Повернутись до публікації

Без істерики

П'ятниця, 25 липня 2014, 13:07
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 37.229.161.---Mike_Kharkov29.07.2014 20:12
Кілька зауважень.
1. Порошенко не можна порівнювати з Лі, бо Лі прийшов вже з командою та планом і одразу ж почав його виконувати.
2. "все йде по плану" - смішно, бо невідомо по якому, та кому на користь.
3. "Ми не готові" - вірна передумова, а "змінимося самі" - дуже шкідлива утопія, помилкове рішення задачи з передумовою.
Вкотре пишу про аналогію з навчальним процесом - першокласники вирішили не сидіти за партами під "диктатом" вчителів, а "змінитися самим" :).
Ні, хлопчики й дівчатка, це неможливо. Народ у теперішньому його стані треба силоміць засадити за парти, для цього є тільки один шлях - авториторія (як то було в Сингапурі). І коли він довчиться до такого рівня, що здатен буде не голосувати за крадіїв та злодіїв (та не мимо унітазу), от тоді він обере собі парламент.
А чекати коли ж та культурна рослина сама переможе бур`ян у дикому полі можна вічно.
IP: 37.73.202.---Vladimir Polyakov28.07.2014 10:43
Истерики нет.Начинается очередной Акт нашей трагиолигархической комедии.По-логике,на сцене вскоре должно появится "новое"действующее лицо-Она.Кукловоды и комедианты наготове.
Измученные несбыточными обещаниями зрители,как всегда,надеются на счастливый хеппиэнд,не до конца понимая,что Буржуазные,а не Народные,партии,которые опираются на средний класс,пенсионеров,аграриев и т.д.,не смогут принести им желаемого,просто в силу своей сути.Шоу продолжается.У нас ведь главное - процесс,а не результат.А результат будет,когда мы СОТРЕМ то,что нас разделяет.
IP: 178.137.129.---Alexander Barabash28.07.2014 09:52
Anna Karenina:
Хотелось бы и мне поверить,что мы навсегда избавимся от воров-кацапов,которые триста лет грабили и уничтожали Украину!
IP: 144.76.166.---Anna Karenina28.07.2014 05:29
Нет худа без добра война закончится а Россия в конце концов раз и навсегда избавится т продажной и корыстной Украинской заразы !
IP: 78.159.63.---Світлана Михалюк27.07.2014 22:22
"Героїчний камікадзе" Премєр-міністр не витримав випробування не те що реформами, а навіть згадками про їх необхідність і вирішив піти добре второваним шляхом свого "папєрєдніка". Що ми бачимо, під прикриттям АТО, Уряд "реформаторів" не проводить чистки в податковій та на митниці і не виводить з тіні мільйони, які дотепер "оптимізуються" нашими "чесними олігархами" монопаолістами в офшорах. А ще півроку тому ця влада-тоді опозиція кричала про те що януковичі-азірови-ахметови-фірташі і т.д. грабуючи бюджет та кожного українця через непрозорі закупівлі, рейдерські захоплення бізнесу та податкові пільги для "себе коханих" виводять і тінь до 300 млрд.грн. І що ж Яценюк та інші "реформатори" зробили за ці 3 місяці , щоб повернути ці кошти в легальний обіг та повернути у власність українського народу незаконно набуте ними у власність майно злочинців -колишніх президента, премєра, міністрів і членів їх сімей... Рівно нічого! Не впоравшись АЯ - біжить з корабля! Може це й на краще.
IP: 144.76.166.---Владимир Молчунов27.07.2014 18:22
все с ъе б ал Яйце Нюх амерский как и его коллега- Тимошенко. Проиграла выборы и с ъ ебла с у ч ка .И конфетный барыжка порошенок тоже скоро убежит.
IP: 144.76.166.---Bogumil Sula26.07.2014 22:21
Зверніть увагу.Ще 23 липня завзятий захистник України, її справжний друг знаний світу політиків А.Ілларіонов у інтерв'ю радіо ехо москви прямо заявив, обгрунтувавши те, що авіалайнер Нідерландів був збитий умісно по наказу Путіна через Генштаб Росії і що комплекс 'Бук"умісно завезли для того з Росії і швидко вивезли до Росії. А УП мовчить, мов води в ріт набрала. Чому? А не може ж вона підставити під викриття сподільників по злочинному тандему руйнування України - Путін -Тимошенко! Виходить так.
IP: 46.211.132.---Bogumil Sula26.07.2014 21:44
Angela Veselka

Дуже слушні висновки статті. Я згоден з Вами, що саме освітньо-гуманітарна складова,до негайного впровадження якої постійно закликає О.Богомолець є моральною(головною) підвалиною швидкого розвитку сучасного українського суспільства.
IP: 144.76.166.---Angela Veselka26.07.2014 20:45
Ярослав Юрків
Irina Afanaseva
Давно замечено: у Яценюка весь "пар в свисток уходит". Его парафия складно зездеть. А силы воли работать по-честному нет.
...Кролик здриснув, і нічого дивного.
Ще Ющенко казав, що Арсеній не самостійний політик.
Здав свій Фронт, зараз втік з головного.
В такий час справжні політики відмовляються від малої "Батьківщини" на користь Великої, а не навпаки![

Політики... А де ж державні діячи? Від пересічного селянина-хазяїна, шахтаря-металурга-слюсаря-токаря заводу. Є з них такі ? Є,обов"язково є. Але на своєму робочему місці. А у ВР,Уряду,практично зараз немає державних діячив.Ну не можна ж тінову властницю більшості діючої зараз чинної влади,активатора інтриг,шулерських оборудок ЮВТ,співпрацівницю бандита Путіна у нищенні миру і спокою на Україні визначати,як державного діяча. Спостерігаючи за діяльністью кандидата у президенти О.Богомолець бачиш всі риси є в неї,які відповідають справжньому державному діячу.Але,мовчить ТБ,газети,Громадське Радіо.
IP: 93.77.217.---Puma26.07.2014 15:26
Юля хоть би з бiопаливом носилась. Згадайте! Зараз ця iдея доречi! Iдея Яценюка обкласти депозити податком та тарифи пiдвищити бо бюджет розкрали, безумовно, краща! До такого б i Азаров додумався i будь-який дурень! А oт як награбоване до бюджету повернути! Професiйна етика не дозволяэ забрати в колег останнэ. Нехай собi йде! Проку вiд такого розумника!
Смерть "богданів". Як у Львові виробляють електробуси і сучасні трамваї
100 тисяч вірних Угорщині: історія та приховані деталі паспортного скандалу на Закарпатті
Виступ Порошенка і реакція опонентів. Головне
Послання Президента України Порошенка до Верховної Ради України
Усі публікації