Ввечері 11 липня траса Київ-Чоп була перекрита Центр міста
1
11 липня у м.Мукачеве близько 14:00 20 озброєних осіб в камуфляжній формі з написами "Правий сектор" та відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям у одному з кафе ("Червоний Дракон" - "УП"), заявили в прокуратурі.
2
Інтерфакс-Україна повідомив, що чинили опір люди з оточення народного депутата Михайла Ланьо. Згодом сутичка перемістилася на територію спорткомплексу "Антарес", який, за даними "Закарпаття інфо", було оточено міліціонерами. Сталася стрілянина.
3
Повідомляється, що перестрілка біля АЗС "Народна" на трасі Київ-Чоп виникла "як продовження розбірок". Там були спалені три машини міліції
4
Згодом була перекрита траса Київ-Чоп в районі готелю "Червона гора".
5
Біля 23.00 нардеп Мустафа Найєм, який знаходився на місці подій, повідомив у Facebook, що представники "Правого сектора" сховались в районі села Лавки. Після 24.00 МВС та СБУ повідомили, що здійснюють евакуацію громадян із села під Мукачевим, біля якого забарикадувався Правий сектор.
Станом на 09.00 12 липня, за інформацією Мустафи Найєма, штурм представників ПС відкладався протягом всієї ночі, останній раз планувався у неділю на 9 ранку. На даний момент операція відкладена. Представники ПС відійшли по хребту від с. Лавки в сторону районного центру Перечина і Великого Березнянського району