Повернутись до публікації

СБУ в епіцентрі скандалу: між Моссадом і безпорадністю

Четвер, 17 березня 2011, 10:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 217.65.243.---Evgen.I05.04.2011 23:16
МВС, СБУ виступили, як філії Мосаду.
IP: 84.108.32.---martinkent28.03.2011 21:43
Altae:
Схиляю коліно перед Вашим інтелектом і манерою дискусії. Мушу визнати Вашу перевагу. Не тому, що я цього не знав(Добро від зла повинне відрізнятися не тільки кінцевою метою, але і методом ), просто дещо захопився. А, що Ви скажете з приводу концепції, що я пропонував Вам для розгляду раніше_?
http://nashe.orbita.co.il/blogs/users/Mihail/17425 Цікавою буде Ваша думка, але не в цілому по темі, а якщо буде Ваша ласка більш детально. Маю насолоду від спілкування з Вами.
IP: 93.72.228.---Altae28.03.2011 19:43
martinkent:
Якщо виявиться, що Ізраїль повівся по-за встановлених правил, і при цьому не принесе офіційних вибачень я усіма можливими способами буду протестувати як громадянин України.
Ось! Власне про це я і говорив від самого початку. Якщо ви дійсно так чинитимете, значить насправді ми однодумці. Єдине що я не протестуватиму як громадянин України - на мою думку громадянство тут не має значення - я протестуватиму як громадянин світу та цивілізована людина. Бо вважаю що вихованість та манери, т т.ч. "політичні манери" - це єдине, що утримує цивілізацію від падіння у хаос.

martinkent:
Не раджу Вам чинити опір МОССАД, навіть якщо ви невинні. Але, зверніть увагу, якщо раптом це виявиться ХАМАС бийтеся до смерті - шансів у вас немає.
А якщо справа буде уночі, і я не зможу відрізнити одне від іншого? Добро від зла повинне відрізнятися не тільки кінцевою метою, але і методом - як ви вважаєте?
IP: 109.122.11.---Мыкола Козак28.03.2011 14:19
Жиди це терористи №1 у всьому світі. Пора дати їм по мозгам.
IP: 84.108.32.---martinkent27.03.2011 22:05
цессі визволення заручників вбиває терористів, це порушення прав людини? А коли терорист вже має кров на руках то він стає цяцею. Про яку мораль Ви мовите? Згадайте про захват Мармори. Тільки мотивами антисимітизму можна пояснити той факт, що світ звинуватив ізраїльські командос у злочині. За міжнародним морським правом країна, що провадить блокаду морських територій військового конфлікту має право провести обшук будь-якого підозрюваного в намірах порушення блокади транспорту в нейтральних водах, навіть якщо транспорт на даний момент рухається в пртилежному напрямі чи дрейфує. Наші хлопці до останнього тримали рукопашний бій проти ціпків та залізних кийків і тільки після того як пролунали постріли з боку порушників на Мармору висадилась підмога. Усе єсть на You Tube, але ж кому це потрібно? І так у всьому. Скажіть комусь потрібна правда? Чи як завжди знайти дурня.Не забувайте про досвід-хтось навчиться знаходити дурня, а хтось правду. Можливо усі з цього будуть мати зиск.
IP: 84.108.32.---martinkent27.03.2011 21:33
Altae:
Кожного разу Ви намагаєтесь перевернути усе з ніг на голову.Не раджу Вам чинити опір МОССАД, навіть якщо ви невинні. Але, зверніть увагу, якщо раптом це виявиться ХАМАС бийтеся до смерті - шансів у вас немає. Це щодо Вашого порівняння. Ваша доказова база дещо невдало збудована. Ви змішали в одне право вбивці (гіпотетичного, бо нам ще нічого з цього приводу не відомо) на процедуру(буде йому процедура) і образу за Україну (знову, доречі, нічого не відомо). Якщо виявиться, що Ізраїль повівся по-за встановлених правил, і при цьому не принесе офіційних вибачень я усіма можливими способами буду протестувати як громадянин України. Погодьтеся. що піднімати гвалт зарано. Що стосується практики викрадень. Візьмемо, наприклад. Ейхмана. Ця наволоч винна у смерті сотень тисяч людей. І є у світі країни, екстрадиція злочинців з яких не можлива. Розкажіть мені про вище право. Ейхман єдиний страчений за усю історію держави Ізраїль. Коли спецназ будь-якої країни без суда і слідства в про
IP: 93.72.228.---Altae27.03.2011 18:44
martinkent:

Я зрозумів наступне:

1. Від можливих протиправних дій МОССАД я можу вберегтись тільки власноруч. Або за допомогою боксерських навичок, або ще якимось іншим чином, т.я. держава Ізраїль не бажає дотримуватися міжнародного законодавства та прав людини.

2. Держава Ізраїль може - і на вашу думку має повне моральне право - вчинити будь-які дії, що їх можливо мотивувати захистом своїх громадян.

3. За все вищезгадане я повинен бути надзвичайно вдячним, т.я. держава Ізраїль начебто готова мені компенсувати - якщо щось - будь-які можливі збитки. Це як брати участь у безкоштовній та захоплюючій лотареї.

П.С. Не переводьте, будь-ласка, стрілки на Україну - це хвора країна, і я пізнав це у той же спосіб що і ви - на власній шкурі. Але те, що відбулося - це не є нормально. Такими діями Ізраїль дає моральний мандат будь-якій іншій країні (чи народу) захищати своїх громадян та своє розуміння справедливості у будь-який спосіб.
IP: 84.108.32.---martinkent27.03.2011 18:35
Altae:
Верховенство права - це процедура. В Ізраїлі цього немає вже багато років. Хоча, певно і не було.===
Як на мій погляд усе до навпаки. Якщо Ви маєте на увазі судову систему .Ізрайлетяни це люди,що народилися з геном свободи в крові, що-правда дехто тут не народився, наприклад я, але ж чогось таки я вже навчився В свій час я такий гордий був за Україну та нашу революцію, але це виявляється бу черговий гайдамацький вихід, хоч і більш сучасний та цивілізований, бо ніхто нікого не палив та не грабував. А чого хотіли? Кого привели у владу? Чому люди мовчать сьогодні? Невже в країні царує правосуддя?
"Демократия - это теория, согласно которой простые люди знают, чего хотят, и должны получить это без всякого снисхождения. Генри Луис Менкен"
Українці, на жаль, ще не знають про демократію. Але рілля для насіння демократії благодатна.
IP: 84.108.32.---martinkent27.03.2011 17:42
Altae:
А хто казав про військову доцільність? Я згадував лише про безпеку громадян. Моє життя має для мене особливу доцільність, для Вас доцільне Ваше власне життя. І ми розуміємо, що недостатньо берегтись нам по-одиноці, тому й об*єдналися в держави та прийняли закони на основі загальносуспільних моральних норм.Якби мене схопив помилково МОССАД, то: по-перше мене б ніхто не катував, як ви кажете, по-друге мені б ніхто не відрізав голови (Ви знаєте про що я),по-третє я би через суд отримав би таку компенсацію, що певне можна було б навіть і помріяти про таку ситуацію.А тепер я хочу згадати про одну історію,що трапилась зі мною в Одессі біля Привозу. четверо чеченців пакували мене в багажник автівки на очах у міліціянтів та декількох сотень моїх співвітчизників. Реакція громадян на 0. Допомагати собі довелося самому. Дякувати в молодості займався боксом. В Ізраїлі нікому в голову не прйде що ходити вночі може бути небезпечно."І де тоді між вами різниця?" - між Україною та ХАМАС
IP: 93.72.228.---Altae27.03.2011 11:22
martinkent:

Ну от, заговорили про військову доцільність. В такому разі - дії ХАМАСу не менш виправдані та законні ніж дії Ізраїлю. Ці теж в стані війни, теж діють за якимись своїми законами, і тими методами, якими вважають за доцільне, захищають існування своєї держави. І де тоді між вами різниця?

У будь-якому разі, про верховенство права не йдеться - я не читав угод між Україною і Ізраїлем, але упевнений що ними передбачено, що Ізраїльські спецслужби не викрадатимуть тут людей.

Ви задумайтеся про наступне - завтра, в наслідок якоїсь помилки, дезінформації, тощо - вам накинуть мішок на голову, вивезуть кудись і будуть кілька днів катувати, випитуючи якусь інформацію. А потім скажуть - вибач мужик, така от військова необхідність. Демократія, процедура, законність - це все механізми, покликані захищати правосуддя від помилок чи свавілля влади. Верховенство права - це процедура. В Ізраїлі цього немає вже багато років. Хоча, певно і не було.
Сфера впливу
Відірвана бірка: зрозуміти та відтворити у Львові епоху вікінгів
Як створити бізнес з нуля. Пам'ятка для початківців