Свідомим братам українцям… Послання

11 переглядів
Середа, 06 жовтня 2010, 11:12
Олександр Аронець
активіст ВО "Свобода", для УП

Уже вкотре змушений пересвідчитись в безперспективності "націонал-демократичного" табору, у неможливості будь-яких змін у державі під проводом цих псевдо-патріотів, псевдо-демократів, псевдо-правдошукачів.

Приводом до написання статті стала приголомшлива звістка про те, що на Харківщині "Батьківщина" підтримала висуванців від ПСПУ Вітренко. Відразу пригадалась мені заява пані Вітренко про те, що вона ладна співпрацювати з усіма, навіть з Тимошенко.

Тому наведу декілька прикладів таких от перевертнів у дії.

"Націонал-патріоти" від БЮТу та НУНСу в південних областях "змагаються" із ПР у питанні "хто більший українофоб". Банальним прикладом подібного рішення є ініціатива й голосування у Херсонській області цими партіями за регулярні вивішування прапорів СРСР, та інші не менш українофобські питання.

Це відбувалося ще до виборів.

Та найбільші "ікла", справжнє обличчя зазвичай проявляється, коли настають вибори. Тобто коли в потрібні кишені поступає капітал.

Одним за таких проявів є безпрецедентне підтримання партією "Наша Україна" на виборах мера Кременчука чинного міського голови, регіонала Миколу Глухова. Про це заявив на онлайн-конференції в ІА "Новини Полтавщини" перший заступник голови Полтавської обласної організації партії "Наша Україна", заступник голови Полтавської облради Петро Ворона.

Та найбільший подив викликає навіть не підтримання, а пряме висування.

У Дніпропетровську, всупереч громадським протестам, "Батьківщиною" було висунуто на посаду міського голови одіозну "героїню" Северодонецького шабашу Галину Булавку. Саме Булавка Галина Іллівна - у той час голова Дніпропетровської облради - на сумнозвісному з'їзді сепаратистів у 2004 році в Северодонецьку зачитувала звернення "до народу України й до всіх народів миру".

Найбільш знаковою й показовою є конференція Харківської обласної організації "Батьківщини", яка ухвалила офіційне рішення не висувати кандидатів до облради в одномандатних мажоритарних округах, закріплених за Харковом. Натомість "Батьківщина" Юлії Тимошенко підтримала в цих округах висуванців від Прогресивної соціалістичної партії України Наталі Вітренко.

Ці відверті українофобські дії так званих "націонал-патріотів" від БЮТ та НУ розставляє все по своїх місцях.

Тепер не потрібно прикриватися якоюсь національною риторикою, тепер достатньо підтримати прогресивних соціалістів, аби часом не показати дурний тон в оточенні провладного оточення від ПР чи компартії.

Яке майбутнє в таких політичних сил? Відповідь проста: таке ж, як у подружньої пари, яка зраджує один одному!

Час нам, українцям, дати пряму відсіч таким маргіналам.

Час пробудитись, час піднятись, і нехай нам допоможе Господь Бог!

Олександр Аронець, активіст ВО "Свобода", спеціально для УПpowered by lun.ua
Реєстр публічних діячів: легалізувати чи ліквідувати?
Напівзаконна база даних створює передумови для численних позовів і може стати інструментом політичного тиску.
Фейкові новини – не привід для фейкових законів
Мінкульт заявив, що влада хоче змінити умови функціонування інфопростору в Україні. Спробуємо проаналізувати й оцінити головні з озвучених ідей.
Що має бути у портфелі майбутнього голови Держкіно
Якщо на реальному кораблі без капітана команда вирулити може, то на умовному кораблі "Держкіно" без голови Держкіно ми можемо дуже швидко позбутися всіх тих надбань кінематографічної галузі, які маємо за останні сім років.
За крок до світової кризи: чому зірвалося торгове перемир'я між США та Китаєм
Анонсоване торгове перемир'я двох наддержав так і не відбулося – розбіжності залишаються занадто серйозними навіть для проміжних домовленостей. І це суттєво збільшує ризик глобальної рецесії.
Як я отримала рік навчання в одному з топових університетів Великої Британії
Умови участі в програмі досить прості − необхідно мати від 3-х років досвіду викладання англійської мови на повну ставку, бути громадянином тієї країни, з якої ви подаєтесь, і мати необхідну кількість балів з мовного іспиту.
Тягар відповідальності. Що чекає на першого голову НАЗК?
Конкурс на голову НАЗК у розпалі. 19 листопада – останній день прийому документів. Окрім почесного статусу, на першого одноосібного голову НАЗК чекають мегавипробування. Які?
Пільги для "зеленої енергетики": міфи і реалії в Україні
Депутати пропонують знизити "зелений тариф" для електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Які наслідки це матиме?