Янукович почув Сталіна

15 переглядів
Четвер, 03 лютого 2011, 14:02
Микола Твердохліб

"... Пройдет время, и взоры новых поколений будут обращены к делам и победам нашего социалистического Отечества. Год за годом будут приходить новые поколения. Они вновь подымут знамя своих отцов и дедов,и отдадут нам должное сполна. Свое будущее они будут строить на нашем прошлом".
Із розмови Сталіна з Олександрою Коллонтай, грудень 1939 року.

Таки провидцем був диктатор. Доказом тому є діяльність Віктора Януковича на посаді президента України, який віддає пам'яті Йосипа Сталіна "должное сполна".

Президент України почув голос "вождя всіх народів", і з перших же днів свого рулювання розпочав використовувати досвід диктатора Сталіна.

Перерахуємо тільки окремі його дії, що копіюють "великого й мудрого".

Для того щоб укріпити свою особисту владу в країні, Сталін усунув опозицію від політичного життя. Спочатку він саджав опозиціонерів у в'язниці, висилав із країни, а потім почав знищувати фізично.

Янукович поки що опозиціонерів саджає за грати.

Сталін знищував куркулів та непманів як клас.

Янукович придушує своїм Податковим кодексом діяльність малого й середнього бізнесу.

Сталін організовував інсценування замахів на нього.

Янукович теж іде цим шляхом. Останнім часом в Україні все частіше й частіше з'являється інформація про "підготовку замахів" на президента. Як співав Висоцький, "идея эта не нова, но не обхаяна никем". Розповсюджуючи вигадки щодо замаху на Януковича, його оточення робить спробу підняти його рейтинг, звинуватити опозицію в тероризмі та переконати свого вожака в його значимості.

І Янукович піддається на ці залякування. Нещодавно, під час відвідин Західної України, щоб "зберегти" своє дорогоцінне життя, він плутав сліди як той заєць, міняючи маршрут польоту свого літака.

Сталін теоретично обґрунтовував боротьбу з "ворогами народу", створивши концепцію загострення класової боротьби на подальшому шляху до соціалізму. Опричники Сталіна для ліквідації " ворогів народу " спиралися на 58-у статтю Кримінального кодексу РРФСР.

Янукович теж готує "законну базу" для розправи зі своїми політичними опонентами. Його помічники готують до прийняття закони про запобігання тероризму в Україні та про захист честі міліції – захисників режиму.

Сталін і його оточення всіляко сприяли тому, щоб над країною лунали пісні, у яких прославляли "великого та мудрого".

Янукович теж не проти, щоб його звеличували в піснях. Тому-то в дитячих садках, поки що тільки в Донбасі, дітки співають пісеньку про "доброго дядю Вітю".

Сталін запровадив жорстоку партійну цензуру над засобами масової інформації, перетворивши її в механізм тиску на масову свідомість.

Режим Януковича в цій царині наслідує свого "рідного й дорогого". Віддані Януковичу органи влади обмежують діяльність журналістів та телеканалів, забороняючи критикувати чинну владу та висвітлювати певні теми.

Особливу любов до пам'яті "вождя всіх народів" Віктор Янукович виказав після зруйнування зображення ідола в Запорожжі.

Він так образився за свого кумира, що з великим задоволенням спостерігає, як його опричники заарештовують і катують українців, звинувачуючи їх у цьому "злочині".

Далі буде?..

Микола Твердохліб, спеціально для УПpowered by lun.ua
Що спільного у Тома Круза та Валерія Хорошковського?
Якщо Хорошковський співпрацює з Банковою і Зеленським як розробник чи консультант – це тривожний сигнал.
5 книг, які допоможуть вам налаштувати свої інформаційні фільтри
З переходом до цифрової епохи потік інформації, який ми щодня переварюємо, зріс у рази.
Марафон Зеленського як Зе!технологія
14-годинним марафоном 10-го жовтня Зеленський і Ко досягнули основної мети – рейтинг не просяде до весни. А там – місцеві вибори, і заберуть всю владу.
Формула Артаферна. Дипломатична помилка, що змінила хід грецької історії
У Давньої Греції теж був східний сусід. Великий і озброєний до зубів. З яким легко було домовитися про підтримку. Але якою ціною?
Прес-марафон від Зе: показуха чи необхідність?
Зе!команда встигла сформувати певне ставлення до незручних запитань. І це зовсім не ефективна тенденція, яка, зрозуміло, не додає плюсів до образу президента Зеленського як впевненої та відкритої персони. 
Російська мертва петля с крутим піке в енергетиці України
Верховна Рада відкрила імпорт електроенергії з Росії. Це руйнівне рішення для енергетичної безпеки України.
Ніякий Штайнмайєр не придумає за Україну, якого миру ми прагнемо
Порожнечу заповнює страх: якщо Україна домовиться "про мир" на неприйнятних умовах, це призведе до втрати великого на шляху повернення малого.