Повернутись до публікації

Прогнозування нестабільності

Четвер, 24 січня 2008, 16:45
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.121.52.---oleksa_silniy28.01.2008 11:42
Подекують, що Інститут ДемАльянсу є структурним підрозділом самого Демократичного Альянсу (сьогодні всеукраїнської громадської організації). Але, є чутки що ця структура лежить під Арсенієм Яценюком і що останній всіляко сприяє її розвитку. З якими цілями він це робить і що саме його пов'язує з цим утворенням сказати поки важко, але, думаю, незабаром все стане зрозумілим. Це така мода у наших "сильних" підмінати під себе фонди, партії, організації. Їм чомусь так спиться комфортніше...
IP: 193.41.62.---_S_27.01.2008 11:46
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 77.121.49.---Stan25.01.2008 14:22
Все разговоры об изменениях в Коституции без согласия Тимошенко не стоят ничего. Хотите что то менять? Спросите разрешение у Тимошенко ведь у нее 156 депутатов. Поэтому нельзя говорить о серьезных политических прогнозах без учета мнения БЮТ.
Пока Ющенко не удалось развалить коалицию так как при этом он остался бы с Плющем, Петевкой, Крилем и др. мелкой сранью. Но к сожалению в НУНС есть "болото" не хуже чем у Литвина. Любой раскол в НУ выбросит этих политиков в небытие и о них просто забудут.
IP: 10.0.8.---ZigZauer25.01.2008 12:57
_ Просто. Я надіюся ви не будете заперечувати, що дострокові вибори були організовані СП на чолі з Президентом. І Ви прекрасно знаєте, шо про ніяку "ширку" в історії з "непідписантами" не йшлося. Виходить, що ВАЮ знав, що ЮВТ буде прем'єром. І сподівався на "согласованную работу" і розвиток країни. Тоді чому він одразу мав поміняти своє відношення? Кому потрібне було крісло спікера? Чому на УП стільки бруду на президента? На інших сайтах стільки бруду одразу нема.
IP: 10.0.8.---Коваленко25.01.2008 12:20
"Оскільки нічого достовірно спрогнозувати однаково не вдасться, експерти прогнозують, те що всім очевидно". І, доповню, вигідно тим політикам, яких автор захвалює!
Проте не треба програмувати країну на нестабільність і негативні сценарії. А політики ще себе покажуть так, що й прогнози прийдеться переписувати…
IP: 192.168.204.---_S_25.01.2008 10:35
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 92.49.197.---amalik25.01.2008 10:35
Автору:
1. Когда берете труд освещения проблемы высокого уровня обобщения - не забывайте, что видимое противоположно сущности явления.
2. Нельзя так явно демонстрировать в тексте: кто Вам платит, тот и музыку заказывает. Тщательнее надо прятать хозяев жизни.
3. А в целом, статья полезна тем, что демонстрирует тухлую концепцию, обслуживающую политическую силу, которая подменяет развитие общества якобы его стабильностью (для кого и в чем, мы-то понимаем).
IP: 10.1.1.---typo25.01.2008 10:30
А шо это за "институт демальянсу" из которого аффтар статейки выполз ? где таких проФФесиАналов пера готовят ?
IP: 77.123.163.---Томаш25.01.2008 10:25
Думаю, що здоровий глузд громадян України зробить правильно, коли вони не проголосують ні за Тимошенко ні за Януковича ні за Ющенко ні за Яценюка.
IP: 77.122.24.---Джеб25.01.2008 10:22
24.01.08 23:31 ___ВРУйка
Глуп ты браток непомерно.
Говорить нужно не о том, как перекрыть тете кислород, а о том как тете помочь поломать хребет старой системе и таким козлам как ты.
2 роки без Павла
Країна чорних лебедів
Концертний зал він сотворив, як скрипку: як маестро Флоріан рятує свою "Літаючу тарілку" від забудовників
Як запустити бізнес в умовах високої конкуренції
Усі публікації