Повернутись до публікації

Що ми робимо неправильно? Підсумки змарнованого півріччя

Вівторок, 30 червня 2015, 09:43
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 141.170.243.---Богдан Гордасевич02.07.2015 22:57
Fjusion:
Коли ви вже зрозумієте, що законодавство нічого саме по собі не вирішує, тому що його впроваджують люди, отож які люди і їх дії в масі - така і країна. Не олігархи керують в Україні, а наша нікчемність мас дає їм можливість керувати. Навчіться нарешті не перекладати проблеми на поганий закон чи уряд, президента, МВФ чи ще щось, бо це все наша недолугість є першопричиною.
IP: 141.170.243.---Богдан Гордасевич02.07.2015 22:49
І правильно, і не правильно, тому що нити як все погано не дає нічого, окрім визнання поганого.
Взагалі набридло читати "вумних" авторів, які викладають розумні ідеї для когось, щоб хтось те робив, а сам він має тільки критикувати і радити. Ідіть радники з країни рад під сто порад. Що сам робиш? Отож і заткнись, як нічого, окрім оцьогоскиглиння.
IP: 159.224.161.---Leon102.07.2015 17:34
Все правильно. Но.. Для того чтобы все это претворить в жизнь во власти должны быть государственные деятели,а не барыги. Не думаю, что олигарха Порошенко интересует что то больше чем собственное обогащение и безмерная власть. В стране тупо проходит передел собственности. Никогда не поверю, что Президент олигарх будет думать о рейтингах страны в мире и народе. Равно как и остальная братия. Чем скорее будет сменена вся властная верхушка на всех новых тем скорее могут начаться положительные перемены.
IP: 78.111.186.---Fjusion30.06.2015 23:50
Чудова стаття! Пропозиції вірні, але... Ким вони будуть прийняті до уваги? І справа, на мій погляд, тут не стільки в особистостях. Яценюк чи не-Яценюк? Автор зауважує, - "Але стратегічно система підтвердила свою нездатність до змін". А що таке "система"? На мій погляд тут є найголовніша помилка автора! Немає, не існує і ніколи не буде існувати такого "живого явища", як система! Система - це симулякр! (у значенні, яке надавав цьому слову французький філософ Жан Бодрийяр). Справа полягає в тому, що в Україні сформована і діє олігархічна модель економічного розвитку, яка не сприймає і не БУДЕ СПРИЙМАТИ ніяких реформ. 2, 3,10, 20 чи більше відсотків від свого статку олігархи запропонують будь-якому Прем'єр-міністру, заради збереження Status Quo. Скажіть, будь ласка, скільки Ви нарахуєте людей, які встоять перед ТАКОЮ СПОКУСОЮ??? Тому, ніякий "План перемог" реалізовано не буде, поки в нашій державі на законодавчому рівні не буде окреслено місце олігархічного капіталу в економічній системі
IP: 91.210.108.---berkyt30.06.2015 17:49
Стаття в цілому правильна. Проте її слід доповнити суттєвим висновком про те, що Вальцман, Кріль, Кличко та їхні поплічники йшли у владу не для того щоб проводити ефективні реформи та зміцнювати країну. Вони йшли у владу з метою особистого збагачення. От і вся їх філософія. Прикладом цього є збільшення Вальцманом своїх капіталів лише за 2 півріччя 2014 року у 7 разів та доведення країни до фактичного дефолту. Мають місце колосальні розкрадання бюджетних коштів скоєних ним та Кролем, про які говорив голова фінінспекції Гордієнко. Ніяких реформ в державі як не було так і немає. Їх і не буде поки ці мародери будуть знаходитись при владі. Вони вже давно мають в кишенях паспорти Ізраїлю і якщо стане гаряче то відразу ж туди втечуть.
IP: 77.123.29.---Oleg Yefimchuk30.06.2015 16:52
Автор дуже чітко виставив діагноз всьому тому, що відбулось в країні з початком "революції гідності" і до сьогоднішніх днів, а саме:

"В плюсах порівняно з минулим — гордість за країну, що встояла під ударом агресора. В мінусах — війна, втрата заощаджень та підвищені тарифи. В цілому баланс однозначно негативний.".

Це майже дослівно взято з Біблії, яка попереджає, що "Перед загибіллю гордість буває, а перед упадком бундючність" (рос."Погибели предшествует гордость, и падению--надменность.") в Притчах 16:18

Так що причина всього, як кажуть, "в мозгах", в стані серця, в його засліпленості, в небажанні жити по Слову Божому, а не в уряді чи парламенті або президенті. Вони нічим не гірші та і не кращі за "папєрєдніків" :)
IP: 46.200.211.---Adam Viter30.06.2015 16:34
Народ України безмежно терплячий і поки що абсолютно довіряє новообраній владі, не дивлячись на пропаганду Геббельса імперії зла Путіна із Ольгіно.
Чи вдасться Президенту Порошенко, Прем'єр міністру Яценюку, Голові Верховної Ради України Гройсману, ... скрутити окупований Донбас в баранячий ріг українського достатку шляхом підкилимних комбінацій із ОБСЄ і змін під їх вимоги Конституції України? Чи часом нас усіх, разом із Конституцією України, не скрутить в баранячий ріг Путін? Тоді навіщо ці всі підкилимні підміни махінації із Конституцію України? Для блага терористів Путіна?
IP: 78.111.186.---Михаил Задорожний30.06.2015 16:04
Наша власть полностью не оправдала ожиданий народа, полностью провалило все обещанное и даже не думает к этому возвращаться.
IP: 95.111.221.---Григорий Невский30.06.2015 15:04
особисто я теж не бачу взагалі жодної реформи, про мвс взагалі мовчу, весь уряд має піти у відставку, нам потрібні справжні професіонали
IP: 188.163.78.---Andrey Kononenko30.06.2015 15:00
Вадим Сивкович:
Он лидер, который организовал реформы. Мне всё равно, кто их будет делать - Саакашвили или команда под его управлением.
Маленький крок в бік НАТО. Що таке закон про Нацбезпеку
"Дармоїди" не ті. Чому Гройсман пішов війною на Антимонопольний комітет
Атака заради Трампа: навіщо Угорщина зберігає конфлікт з Україною
Закон про "євробляхи": що робити власникам нерозмитнених авто
Усі публікації