Янукович почув Сталіна

12 переглядів
Четвер, 03 лютого 2011, 14:02
Микола Твердохліб

"... Пройдет время, и взоры новых поколений будут обращены к делам и победам нашего социалистического Отечества. Год за годом будут приходить новые поколения. Они вновь подымут знамя своих отцов и дедов,и отдадут нам должное сполна. Свое будущее они будут строить на нашем прошлом".
Із розмови Сталіна з Олександрою Коллонтай, грудень 1939 року.

Таки провидцем був диктатор. Доказом тому є діяльність Віктора Януковича на посаді президента України, який віддає пам'яті Йосипа Сталіна "должное сполна".

Президент України почув голос "вождя всіх народів", і з перших же днів свого рулювання розпочав використовувати досвід диктатора Сталіна.

Перерахуємо тільки окремі його дії, що копіюють "великого й мудрого".

Для того щоб укріпити свою особисту владу в країні, Сталін усунув опозицію від політичного життя. Спочатку він саджав опозиціонерів у в'язниці, висилав із країни, а потім почав знищувати фізично.

Янукович поки що опозиціонерів саджає за грати.

Сталін знищував куркулів та непманів як клас.

Янукович придушує своїм Податковим кодексом діяльність малого й середнього бізнесу.

Сталін організовував інсценування замахів на нього.

Янукович теж іде цим шляхом. Останнім часом в Україні все частіше й частіше з'являється інформація про "підготовку замахів" на президента. Як співав Висоцький, "идея эта не нова, но не обхаяна никем". Розповсюджуючи вигадки щодо замаху на Януковича, його оточення робить спробу підняти його рейтинг, звинуватити опозицію в тероризмі та переконати свого вожака в його значимості.

І Янукович піддається на ці залякування. Нещодавно, під час відвідин Західної України, щоб "зберегти" своє дорогоцінне життя, він плутав сліди як той заєць, міняючи маршрут польоту свого літака.

Сталін теоретично обґрунтовував боротьбу з "ворогами народу", створивши концепцію загострення класової боротьби на подальшому шляху до соціалізму. Опричники Сталіна для ліквідації " ворогів народу " спиралися на 58-у статтю Кримінального кодексу РРФСР.

Янукович теж готує "законну базу" для розправи зі своїми політичними опонентами. Його помічники готують до прийняття закони про запобігання тероризму в Україні та про захист честі міліції – захисників режиму.

Сталін і його оточення всіляко сприяли тому, щоб над країною лунали пісні, у яких прославляли "великого та мудрого".

Янукович теж не проти, щоб його звеличували в піснях. Тому-то в дитячих садках, поки що тільки в Донбасі, дітки співають пісеньку про "доброго дядю Вітю".

Сталін запровадив жорстоку партійну цензуру над засобами масової інформації, перетворивши її в механізм тиску на масову свідомість.

Режим Януковича в цій царині наслідує свого "рідного й дорогого". Віддані Януковичу органи влади обмежують діяльність журналістів та телеканалів, забороняючи критикувати чинну владу та висвітлювати певні теми.

Особливу любов до пам'яті "вождя всіх народів" Віктор Янукович виказав після зруйнування зображення ідола в Запорожжі.

Він так образився за свого кумира, що з великим задоволенням спостерігає, як його опричники заарештовують і катують українців, звинувачуючи їх у цьому "злочині".

Далі буде?..

Микола Твердохліб, спеціально для УП

powered by lun.ua
Як ефективно використовувати сучасні технології в освіті?
Основний виклик, який стоїть перед освітою, повернути молодому поколінню інтерес до навчання.
Хто керуватиме медичними закупівлями в Україні?
Керівник агенції, яка здійснюватиме медичні закупівлі в Україні, повинен бути не просто професіоналом, а й мати бездоганну репутацію, управлінський досвід та усунути будь-які конфлікти інтересів у такій важливій справі. Вивчаємо кандидатів.
Прописка (не) важлива, або Як витягнути жереб на навчання в школі
Цього навчального року очікується, що у Києві до першого класу піде понад 34 тисячі дітей.
Як вирішити проблему недовіри до страхування
Добровільні види страхування так і не стали популярними серед населення. Питання довіри, як і раніше, на порядку денному. (рос.)
Думаємо
Яким буде Володимир Зеленський на посаді президента України? Небезпечнішим за Януковича? Слабшим за Ющенка? Успішнішим за Порошенка?
Вибори. Афтершок
Кожен, хто б не приходив до влади, завжди буде намагатись будувати не інститути, які б врівноважували один одного, а вибудувати систему під себе та свої інтереси... А мета третього сектора – це не влада і не гроші та не "служіння" персоналіям. Адже персоналії змінюються, а цінності залишаються.
Спомин про Джозефа Стоуна
Звичайно, настав час – насправді необхідність у цьому назріла дуже давно, – коли слова повинні супроводжуватися діями... Час вилучити міни, особливо в житлових районах та інших місцях, які часто відвідують цивільні особи.
Порошенко і Мазепа
Що так і не змогли пробачити Порошенку? Історичні паралелі між гетьманом та чинним президентом, а також про те, який урок повинні засвоїти всі "володарі булави".