Репліка по темі.
Голова ДПА України обкрадає українських школярів?

Понеділок, 4 вересня 2000, 15:03
Саме такий висновок можна вивести з вчорашньої розмови головного податківця України в програмі “Сім днів” з Ігорем Сторожуком.

Справа в тому, що під час одного з пасажів на тему приховування податків, Микола Янович обмовився про збиткі які нанесла державі діяльність екс-премєра Лазаренка. І тут розчулений ведучий з турботою в голосі запитав – “а скількі б на ці гроші можна було б виготовити підручників для школярів?”.

Сторожук очевидно не подумав що запитав, оскільки після цього запитання в головах тих нещасних, хто з певних причин був вимушений дивитися цю бредятину виникло інше питання – “а скількі можна було б виготовити підручників на кошти що вгахані Державною Податковою Адміністрацією в ремонт та облаштування своїх офісів - державних, обласних, міських та районних?

Ми не знаємо скількі грошей поцупив Лазаренко, проте запросто можемо оцінити скількі “бабок” закладено в ці податкові бастіони для дармоїдів.

Шкода що мій колега Сторожук “забув” про це запитати свого гостя. А то очевидно Азаров відразу ж би розказав скількі можна не те що книжок для шкіл надрукувати, а лікарень, дитячих садків та тих самих шкіл привести до ладу за ці гроші.

А на підручники (причому для усіх класів шкіл та курсів інституту одразу) я думаю можна було пустити кошти що були героїчно зекономлені на купівлю для Азарова сріблястого Лексуса та іншого автопарку іномарок з гаражів ДПА по всій Україні….

Чи не так Микола Янович?powered by lun.ua