"Безпосередня демократія"

50 переглядів
Середа, 07 серпня 2013, 14:07
Іван Хоменко
Зміїв

Політичний пульс України

Узагальнюючи контент інформаційного простору, та враховуючи реальну соціально-економічну, політичну ситуацію в Україні сьогодення, необхідно зробити висновки: саме таку назву цілком обґрунтовано має новостворювана загальноукраїнська, відкрита громадська організаційна структура суспільноактивних громадян України, які своєю метою визначили боротьбу за виконання прав і свобод, що їх гарантовано Конституцією України.

Солідарна єдність спільноти базується на принципах високої моральності, справедливості, гуманності та мужності її учасників, вірності визначеній меті.

Членство в структурі є нефіксованим.

Інформаційним ресурсом структури є, насамперед, можливості інтернету, а також інші засоби зв'язку, спілкування та координації дій. Загальний моніторинг ситуації в країні забезпечується за ініціативою громадян, котрі самоорганізувалися в осередки народного контролю за будь-якими сферами суспільного життя.

Ефективним методом консолідованої боротьби кожного громадянина за свої права й свободи визнаються переважно форми прямої, безпосередньої демократії. При цьому, використання в середовищі структури інформаційних моделей байесовського типу гарантує можливість оперативно залучатися великій кількості учасників до різних заходів.

До речі, можна очікувати, що вже найближчим часом, у зв'язку з наближенням президентських виборів, реалізовуватимуться й нові політтехнологічні проекти з арсеналу кібервійн та теорії штучних катастроф.

Беручі до уваги політичні, соціально-економічні реалії сьогодення, важливим завданням для реалізації українського шляху побудови громадянського суспільства в Україні визначено необхідність активної участі учасників цієї структури в обговоренні змін до Конституції та способи здійснення контролю за дотриманням законності процедури проведення референдуму із цього питання.

Також, на часі, організація роз'яснювальної роботи серед виборців щодо оцінки програмових засад кандидатів на президентських виборах у 2015 році; забезпечення чесних, прозорих виборів; навчання методів боротьби проти використання адмінресурсу на виборах.

Сучасна чиновницька та політична еліта, психологія якої сформувалася на пріоритетах особистих матеріальних цінностей, неспроможна до поступу для усунення катастрофічної соціальної та правової нерівності між людьми. Це є небезпечним викликом, становлячи загрозу для існування незалежної України.

Тому глибоке усвідомлення цього факту невідворотно змушує громадян державницького світогляду, інтелектуалів нового покоління з нестандартним, конструктивним мисленням – активно діяти, щоб запобігти подіям за "арабським сценарієм", при накопиченні критичної величини потенціалу народного гніву.

Іменем України, як символом віри, надії, кожен громадянин країни захищає свої права й свободу вільної людини.

Іван Хоменко, Харківщина, спеціально для УПpowered by lun.ua
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.