводяться за кордон, то зберегли б більше, ніж 22% коштів.
IP: 93.73.27.---Сергей Папков14.03.2015 23:25
Реформи можуть бути не популярними. Але вони МАЮТЬ бути непопулярними ДЛЯ ВСІХ, а не тільки для простого народу: для олігархів, депутатів, урядовців, політиків, еліт...
Я не впевнений, що в країні зі слабкою економікою, якою зараз є Україна, мають право існувати доларові мільярдери і мультимільйонери. Ми ж не компрадорська країна!
Чому, наприклад, не запровадити для когось дуже не популярну систему прогресивного оподаткування прибутків (наприклад,як у Франції до 80%)? Дивись і додаткові кошти з'явилися б, щоб інші реформи стали менш не популярними.
IP: 93.73.27.---Сергей Папков14.03.2015 23:13
"Перше. 22% економіки залишилися під окупацією. Хоч якась валюта світу не впала б після цього?".
Це правда. Але під окупацією також залишилася і певна частина витрат держави: пенсії, зарплати бюджетникам, субсидії, дотації, відрахування до місцевих бюджетів тощо. Та й "українські" долари в обмінниках та банках Криму чи окупованої частини Донбасу ніхто не забирає. Чи все ж забирає?
То треба наводити повний баланс
IP: 93.73.27.---Сергей Папков14.03.2015 23:03
"Без такої всенародної розмови люди не розуміють намірів своєї влади, а влада боїться своїх людей. Цим користаються олігархи, які намагаються загальмувати зміни. Бо воювати з ними без широкої народної підтримки – майже неможливо".

Крім того, що "Україна -- країна підпільного буддизму", Україна також і країна традиційної "нелюбові" до несправедливо здобутого багатства (навіть на більш-менш законно здобуте багатство тут косо дивляться). І ця "нелюбов" часом була доволі кривавою.
Я все це про те, що якщо народ відчує, що боротьба з олігархами розпочалася дійсно рішуча і безкомпромісна, то в Вас, пане Юріє, буде така підтримка, що стримувати доведеться!
IP: 93.73.27.---Сергей Папков14.03.2015 22:53
"Показова історія з біржами. Парламент у грудні голосував за те, щоб біржі, на яких формується ціна на підакцизні товари, були міжнародні. Але в надрукованій версії бюджету слово "міжнародні" зникло. Отже, дехто може і далі проводити аукціони сам із собою. Формуючи низьку ціну на нафту і відповідно платячи необхідні платежі державі з низької ціни. Зараз йде службове розслідування, хто спотворив прийнятий текст."

Розслідування, звичайно, річ потрібна. Але хто заважає ВР терміново повторним голосуванням внести зміну в бюджет, яка відновить первинний текст?
IP: 93.73.27.---Сергей Папков14.03.2015 22:48
"– Але якщо вони виводять кошти з цієї країни – вони не мають на меті її врятувати.

– Саме так їм ставив питання президент – схаменутися, припинити мародерство. Може це надто міцне слово, але як інакше описати дії тих, хто наживається на війні?"
Олігархів НЕ УМОВЛЯТИ ТРЕБА! А рецепт повернення грошей в країну можна запозичити, перечитавши "Графа Монте-Крісто" -- там дохідливо описано, як можна з багатія дуже швидко витрясти гроші.
IP: 93.73.27.---Сергей Папков14.03.2015 22:38
"Минулого року ми усі отримали дешевий газ. Я живу у великому приватному будинку, а ви в невеликій квартирі. І ми з вами мали заплатити однакову дешеву ціну за газ. Причому дотацію за цю загальну дешевизну отримав "Нафтогаз"".
А чому б не застосувати дуже диференційовану систему тарифів (максимальний тариф відрізняється від мінімального раз в 10) в залежності від об'ємів споживання? Зрозуміло, що в приватному будинку Юрія споживання газу набагато більше, ніж в скромній комуналці -- ось і отримав би пан Луценко, як і інші небідні українці, безпосередньо поділитися з бідними! А держбюджет зекономив би на адмініструванні субсидій. Та й громадяни зберегли б нервову систему.
Вибори Верховного
Як просити підвищення зарплати
Дві третини санкцій: як ПАРЄ змінює свої правила та чому Росія все одно незадоволена
Олексій Ковжун: Більшість політиків вважає, що люди є тупими
Усі публікації