Повернутись до публікації

Два роки по тому. Чого прагнув Майдан та що отримав

Понеділок, 23 листопада 2015, 13:51
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.73.101.---Володимир Кравченко23.11.2015 23:06
Исходя из постов р. Меира Брука, можно определить кружок людей, которые разрабатывают и пытаются реализовать определенный "сценарий" развития ситуации в Украине, одобряемый им с позиции каббалистического подхода к анализу Торы. Детально разберемся с подходом ребе, поймем, что ожидает Украину.

Цитата из "Украина - взгляд сверху" Меира Брука
"Мы можем образно назвать список таких людей "Зал Высшей Славы".

Судьба разными путями свела меня с несколькими людьми высочайшего калибра, которые могут стать - Создателями Высшей Миссии - для Украины.
И я всем рекомендую следить за результатами интеллектуального процесса этих авторов.
Это
Сергей Дацюк
Валерий Пекар
Андрей Длигач
Виталий Нахманович.

И также те кого я знаю меньше, но вижу периодически от них ценные материалы.
Это в частности -
Олег Хомяк
Юрий Бутусов.
Виталий Портников...
Можно образно сказать, что эти люди представляют "Высший Разум" нации."
IP: 95.111.228.---Orest Asgard23.11.2015 19:21
Отримали демагогію та корупцію влади Яценюка-Порошенко! Казкове збагачення корупційної банди Яценюка,Мартиненко, Жванії, Гонтарєвої, херсонських порошенковських аферистів з "Укробонпрома", тотальну корупцію правоохоронних органів та цинічні посмішки Порошенко.
IP: 195.191.215.---Александр Артемов23.11.2015 16:54
Володимир Кравченко:
У ребе Меира Брука (напомним, что А.Длигач и В. Пекар - его близкие друзья) весьма оригинальный взгляд на будущее всего человечества, ну и, соответственно, Украины.

"Тора — перед введением на сцену истории Праотцов — представляет нам основные варианты развития человечества в его «неуправляемом» варианте.
(Управляемый — через Праотцов, через избранный народ — евреев и в будущем — через Мошиаха)."
Меир Брук Динамика неуправляемого бытия vs. Мошиах и избранный народ.

Так кто кем управляет?
Что означает весь этот талмуд?
IP: 93.79.56.---stra ruda23.11.2015 16:30
Оптекаемая и оправдательная статья для власти.
IP: 91.202.128.---Володимир Кравченко23.11.2015 14:29
У ребе Меира Брука (напомним, что А.Длигач и В. Пекар - его близкие друзья) весьма оригинальный взгляд на будущее всего человечества, ну и, соответственно, Украины.

"Тора — перед введением на сцену истории Праотцов — представляет нам основные варианты развития человечества в его «неуправляемом» варианте.
(Управляемый — через Праотцов, через избранный народ — евреев и в будущем — через Мошиаха)."
Меир Брук Динамика неуправляемого бытия vs. Мошиах и избранный народ.

Так кто кем управляет?
IP: 91.202.128.---Володимир Кравченко23.11.2015 13:32
Ситуацию в экономике обсуждали участники конференции и бизнес-форума, прошедших на экономическом факультете Киевского национального университета имени Тараса Шевченко 19-20 ноября этого года.
Из выступления Президента УСПП А.Кинаха «Досі не прийнята якісна податкова реформа, натомість навколо неї продовжуються нескоординовані дії парламенту та уряду, бюджет на 2016 рік. Питання вже не в дозвільних документах, а в діловому кліматі в цілому: як може працювати вітчизняний підприємець та закордонний інвестор без можливості прогнозувати свою діяльність вже за місяць-другий? А облікова ставка в 22%, в той час, як в інших країнах вона не перевищує 1-3%, важкість в отриманні кредитів, валютне регулювання, за якого підприємства з тривалим циклом виробництва об’єктивно не можуть «втиснутися» у 90-денні терміни повернення валютної виручки тощо – ось причини, через які ми не бачимо економічного зростання »
IP: 46.185.109.---kroshe23.11.2015 13:27
Володимир Кравченко _інтелектуальний потенціал автора дуже високо оцінює нью-йоркський кабаліст, рав Меір Брук в своїй статті Украина (квітень 2014 р.)....Мы с Валерием и Андреем - работаем в тесном контакте и это очень важная часть сценария.
Цікаво дізнатися подальший "сценарій" для України, підготовлений пп. Бруком,Пєкаром,Длігачем. ******

Ну-у, дорогенький, хто ж вам зізнається?!

Хіба прибалтів попереджали, що сценарій щодо них передбачає повну втрату власної ( не самої поганої...) промисловості та майже повну - сільского господарства, третини робочих рук, що виїхали на Захід, та не дуже то ситного підкормлювання за безперервну гавкотню на Росію ? Якби там взнали правду заздалегідь - він би й не пройшов!

І гадаю я, грішний, що і їхній сценарій щодо України, як мінімум, не кращий ... для українців.
IP: 91.202.128.---Володимир Кравченко23.11.2015 13:12
Інтелектуальний потенціал автора дуже високо оцінює нью-йоркський кабаліст, рав Меір Брук в своїй статті Украина (квітень 2014 р.).
Душой Украины является в частности проект "Новая Украина", который объединяет в себе несколько тысяч творческих деятелей, создающих перспективные планы по десяти ключевым направлениям.
А душой души - ядром этого проекта - являются в частности замечательные люди и мои близкие друзья (со студенческих времен) - Валерий Пекар и Андрей Длигач.
Их стратегическое видение перспектив Украины - позволяет нам рассчитывать на серьезный успех предприятия.
Мы с Валерием и Андреем - работаем в тесном контакте и это очень важная часть сценария.
Цікаво дізнатися подальший "сценарій" для України, підготовлений пп. Бруком,Пєкаром,Длігачем.
IP: 46.185.109.---kroshe23.11.2015 12:04
Автор сором"язливо забуває про ГОЛОВНІ досягнення Майдану, а саме - поглиблення розколу України, Крим -не наш, 10000 вбитих та два міліони біженців, бакс з 8 по 24, загальне зубожіння, реальна влада - в хлопців в камуфляжі...

На такому тлі перераховані автором досягнення - повна маячня!
IP: 46.211.60.---Olenka Zinchuk23.11.2015 10:04
К июлю 2016 года начнется международное расследование, касающееся сбитого над Донбассом российской ракетой малайзийского лайнера МН-17.Об этом написал Слава Рабинович на своей странице в Facebook.
Справи Седлецької, Германа і "рюкзаків". Як "ручні" судді зі стажем стали в пригоді нинішній владі
"Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися
Голова Комітету українок Канади Христина Цурковська: Хочеться молоді кращого майбутнього, аніж було у покоління моїх батьків
Перший драфт бюджету: яким уряд бачить 2019 рік для України
Усі публікації