Повернутись до публікації

Боротьба проти, чи за що любити Саакашвілі

Вівторок, 2 вересня 2008, 14:27
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.122.65.---airdolph05.09.2008 14:17
02.09.08 21:46 ___Sergii
+ за качественный анализ!

UA теряла (не приобретала) суверенитет в условиях внешней угрозы для RU.( И так будет и дальше ещё 1000лет %-)) Необходим был театр военных действий и ресурсы. Поэтому третий и реальный вариант :
в) оставаться авторитетной мудрой соседкой и уводить RU от конфликтов с "дурбелаками", которые разводят её на ресурсы. Тогда в нашей независимости
будут видеть полезность для себя и RU, и Запад. У US буфер океан, а мы между NATO и RU, БЕЗ-нереал!
IP: 89.105.254.---KES04.09.2008 01:17
Автору статьи Респект!
IP: 10.10.5.---gvp03.09.2008 14:54
Режим Саака конечно же очень проблемный. Но введением международных миротворческих сил в Грузию вполне может привести к наведению вполне приемлемого порядка. А вот Россия показала ,что может включить силовой вариант при любом удобном случае. Ни лояльность Украинского правительства ни продажность наших политиков не являются гарантией безопасности. Поэтому вступление в НАТО и решительность в защите национальных интересов Украине не помешают. А добрососедские отношения с РФ надо поддерживать.
IP: 192.168.7.---3аВолю03.09.2008 13:36
Автору +1
Сайту +1 что опубликовали статью (честно говоря не думал, что "правда" может на такое пойти, и результат видно по комментариям "свидомых"). Надеюсь что сайт и дальше будет более объективно смотреть в мир. Думаю лучше всего публиковать статьи с более, чем одной стороной взгляда.
А оппонентам, советую держать себя в рамках приличия, если хотите быть похожими на человека разумного.
IP: 172.17.46.---_Противник03.09.2008 12:32
03.09.08 11:53 ___R___
критично оцінювати деякі дії М.С. ,але поки це не на часі...Не знав що в нас так багато патріотів

Осудить убийство мирных жителей, обстрел спящего города Градами - на это у вас никогда нет времени! Не считайте патриотами себе подобных. А наш гАрант знал об обстреле за 2 дня? (ICТV, Свобода слова)
Фюрера (зацените фото) и ему подобных псевдопатриотов - под суд!
IP: 88.81.236.---Украинка-203.09.2008 12:12
Мені, рабові, байдуже, хто є мій власник
Була б людина добра
Знищу хазяїна, сам стану хазяїном
Проте досі не розумію рабів, які мріють загинути у розвагах своїх власників
ХХІ століття!!!
Навіть китайці економікой зайнялися
А ці наче діти малі у війнушку
Гладіатори ху...ві (вибачте на доброму слові)
Саак минулим роком також цирк з військовим парадом влаштовував
І цей туди ж
А як Чапаєв попереду на ліхом скакунє очько нє жєлєзноє
Постукайтесь добренько об стінку лобом може попустить
IP: 88.81.236.---Украинка-203.09.2008 12:11
Мені, рабові, байдуже, хто є мій власник
Була б людина добра
Знищу хазяїна, сам стану хазяїном
Проте досі не розумію рабів, які мріють загинути у розвагах своїх власників
ХХІ століття!!!
Навіть китайці економікой зайнялися
А ці наче діти малі у війнушку
Гладіатори ху...ві (вибачте на доброму слові)
Саак минулим роком також цирк з військовим парадом влаштовував
І цей туди ж
А як Чапаєв попереду на ліхом скакунє очько нє жєлєзноє
Постукайтесь добренько об стінку лобом може попустить
IP: 212.86.252.---R___03.09.2008 11:53
Автору: МИ будем підтримувати Саакашвілі,бо коней на переправі не міняють! Україна і Гр зараз на переправі,розсваримося втопимося усі. Може після війни ми почнемо критично оцінювати деякі дії М.С. ,але поки це не на часі... P.S.Не знав що в нас так багато патріотів. Слава Україні...
IP: 195.85.219.---Ковальов03.09.2008 09:17
Auspice, коли .Україна віддала ядерну зброю, потрібно було активно розробляти ПРО І виступити з заявою, що країни які не мають ядерну зброю - мають право на власну ПРО.
І це справедливо: мати щит, не маючи меча.

А тепер, треба розробляти високоточну зброю універсального використання.
Це дешевше і корисніше.
І більш дієво діє на потенційного агресора.
Мати пагане ПРО краще ніж не мати нічого.
Бо з часом все вдосконавлюється.
Фахівці мають роботу.
А на нуль скільки не множ - буде нуль.
IP: 195.85.219.---Ковальов03.09.2008 09:03
"Обстріл Цхінвалі "Градами": то де гектари міської території, переорані реактивними снарядами?" ___sergm.

Дійсно, автор - ДЕ?
А вибрали Саакашвіллі не демократично?
І що було робити Грузії? Напиши, мудрий автор.
Віддати теріторії, як Румунія Сталіну?
Чи існують ідіоти грузини, які виступають за відокремлення від Грузії частин їх теріторій? Назовіть, будь-ласка поіменно.

Автор демонструє типовий малоросіянський мазохізм.
І переносить його на інші держави (ну звичайно крім росії)..
Справи Седлецької, Германа і "рюкзаків". Як "ручні" судді зі стажем стали в пригоді нинішній владі
"Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися
Голова Комітету українок Канади Христина Цурковська: Хочеться молоді кращого майбутнього, аніж було у покоління моїх батьків
Перший драфт бюджету: яким уряд бачить 2019 рік для України
Усі публікації