Чого хоче Юлія Тимошенко?

30 переглядів
Середа, 08 вересня 2010, 14:34
Олександр Аронець
активіст ВО "Свобода", для УП

"Завжди на місцеві вибори приходить 25-30% виборців. Усі, хто не прийде на вибори - за них абсолютно точно вкинуть бюлетені".

Такі слова можна було почути від лідера "Батьківщини" на мітингу біля Верховної Ради 7 вересня. Мабуть, Юлія Володимирівна забула, що після останніх місцевих виборів, вона разом з її колишнім соратником, партією НУНС, - здобула перемогу в 15 областях і отримала своїх голів обласних рад?

Це при цій же 25-30% явці, на якій вона наголошувала.

Але й ці переконливі перемоги не вберегли від тушкування, коли влада змінилась. Тому кожен день з'являються нові тушки, нові свідчення бездарності її "каманди".

Зокрема, 6 вересня керівник фракції БЮТ у Львівській обласній раді заявив, що "фракція БЮТ у Львівській облраді на засіданні 8 вересня буде ініціювати вотум недовіри главі Львівської облдержадміністрації Василю Горбалю". А вже 8 вересня один із депутатів БЮТ - Іван Білак, запропонував зняти це питання з розгляду.

Краще б у своїй промові перед 10-тисячним мітингом вона сконцентрувалась на власному покаянні за те, що вона привела стільки тушок. Адже останні вже незабаром можуть повністю позбавити киян своєї представницької влади. І не обмежувала би повноцінних учасників акції, ВО "Свободу", у праві на виступи її лідерів.

Вона проявила неповагу майже до половини людей, учасників мітингу, прихильників "Свободи", у праві почути свого лідера. Більше того, Луценко нахабно збрехав, що начебто Тягнибока на мітингу немає...

Власне, Тимошенко продовжує боротися з уявними "конкурентами", замість того щоб навести лад у своїх рядах. Вона не підозрює, що тим самим ламає під собою гілку, на якій сидить.

Адже більшість прихильників Тимошенко на мітингу дуже пасивно слухали її промови. Вона нікого не переконала в тому, що низька явка - запорука перемоги регіоналів.

Для чого було людей у черговий раз запевняти про якусь "опозицію в парламенті", якщо вони не можуть навіть заблокувати Раду? Чому ПР у часи правління Тимошенко могла блокувати Раду, а вона не може?

Бо вона не працює, вона чеше язиком?

Такою поведінкою бездарна парламентська опозиція позбавляє українців не якихось матеріальних преференцій у платі за житлово-комунальні послуги. Вони позбавляють українців ВІРИ в те, що із приходом нових людей на місцях, щось зможе змінитись.

Тож титульна теза про низьку явку на місцевих виборах повністю провальна.

А, може, ЮВТ просто масово втрачає спонсорів, і вже не в змозі прямим текстом не вимагати в кандидатів у депутати гроші за попадання в список? Схоже, що слухи про це підтверджуються кожного дня

Олександр Аронець, спеціально для УПpowered by lun.ua
Реєстр публічних діячів: легалізувати чи ліквідувати?
Напівзаконна база даних створює передумови для численних позовів і може стати інструментом політичного тиску.
Фейкові новини – не привід для фейкових законів
Мінкульт заявив, що влада хоче змінити умови функціонування інфопростору в Україні. Спробуємо проаналізувати й оцінити головні з озвучених ідей.
Що має бути у портфелі майбутнього голови Держкіно
Якщо на реальному кораблі без капітана команда вирулити може, то на умовному кораблі "Держкіно" без голови Держкіно ми можемо дуже швидко позбутися всіх тих надбань кінематографічної галузі, які маємо за останні сім років.
За крок до світової кризи: чому зірвалося торгове перемир'я між США та Китаєм
Анонсоване торгове перемир'я двох наддержав так і не відбулося – розбіжності залишаються занадто серйозними навіть для проміжних домовленостей. І це суттєво збільшує ризик глобальної рецесії.
Як я отримала рік навчання в одному з топових університетів Великої Британії
Умови участі в програмі досить прості − необхідно мати від 3-х років досвіду викладання англійської мови на повну ставку, бути громадянином тієї країни, з якої ви подаєтесь, і мати необхідну кількість балів з мовного іспиту.
Тягар відповідальності. Що чекає на першого голову НАЗК?
Конкурс на голову НАЗК у розпалі. 19 листопада – останній день прийому документів. Окрім почесного статусу, на першого одноосібного голову НАЗК чекають мегавипробування. Які?
Пільги для "зеленої енергетики": міфи і реалії в Україні
Депутати пропонують знизити "зелений тариф" для електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Які наслідки це матиме?