Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Путін у виграші від перемир’я (The Wall Street Journal)

П'ятниця, 04 вересня 2015, 08:42
Версія для друку Коментарі 0

Захід тисне на Київ, вимагаючи дотримуватися угоди, яку Москва порушує щодня, пише The Wall Street Journal.

"Що стосується поганих угод, то важко вигадати щось гірше, ніж домовленість про припинення вогню "Мінськ II", підписану в лютому між Києвом і Москвою. Спершу Кремль знехтував своїми обіцянками припинити воєнні дії, а тепер спроби Києва виконати свою половину угоди призвели до політичної кризи серед хороших хлопців у цій війні", – пише видання.

Протест проти особливого статусу "ДНР" і "ЛНР" і вибух гранати під Верховною Радою, від якого загинули троє і поранено десятки людей, показали, що серед націоналістів зростає невдоволення, тимчасом як уряд намагається підтримувати законність і порядок та веде війну, яка мала б закінчитися з прийняттям Мінських угод.

"Проблема в тому, що на президента України Петра Порошенка тиснуть його західні союзники, вимагаючи дотримуватися Мінських угод навіть попри те, що президент Росії Володимир Путін їх порушує. Критики пана Порошенка протестують проти змін до Конституції під час війни, і кажуть, що поправка в її теперішньому формулюванні створює ризик надання надто великої автономії Донецьку та Луганську", – пише видання.

Вихід однієї з п’яти партій з коаліції на знак протесту проти змін до Конституції свідчить, "яку дедалі вищу політичну ціну платить пан Порошенко за те, що залишається єдиним лідером, який виконує свою частину угоди". Тим часом Путіну безкарно минають порушення режиму припинення вогню, а США та Європа не поспішають надати смертоносну зброю Києву. Тож у виграші від цього перемир’я явно не Україна, підсумовує видання.

Голос Америки

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте