Повернутись до публікації

Україна — від епохи Середньовіччя до Нового світу

Субота, 16 травня 2015, 09:29
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.170.71.---trustme17.05.2015 11:52
Хлопче, спустись на землю. Краудфандінг і краудсорсінг то мабуть непогано. Я не буду про тотальну корупцію. Але чому 35 млн українців трясуться перед 3 млн сепаратистів? Чому українська армія постійно зазнає поразок від бандитів, які не мають ні генштабу, ні професійних командирів, ні міністерств, ні заводів. Ні 5 ні 10 тисяч військових з Росії, ні постачання зброї з Росіїї не можуть це виправдати, оскільки 35 млн. держава може виставити десятикратну армію і має державну огранізацію. Я скажу чому, тому що держава не функціонує, вона хвора на корупцію, в ній існує негативний відбір кадрі за принципом не створи собі суперника. А ду іт йорселф не може замінити повноцінної держави. Ду іт йорселф може боротися на рівних тільки з суперником який в 10 разів слабший, але краще організований і вмотивований.
IP: 178.92.215.---mihaylenco17.05.2015 10:05
третя місія України для світу — розробка і перевірка нової моделі пост-модерної модернізації, з активною роллю громадянського суспільства.

Розробити, й перевірити не така вже й складна задача. А ось як ту нову модель впровадати? Як мотивувати суспільство поміняти новоруські цінності, прийняті в 90-х, на модерні. Або хоч на сучасні європейські?
IP: 178.92.215.---mihaylenco17.05.2015 09:53
Автор не сказав головного. Ми не вирвемося з середньовіччя, доки не усвідомимо, що влада - не титул. Влада - посада.
IP: 46.202.210.---Victor Pavlov17.05.2015 08:19
токарь-пєкарь, схоже намітив сі на місце каськіва
IP: 93.72.70.---dorosh17.05.2015 00:47
Апрєльські тезіси Пекаря?
майбутнє світу...- то Трипільська культура, нанизана на Інтернет?
Набути - утилізувати - розробка та перевірка нової моделі пост-модерної модернізації, з активною роллю громадянського суспільства?
А де тут особистість? де "делай, как я?" де стаханов-юрійгагарін пост-модерної модернізації?
Нема "Как закалялась сталь пост-модерної модернізації".
Чи вже записують до пізньо-модернізаційної, утилізаторської та пост-модерної сотень?
IP: 176.108.7.---mukha16.05.2015 21:34
Ще у 2004 році окремі активісти майдану перегородили дорогу між Дніпропетровською та Донецькою областями. Хотіли донецьких взагалі не пускати до себе. Ледве їх міліція розігнала .
А тепер навіщо вони нам потрібні після такої зради?
Взяти, щоб шкоду робили за вказівкам Маскви?
Навіщо? Не треба нам від ДНР та ЛНР нічого все найдемо і без них. Ідіть собі у па-рашу! Годувальники кончині…
IP: 178.93.88.---Виталий Москаленко16.05.2015 20:56
Ви знаєте хто думкою багатіє....25 років - і в ніщо
IP: 195.54.42.---Sergey Sergeevich16.05.2015 15:06
"Зазначимо, що країни без власного проекту майбутнього стають лише ресурсом для тих, у кого власний проект майбутнього є. І не лише ресурсом, але й майданчиком для розгортання їхніх проектів, як це сталося з Україною у Першій та Другій світових війнах"
Прошу прощения, а что изменилось сейчас? Абсолютно одинаковая ситуация, даже хуже.
Европа-НАТО и Россия решают свои проблемы и вопросы между собой на территории Украины.
IP: 194.143.137.---Igor Lyashenko16.05.2015 12:32
Народу України треба усвідомити що влада України навіть через 100 років не почне реальної боротьби з Путіним, бо люди в український владі це нікчемні тупуваті селюки на дорогих автівках, які виживають з уряду найкращих світових юристів (випускників Гарварду) зі світовим ім'ям і досвідом роботи в найбільших світових корпораціях на керівних посадах, які отримували по 500 тис доларів на рік але приїхали на патріотизмі працювати в уряді України безкоштовно. З такою владою ми не зможемо перемогти, нам потрібно зачистити владу від ідіотів та корупціонерів які сидять там по 20-30 років. До влади в Україні мають прийти західні технократи-патріоти!
IP: 109.95.50.---Sergey Bochkarev16.05.2015 12:29
"Майдан виникає як троїста революція модернізації, це пологи народження Нового Світу краудфандингу та краудсорсингу...". Авторе, це геніально!
Як змінились бюджетні витрати держави за останні сім років
Дві третини санкцій: як ПАРЄ змінює свої правила та чому Росія все одно незадоволена
Олексій Ковжун: Більшість політиків вважає, що люди є тупими
Які справи "шиють" Ситнику в ГПУ
Усі публікації