Повернутись до публікації

План Путіна – "боснієзація" України

Понеділок, 22 вересня 2014, 17:48
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 82.117.253.---Dmitry Kurilo02.03.2015 17:49
Olena Chebelyuk:
Полуграмотная истеричка... Не тебе судить о Харькове, Харьковчанах и о нашем патриотизме. Вы уже отметили годовщину получения фарион ордена "За взятие Крыма" от пнх?
Был недавно во Львове. И раньше был во Львове. И до этого с удовольствием приезжал во Львов. И опять собираюсь во Львов. И потом буду во Львове. Львов - прекрасный город, населенный прекрасными и интеллигентными людьми, которые так же как я и другие харьковчане "не очень" хорошо относятся к быдлу. Так вот. Посмотри в зеркало: "Ух, ты! - оказывается в вашей семье тоже есть быдло!" Я тебе раскрою секрет - быдла много! Не позорь Львов...
IP: 109.251.77.---Nataliya Tolstikhina29.09.2014 17:41
Yaroslav Shramko:
Ви праві
IP: 178.136.243.---Olena Chebelyuk25.09.2014 12:39
Далі "слушать дамбас"? кричати схід і захід разом? відкрийте очі - по-факту не разом! Для прикладу: в Харькаві 1,46млн населення, з них 500 чоловік виходить на Майдан, 400 на антимайдан - решті просто пох...чому хлопці з волинських сіл мають за це лайно гинути? чекати поки вони приведуть на чесних виборах нового зека? а інтєлєктуали нам качають мантри... зараз не до сісі-пісі, або нормальна модерна Україна без ватолендів, або дальша нікому непотрібна жертовна робота хороших людей на ниві просвітництва вати, яка тупо прийде на наступні вибори і вибере своє рідне ригівське бидло...ХВАТИТЬ!!!
IP: 93.72.190.---Yaroslav Shramko24.09.2014 18:03
статья - говно, афтор на зарплате у Порошенка, Куливлоб, Педалика...
IP: 46.211.137.---Горевой Дима24.09.2014 17:40
Необходимо бдеть и не выносить сор из избы. История УНР и Гетьманату, к сожалению, может повториться, всем держаться вместе!!!
IP: 95.132.100.---Олег Федоров24.09.2014 16:10
Автор плутає містечковість з сепаратизмом. Як на мене лейтмотив статті - допоки триватиме російсько-українська війна українці мусять бездумно терпіти будь-які витівки української влади (вона на верху. їй видніше). а в іншому випадку крах держави.
Як на мене єдина гарантія перемоги України у цій війні це загальнонародний спротив зовнішнім і внутрішнім ворогам, якими є не лише російські агресори та українські зрадники. але й українські боягузи. панікери, корупціонери ба навіть просто некомпетентні люди при владі.
IP: 89.252.20.---Igor Stolow24.09.2014 07:50
Я згоден з автором статті. Але моі сподівання на збереження украінськоі державності пов'язані з тим, що на відміну від Югославіі в Украіні відсутні справжні етнічні конфлікти (ті, про які розповідають у Кремлі - напевно вигадані, або не достатньо істотні для розколу краіни). Тому я не дуже вірю у "боснійський варіант" найближчого часу, хоча і згоден з можливою загрозою цього у майбутньому.
IP: 94.45.129.---Roman Kostenko23.09.2014 22:12
Тарасе Возняк... "Допомоги НАТО, США і Європи Україна не отримала..." Читайте Віктора Суворова, зокрема "Освободітєль". Там писано про події 20-ти річної давнини, і СТВЕРДЖУЄТЬСЯ: ні США, на НАТО, ні Європа НЕ БУДУТЬ допомагати країнам-жертвам агресії мовка (росії). Це постулат, основа, кредо ГРУ. Хулі нє ясно? Ніхто нам нічого не буде допомагати. Самі маємо якось. Да, голова НБУ не на місці. Абсолютно нічого не робить для безпеки фінансової системи України. ІМХО — напишіть розгромну статтю про цю ****у. Це важливіше
IP: 94.244.60.---igor moiseiv 23.09.2014 19:15
Абсолютно вчасне, серйозне і чесне застереження, попередження.
Президент і вся влада мусять прочитати і зробити висновки.
Висновок той, що протистояти авторитарній імперії
може тільки централізована авторитетна демократія.
Якщо централізована "залізна" дисципліна в державі буде в інтересах народу,
то народ підтримає "диктатуру закону" і працею, і волевиявленням, і ініціативами.
Зуміймо суперечністю живити українське буття!
IP: 195.182.22.---olexadovbusch23.09.2014 16:37
І перед тим, як ставити такі глобальні питання (чи ми, як Боснія...), треба може спочатку в себе розбиратись - чому так? Який вихід? Ми чомусь надіємось на США, Європу - а що ми зробили самі? Провели люстрацію, змінили владу на всіх рівнях, а як судова реформа, а як маса всіх інших реформ, без яких ніяк? Де вони? Хто їх буде приймати, впроваджувати? А може всі ті корупційні схеми зруйновані? Врешті -решт, пацанам на протези нема - а всякі ... отримують в своїх ФК мільйонні зарплати? А в цей час Суркіс знову злив Україну в Ньйоні (знову, мабуть, свої меркантильні інтереси)... І так всюди, куди не кинься - клубок, який неможливо розмотати...
А "дітвацька безвідповідальність" - це дії Ваших колег, які нам тут дружньо очі відкривали на все це, а тепер табуном побігли у різні списки, щоб прикрити всю цю бездіяльність влади?..
І що б там великі "світу цього" за нас не вирішували - нам тут жити, і останнє слово за нами, якими б ми пішаками не виглядали...
Справи Седлецької, Германа і "рюкзаків". Як "ручні" судді зі стажем стали в пригоді нинішній владі
"Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися
Голова Комітету українок Канади Христина Цурковська: Хочеться молоді кращого майбутнього, аніж було у покоління моїх батьків
Перший драфт бюджету: яким уряд бачить 2019 рік для України
Усі публікації