Повернутись до публікації

Україна на шляху від поразок до перемог

Середа, 10 вересня 2014, 09:16
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.115.163.---Tudor Miclovan11.09.2014 03:55
На превеликий жаль автор статті на превеликий жаль в основному є правий!
IP: 94.153.95.---Jacob Sch10.09.2014 22:30
Існує дуже довгий шлях до перемоги на всіх фронтах! Незалежність Russiask енергії - економічного зростання і сальдо платіжного балансу - повноправне членство в ЄС - хороше рішення для Донбасу та Криму- many greetings Jacob Schonberg , danish citizen in Ukraine
IP: 144.76.166.---petchop10.09.2014 21:12
АВТОРУ РЕСПЕКТ.
Порошенко йде шляхом свого кума Ющенка.
Ті ж гасла і та ж бездіяльність.
IP: 95.132.154.---Олег Федоров10.09.2014 16:22
Підтримую!
IP: 176.8.172.---Sergey Kyzmak10.09.2014 15:58
259:
Якщо я вірно зрозумів, розпочалася передвиборча кампанія. Дуже знайомий в опусі автора почерк "Батьківщини" з її непорядністю і брудом
259:
Якщо я вірно зрозумів, розпочалася передвиборча кампанія. Дуже знайомий в опусі автора почерк "Батьківщини" з її непорядністю і брудом
Дуже знайомий почерк коментаря путiнського троля!
IP: 212.26.140.---Андрей Демартино10.09.2014 10:57
"У зону АТО відправляються військові прокурори, набрані із числа добровольців" сайт ГПУ
Це з приводу зауваження автора, що: "Генеральний прокурор Віталій Ярема пошкодував цей "прокурорський батальйон" і на війну не відправив".
Перевіряйте інформацію, якщо взялись критикувати.
IP: 93.72.222.---САНДРО10.09.2014 10:05
Реально, нелицеприятно, строго, но справедливо, черт побери!
IP: 194.44.219.---25910.09.2014 09:37
Якщо я вірно зрозумів, розпочалася передвиборча кампанія. Дуже знайомий в опусі автора почерк "Батьківщини" з її непорядністю і брудом
IP: 93.74.88.---Андрієнко10.09.2014 09:30
Поки що нам залишається участь заляканого, битого і пограбованого хлопчика, якого постійно кривдить сильніший підліток з іншого дому. Нещасному треба вчитися бойових мистецтв і потроху позбуватися страху, але він цього не розуміє.
Леонід Ємець: Посидіти в тюрмі – без яхт і ресторанів – це для депутатів аргумент
Сонячна Північ. Як за державний кошт збудувати домашню електростанцію
Куди зникають використані батарейки і чому їм не місце на сміттєзвалищі
Топ-менеджер General Electric. Про плани в Україні, локалізацію та співпрацю в енергетиці
Усі публікації